نشانی

خرید کولر گازی از بانه با گارانتی: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

راهنمای خرید کولر گازی

نکاتی مهم قبل از انتخاب کولر گازی اصل

مشاهده فیلم

خرید کولر گازی اصل دغدغه بسیاری از افراد می باشد. با توجه به انبوه کولرهای گازی تقلبی و تبدیلی موجود در بازار قبل از خرید میتوانید با مشاهده ویدیو بالا با روش های شناسایی کولر گازی اصلی از تقلبی آشنا بشید توصیه اکید می کنیم قبل از خرید از هر منبعی، فیلم بالا (تهیه شده در اسفند ۹۸) را مشاهده بفرمایید تا با اطمینان خرید خود را انجام دهید. ( بارگذاری فیلم اندکی طول میکشد، لطفا منتظر بمانید. )

خرید کولر گازی

قیمت کولر گازی

برندهای مختلف کولر گازی موجود در بازار و همچنین انواع و مدل های مختلف این محصول باعث شده تا در بازار انواع و اقسام کولر گازی های اصل و تقلبی یافت شود و قیمت کولر گازی برند های مختلف تفاوت های زیادی در سایت های متفاوت داشته باشد . این موضوع باعث شده تا برای انتخاب کولر گازی مرغوب کاربران دچار سردرگمی شوند. اما ما در بانه ۹۰ به تمامی محصولاتمان اطمینان داشته و با ضمانت انواع کولر گازی را در اختیار شما قرار میدهیم. قیمت کولر گازی های ارائه شده در سایت بانه ۹۰ با تضمین اصالت کالا در پایین ترین حد ممکن بوده و با اطمینان میتوان گفت کولر گازی هایی که با قیمت های پایینتری با فاصله زیاد از قمیت های سایت بانه ۹۰ ارائه می شوند همگی تقلبی بوده و یا کالای مرغوبی نخواهند بود.

از این رو برای خریدی مطمئن و حرفه ای ما کلیپی رو برای شما آماده کردیم تا بتوانید کولر گازی های تقلبی را از اصل تشخیص دهید و با خیالی راحت خرید خود را انجام دهید. تمامی محصولات سایت بانه ۹۰ اورجینال بوده و تمامی تست های مرتبط با این موضوع از قبل گرفته می شود.

کولر گازی اگر یکی از لازم ترین لوازم خانگی برای هر خانه ای نباشد، قطعا می توان آن را یک وسیله بسیار مفید و شاید لازم دانست. البته اگر با دیدی امروزی به موضوع بنگریم خواهیم دید که کولر گازی برای هر خانه ای چقدر نیاز است.

با تغییراتی که در جو زمین طی چند دهه اخیر به وقوع پیوسته، آب و هوای بیشتر نقاط جهان و از جمله ایران در فصل گرما بیشتر رو به گرمی نهاده است و در نتیجه دستگاهی غیر از کولر گازی نیز پاسخگوی شرایط نیست.

با این تفاسیر خرید کولر گازی یکی از اولویتهای هر خانواده خواهد بود که این مهم نیز بدون اطلاعات اولیه در زمینه کولر گازی میسر نخواهد شد. به عبارتی دیگر قبل از خرید کولر گازی بایستی یک سری اطلاعات را جمع آوری کرد و سپس اقدام به خرید کولر گازی نمود.

خرید کولر گازی با بهترین قیمت

کولرهای گازی در انواع مختلف از سوی برندهای متنوعی تولید و عرضه بازار می شوند و در نتیجه خرید کولر گازی می تواند موضوعی مهم برای خریداران باشد. به ویژه در شرایط کنونی بازار که قیمت کولر گازی در سطح نسبتا بالایی قرار دارد و خرید کولر گازی نیازمند هزینه ای زیاد است.

بنابراین با توجه به قیمت کولر گازی، هنگام خرید کولر گازی بایستی یک سری اطلاعات داشته باشید تا سودجویان نتوانند شما را فریب دهند. در صورت نیاز می توانید با کارشناسان واحد پشتیبانی فروشگاه بانه ۹۰ تماس گرفته تا اطلاعات لازم را در ارتباط با قیمت کولر گازی و خرید کولر گازی به شما ارائه داده و نیز شما را در نحوه شناسایی کولر گازی تقلبی راهنمایی نمایند.

کولرهای گازی در دو نوع اینورتردار و بدون اینورتر تولید و عرضه بازار می شوند. کولرهای گازی عادی (بدون اینورتر) نسبت به کولرهای گازی اینورتردار از مصرف انژی بیشتری برخوردار هستند.

تاثیر اینورتر بر قیمت کولر گازی

دلیل مصرف بیشتر کولرهای گازی بدون اینورتر، خاموش و روشن شدن کمپرسور کولر گازی در طول مدت کار است. زیرا تمام وسایل الکتریکی تنها زمان راه اندازی موتور اصلی نیاز به انرژی زیادی دارند و پس از آن مصرف متوسطی خواهند داشت.

البته باید اقرار کرد که قیمت کولر گازی بدون اینورتر کمتر از قیمت کولر گازی اینورتردار است اما آنچه حائز اهمیت است میزان مصرف کولر گازی اینورتردار است که بسیار پایین تر از کولر گازی بدون اینورتر می باشد و این دلیل اصلی پیشنهاد ما برای خرید کولر گازی اینورتردار است.

شایان ذکر است که اختلاف قیمت کولر گازی بانه با سایر نقاط کشور، موجب شده سیل خریداران این محصولات به سمت بانه سرازیر شود. بنابراین نیاز به راهنمایی کاربران در زمینه قیمت کولر گازی و خرید کولر گازی بیش از پیش احساس میشود که این مهم توسط کارشناسان ما در واحد پشتیبانی انجام می شود.

کولر گازی اینورتردار در داخل یونیت خارجی دارای یک برد الکتریکی است که علاوه بر اینکه عملیات کولر گازی را کنترل می کند، مانع از خاموش شدن کمپرسور کولر گازی می شود.

به عبارتی دیگر هنگام روشن کردن کولر گازی اینورتردار، با توان کامل شروع به خنک کردن محیط می کند. پس از مدتی که دمای محیط پایین آمد، کولر گازی به جای اینکه خاموش شود با سرعتی بسیار کم به کار ادامه می دهد و زمانی که دمای محیط بالا رفت، دوباره با سرعت بیشتری کار را از سر خواهد گرفت.

با توجه به آنچه گفته شد دلیل اینکه خرید کولر گازی از نوع اینورتردار ارجحیت دارد مشخص شد و آن اینکه اولا صدای تولید شده توسط کولر گازی کمتر از نمونه بدون اینورتر است و در ثانی علاوه بر سلامتی کامل افراد خانواده، در مصرف انرژی هم تا اندازه بسیار زیادی صرفه جویی به عمل خواهد آمد.

قیمت کولر گازی در انواع مختلف

با توجه به اینکه قیمت کولر گازی اینورتر با کولر گازی بدون اینورتر اختلاف چندانی ندارد، چنانچه قصد خرید کولر گازی دارید پیشنهاد می کنیم کولر گازی اینورتردار خریداری کنید تا هم در مصرف انرژی صرفه جویی کرده باشید و هم آلودگی صوتی کمتری را در خانه داشته باشید. زیرا صدای کولر گازی بدون اینورتر قدری بیشتر از کولر گازی اینورتردار است.

همچنین اگر این محصول را از بانه خریداری کنید مقرون به صرفه تر خواهد بود زیرا قیمت کولر گازی بانه بسیار منصفانه تر از سایر نقاط کشور است.

کولرهای گازی از نظر ظرفیت هم دارای انواع مختلفی هستند. ظرفیت کولرهای گازی دیواری از ۹۰۰۰ تا ۳۶۰۰۰ است که با با واحد BTU اندازه گیری می شوند. بدیهی است که هر چه ظرفیت کولر گازی بالاتر باشد، محیط بیشتری را تحت پوشش قرار می دهد و به تبع قیمت کولر گازی با ظرفیت بیشتر، بالاتر خواهد بود.

کمپرسور کولر گازی: کمپرسور نوعی دستگاه مکانیکی است که گاز مبرد کم فشار را به داخل کشیده و آن را متراکم کرده و فشار آن را افزایش می‌دهد.

در هنگام افزایش فشار، دمای گاز فشرده شده افزایش می‌یابد. زمانی که این گاز می‌خواهد از داخل کمپرسور خارج شود، با عبور از یک سیستم خنک‌کننده دمای گاز کاهش می‌باید. کمپرسورهای به کار رفته در کولرهای گازی به سه دسته تقسیم می‌شوند:

  1. کپرسور پیستونی
  2. کمپرسور اسکرول
  3. کمپرسور روتاری

قیمت کولر گازی بانه

برخی از برندها در به کارگیری فناوری با هم رقابت دارند و هر کدام به نوعی محصولات خود را از لحاظ کیفیت ارتقا می دهند. هر برندی تکنولوژی خاصی را در کولرهای گازی ساخت خود به کار می برد اما در کل هدف از ساخت کولر گازی در تمام برندها یکسان است.

انواع دیگری از کولرهای گازی وجود دارند که عبارتند از: کولر گازی پرتابل، کولر گازی پنجره ای، کولر گازی ایستاده، کولر گازی سقفی و داکت اسپلیت. خرید کولر گازی بانه از هر کدام از انواع فوق بسیار مقرون به صرفه تر از شهرهای دیگر است زیرا قیمت کولر گازی بانه بر اساس قیمت دلار تعیین شده و هیچ واسطه مالی هم وجود نخواهد داشت.

کولر گازی از برندهای مختلفی در بازار وجود دارد و هر کدام نیز ویژگی ها و امکانات و البته کیفیت متفاوتی دارند. اما برخی برندها را نباید در کنار سایر برندهای کمتر شناخته شده و کم کیفیت قرار داد. برای مثال نمی توان کولر گازی ال جی یا کولر گازی گری را با کولر گازی جنرال گلد مقایسه کرد؛ چرا که مقایسه این دو همانند مقایسه کیفیت خودروهای سواری داخلی و خارجی است.

همین امر، یعنی تفاوت در کیفیت کولرهای گازی باعث شده که قیمت کولر گازی از برندی همانند ال جی یا گری، تفاوت نسبتا چشمگیری با جنرال گلد داشته باشد. این تنها یک مثال از مقایسه دو برند کولر گازی با سطح کیفیت متفاوت بود و به معنی بی کیفیت بودن کولر گازی جنرال گلد نیست. کولر گازی جنرال گلد هم در جایگاه خود و در مقابل هم سطحان خود حرفی برای گفتن دارد.

آنچه از این مثال مدنظر ماست، قیمت کولر گازی بود که آن هم اگر از بانه خریداری شود، در هزینه ها بسیار صرفه جویی خواهد شد. زیرا قیمت کولر گازی بانه تفاوت نسبتا زیادی با سایر شهرهای کشور دارد و دلیل این امر هم ورود این محصولات از طریق بازارچه مرزی بانه است.

کولر گازی پرتابل:

کولر های گازی پرتابل معمولا در ظرفیتهای کمتر ساخته می شوند. این نوع کولرها نیز همانند سایر کولرها می توانند دارای دو حالت سرمایش و گرمایش باشند. همچنین دارای ریموت کنترل بوده و به دلیل نوع و شکل آنها معمولا در فضاهای کوچک مورد استفاده قرار می گیرند.

تمامی قسمتهای یک کولر گازی پرتابل در داخل یک یونیت جای گرفته است. این نوع کولر گازی، هوای گرم محیط را از طریق یک لوله به بیرون هدایت می کنند و به این ترتیب محیط خنک می شود. قیمت کولر گازی بانه از نوع پرتابل مناسب تر از سایر کولر های گازی است.

برای خرید کولر گازی بانه می توانید با مشاوران ما در واحد پشتیبانی فروشگاه بانه ۹۰ تماس گرفته و شما را از قیمت کولر گازی بانه اطلاع رسانی نمایند.

کولر گازی ایستاده:

این نوع کولر گازی  از دو قسمت تشکیل شده است که یکی از آنها در داخل و قسمت دیگر در بیرون از محیط قرار می گیرد. کمپرسور کولرهای گازی ایستاده نیز در دو نوع اینورتر و بدون اینورتر هستند و می توانند قابلیت سرمایش و گرمایش نیز داشته باشند.

کولر گازی ایستاده معمولا در ظرفیتهای بالا تولید می شود تا در محیطهای بزرگ استفاده شوند. قیمت کولر گازی بانه از نوع ایستاده نسبت به اسپلیتها بالاتر است.

کولر گازی پنجره‌ای:

کولر گازی پنجره‌ای شامل کندانسوری است که در انتهای اتاق و به سمت بیرون است و یک فن کندانسور در پشت آن است که هوا از طریق آن دمیده می‌شود و به حذف گرما از کندانسور کمک می‌کند. این کولرهای گازی‌ به دلیل نداشتن ریموت کنترل و نداشتن حالت گرمایش، کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

داکت اسپلیت:

همان گونه که از نام این نوع کولر گازی پیداست هوای خنک یا گرم از طریق داکت یا کانالهایی که در ساختمان تعبیه می شوند به داخل اتاق و محیط دمیده می شود. یکی از نقاط قوت داکت اسپلیت این است که دستگاهی در داخل محیط دیده نمی شود و تنها چیزی که دیده می شود کانال انتقال هوا است.

چنانچه قصد خرید کولر گازی بانه از هر کدام از انواع کولر گازی را دارید، می توانید با واحد پشتیبانی فروشگاه بانه ۹۰ در تماس باشید تا شما را از قیمت کولر گازی بانه آگاه سازند.

نحوه خرید کولر گازی از بانه

با اینکه کولر گازی در سایر شهرهای کشور هم یافت می شود اما آنچه ذکر آن در این چکیده می گنجد، خرید کولر گازی بانه است. زیرا قیمت این محصولات در بانه کمتر از سایر نقاط کشور است و دلیل آن نیز وجود بازارچه مرزی بانه است. با توجه به این که قیمت کولر گازی بانه بسیار مقرون به صرفه تر است پس خرید کولر گازی بانه از پیشنهادات ما خواهد بود.

حال اگر اطلاعی از قیمت کولر گازی بانه ندارید، می توانید با کارشناسان ما در واحد پشتیبانی فروشگاه بانه نود تماس گرفته تا علاوه بر اطلاع رسانی در زمینه قیمت کولر گازی بانه، شما را جهت خریدی امن و مقرون به صرفه راهنمایی نمایند.

قصد خرید تلویزیون دارید؟

اینجا کلیک کنید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید