خرید کولرگازی 2022 ال جی از بانه

یکی از پرفروش ترین و متنوع ترین محصولات ال جی 2021 (LG) سیستم های تهویه مطبوع ال جی است که با بیش از 12 میلیون دستگاه تولید سالانه و با در اختیار داشتن حدود 20% از کل بازار، برترین سازنده جهانی این محصول در دنیا می باشد. کولر گازی ال جی 2021 (LG) با فناوری و تکنولوژی اسکن کردن هوشمند مکان، وجود یا عدم وجود استفادەکنندەگان در مکان را شناسایی میکند و بر این اساس هوای خنک را منتشر و میزان خنکی را تنظیم می کند. اصول استراتژیک ال جی 2021 (LG) در زمینه تولید کولرهای گازی با تکیه بر عوامل تعیین کننده ای همچون: تکنولوژی برتر، کیفیت تضمین شده، بهینه سازی در جهت کاهش هزینه ها، جهانی بودن و بازاریابی مؤثر و فروش بیشتر می باشند.

از خصوصیات کولرگازی ال جی میتوان به قدرت سردکنندگی سریع آن اشاره کرد. به عبارتی دیگر نیازی نیست برای خنک کنندگی سریع دمای اتاق مدت ها منتظر ماند. به لطف تکنولوژی Fast Cool در کمترین زمان ممکن دمای اتاق را به حد دلخواه خود برسانید. این عمل باعث خنک کنندگی سریع و پرتاب باد بیشتری می شود، به طوری که کمپرسور در لحظات اول با آخرین توان خود کار کرده تا دمای اتاق به حد معین برسد و بعد از این فرایند کولر گازی در حالت راحت قرار گرفته و دمای اتاق را به حالت دلخواه شما می رساند. همچنین این ویژگی هوای خنک تولید شده را به صورت مساوی در داخل اتاق پراکنده می نماید و فقط در عرض 3 دقیقه همه جا را خنک می کند. لازم به ذکر است که نوع کمپرسور و موتور *کولر گازی ال جی تاثیر بسزایی در این فرایند دارد.

ویژگی اسمارت اسکن برداری در کولر گازی ال جی اینورتر با استفادە از اشعە ماورا بنفش و با ثبت گرمای بدن انسان های حاضر در مکان که امکان تشخیص موقعیت مکانی فرد در محل را دارد هر ۲۰دقیقە یکبار نفرات موجود در محیط را میسنجد و در حالتی کە کسی در مکان موجود نباشد، کولر گازی ال‌جی کم مصرف به وسیله اسکن هوشمند خود عدم حضور شخص در محیط را تشخیص داده و به حالت دور فن پایین باز می‌گردد و بدین صورت از اتلاف مصرف انرژی جلوگیری به عمل می‌آورد. کولر گازی ال جی با کم کردن خنکی باد در هر ۲۰ دقیقە یک درجە، دمای محیط را کنترل و جهت پرتاب باد را به بهترین شکل ممکن تنظیم می نماید که با این تکنولوژی در مصرف انرژی تا 13 درصد صرفه جویی میشود.

کولرگازی ال جی یکی از با کیفیت ترین محصولات خنک کننده موجود در بازار است که از مخاطبان زیادی هم برخوردار می باشد. دلیل محبوبیت این محصولات را می توان در کیفیت بالا و ضمانت شده کولرگازی ال جی جستجو کرد. با خرید کولرگازی ال جی از بانه می توانید به صرف ترین خرید را برای خود به ارمغان آورید. قیمت کولر گازی ال جی در بانه در پایین ترین سطح خود قرار دارد و دلیل آن نیز بدون واسطه خرید کردن این محصولات است. علاوه بر کولر گازی ال جی، شما می توانید از خرید کولرگازی سامسونگ از بانه، خرید کولرگازی گری از بانه و سایر برندها نیز بهره مند شوید.

مطالب جذاب دیگر:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.