کولر گازی کریر، کولر گازی قیمت مناسب

کولر گازی یکی از بهترین و پر استفاده ترین محصولات سرمایشی و گرمایشی کاربران به شمار می آید و به همین دلیل خرید کولر گازی با قیمت مناسب در اولویت قرار دارد. قیمت کولر گازی بسته به برند و ظرفیت و همچنین ویژگی های آن متفاوت است. کولر گازی کریر یکی از کولرگازی های آمریکایی است که در کشور چین مونتاژ می شود. کولر گازی کریر با توجه به اصالت کشور سازنده، از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارد و به همین دلیل در همین اوایل ورود به بازار توانسته پیشروی چشمگیری در میان رقبای مشهوری از جمله گری، جنرال، ال جی و … داشته باشد.

کولر گازی کریر همانند سایر کولرهای گازی، در انواع مختلفی از جمله اسپلیت دیواری، پنجره ای، ایستاده و داکت اسپلیت تولید و عرضه بازار شده است. این کولرها خود دارای دو نوع اینورتر و معمولی در بازار موجود بوده و از لحاظ ظرفیت هم دارای تنوع زیادی هستند. در حال حاضر کولر گازی کریر در ظرفیتهای ۱۲۰۰۰، ۱۸۰۰۰ و ۲۴۰۰۰ از نوع اسپلیت دیواری عرضه شده اند و انتظار می رود در آینده ای نه چندان دور ظرفیتهای بالاتری هم به بازار عرضه شوند.

کولر گازی کریر Carrier ساخت این شرکت آمریکایی است که شعبه چینی این شرکت، مونتاژ این کولرها را بر عهده دارد. به عبارتی دیگر کیفیت کولر گازی کریر را می توان در سطح کیفیت کولر گازی گری دانست؛ زیرا کولر گازی گری هم ساخت شرکت آمریکایی گری در چین است. پس از لحاظ کیفیت نباید به کولر گازی carrier شک کرد. کولر گازی اینورتر کریر با کولر گازی اینورتر گری برابری می کند اگرچه از نظر قیمت در سطح پایین تری نسبت به گری قرار دارد.

قیمت کولر گازی کریر در بانه با توجه به کارایی و ویژگی های به کار رفته در آن در سطح بسیار مناسب قرار دارد، به ویژه در این شرایط اقتصادی که اکثر کاربران قدرت خرید زیادی ندارند و خرید کولر گازی می تواند برای آنها ریسک باشد. اما با خرید کولر گازی کریر، با یک تیر دو نشان زده اند. به عبارتی دیگر یک کولر گازی با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب خریده اند. این کولر گازی به خودی خود دارای قیمت پایین تری نسبت به سایر کولرهای گازی موجود در بازار است؛ حال با خرید کولر گازی کریر از بانه، قیمت این کولر گازی به سطح پایین تری هم خواهد رسید. زیرا قیمت کولر گازی کریر در بانه با توجه به اینکه بدون واسطه وارد بازار می شود، در سطح پایین تری نسبت به سایر نقاط کشور قرار دارد و این خود گزینه ای مضاعف برای ترغیب افراد برای خرید کولر گازی از بانه است.

مطالب جذاب دیگر:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *