نشانی

خرید کولر گازی گیبسون از بانه: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

کولر گازی گیبسون

در کولر گازی گیبسون که از قطعات گری استفاده می کند، سعی شده تا با استفاده از به روزترین فناوریهای دنیا، آسایش و آرامش بیشتری برای کاربران فراهم شود.

قطعات و فناوری های پیشرفته به کار رفته در این کولرها و همچنین طراحی بسیار ساده، آن را از همتایان خود متمایز کرده است. عملکرد سرمایش و گرمایش در کنار قدرت موتور بالای کولر گازی گیبسون از نکات مثبت این مدل کولر گازی است. هدف از ساخت این دسته از کولرها تولید هوای پاک با آخرین تکنولوژی روز است.

البته تکنولوژی به روز در کولر گازی گیبسون آن را به گزینه ای بسیار مناسب برای همه خریداران تبدیل کرده است. در واقع تکنولوژی های به کار رفته در این کولر گازی علاوه بر احساس رضایت و کیفیت خرید، استفاده و نصب کولر گازی گیبسون را برای تمامی خریداران بسیار آسان کرده است.

کولر گازی گیبسون

ویژگی های کولر گازی گیبسون

وجود موتور روتاری در کولر گازی‌ گیبسون Gibson سبب می‌شود تا صدا و نویز بسیار کمی از این کولر گازی‌ها تولید شود و هیچ گونه آلودگی صوتی ایجاد نشود. علاوه بر تولید صدای کم، در مصرف برق به طرز کاملا چشمگیری صرفه جویی می‌کند.

به دلیل وجود قطعات کم و ساده در داخل دستگاه، قیمت دستگاه مقرون به صرفه است. از دیگر مزایای بسیار جالب این کولر گازی‌ها می‌توان به رادیات مسی یا طلایی آن‌ها اشاره کرد. یکی از مهم‌ترین عواملی که در افزایش طول عمر یک کولر گازی تاثیر بسزایی دارد، جنس رادیات آن بوده و غالبا جنس تمامی رادیات‌های کولر گازی‌های گیبسون، مسی است.

به وسیله‌ی تکنولوژی اینورتر می‌توان جریان متناوب با فرکانس دلخواه به کمپرسور کولر گازی اعمال کرد و این به معنی اعمال کنترل روی دور موتور و تنظیم سرعت آن به دلخواه است، که برای تنظیم دمای خروجی کولر می‌توان به جای قطع و وصل کمپرسور کولر، دور موتور کمپرسور را کاهش یا افزایش داد.

کولر گازی گیبسون در بانه

انواع مدل‌های کولر گازی گیبسون Gibson با ظرفیت‌های مختلف ساخته شده‌اند که هر یک از آن‌ها برای محیط‌های خاص کاربرد دارد.  هر یک از مصرف کنندگان با توجه به نیاز خود برای محیط مورد نظر، یکی از مدل‌های کولر گازی گیبسون را خریداری می‌کنند.

کولر گازی گیبسون ساخت کجاست

کولر گازی گیبسون هزینه‌ی نگهداری بسیار کمی دارد و از اجزا و قطعات با کیفیتی ساخته شده‌اند. این کولرها حاصل قطعات و تکنولوژی کشور آمریکا و مونتاژ کشور چین هستند و به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات در بازار جهانی رقابت می‌کنند. ظاهر بسیار ساده‌ی کولر گازی گیبسون بسیار به چشم می‌آید و همین موضوع باعث شده تا نگاه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند.