نشانی

خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ از بانه با گارانتی: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

کولر گازی با ظرفیت ۲۴۰۰۰

کولر گازی ۲۴۰۰۰ پر تعدادترین نوع کولر گازی در میان سایر ظرفیتهاست. این کولر گازی برای فضاهای ۳۰ متر تا ۴۰ متر مناسب بوده و به همراه دو قابلیت سرمایشی و گرمایشی ارایه می شود. کمپرسورهای به کار گرفته شده در کولر گازی ۲۴۰۰۰ کمپرسور پیستونی و کمپرسور روتاری است. اسپلیت ۲۴۰۰۰ در انواع کولر گازی دیواری، پنجره ای و کولر گازی ایستاده در بازار یافت می شود. مصرف انرژی در کولر گازی ۲۴۰۰۰ گرید A و B بوده و به صورت اینورتر و معمولی هم تولید شده است و نوع گاز به کار رفته در کولر گازی ۲۴۰۰۰ از دو نوع گاز R22 و R410 که جزو بهترین مبردهای مورد استفاده در کولر گازی هستند می باشد.

مشخصات کولر گازی ۲۴۰۰۰

کولرهای گازی با ظرفیت ۲۴۰۰۰  معمولاً برای محیط‌های بزرگی مانند سالن‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌ها و هتل‌ها استفاده می‌شوند. از آن‌جایی که کولرهای گازی در فصل تابستان بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند و مصرف انرژی آن‌ها به عنوان یکی از مهمترین عوامل در هزینه‌های برق محسوب می‌شود، انتخاب کم مصرف ترین کولر گازی ۲۴۰۰۰ می‌تواند به صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک کند.

تکنولوژی اینورتر که در بسیاری از کولرهای گازی جدید استفاده می‌شود، به صرفه‌جویی در مصرف انرژی کمک می‌کند. در این تکنولوژی، موتور کمپرسور با سرعت متغیر کار می‌کند و در نتیجه، مصرف انرژی کمتری را نسبت به کولرهای گازی عادی دارند. همچنین، برچسب‌های انرژی که روی کولرهای گازی نصب می‌شوند، به مشتریان اجازه می‌دهند تا کولر گازی با مصرف انرژی کمتری را انتخاب کنند.

کولر گازی 24000

قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰

همانگونه که پیشتر هم گفته شد کولر گازی ۲۴۰۰۰ به عنوان پرچمدار کولر گازی دیواری شناخته می شود و هر ساله برخی از مدل های آن به عنوان پرفروش ترین کولر گازی به حساب می آیند. قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ بنا به مشخصات و مدلی که شما مد نظر دارید مشخص می شود.

اولین مولفه در تعیین قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ مشخص کردن برند کولر گازی می باشد. دومین مولفه بعد از انتخاب برند این است که شما مشخص کنید کولر گازی را برای چه مصرفی مد نظر دارید برای مصرف خانگی می خواهید یا برای اماکن تجاری یا مکان هایی مانند مساجد و … . مورد دیگر در تعیین کنندگی قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ این است که کولر گازی دارای چه امکاناتی باشد یا تا چه حد هوشمند باشد که باعث تغییر در هزینه می شود.

خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰

برای خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ می توانید با مشاوران ما در واحد پشتیبانی فروشگاه بانه نود تماس گرفته تا اطلاع رسانی لازم را در خصوص قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ انجام دهند. با خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ از بانه می توانید از قیمتهای منصفانه تری بهرمند شوید. چنانچه قصد خرید کولر گازی ۲۴۰۰۰ دارید پیشنهاد می کنیم این محصول را از بانه خریداری کرده و از برندهای نامی همچون گری و ال جی و کریر محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

قصد خرید تلویزیون دارید؟

اینجا کلیک کنید