نشانی

خرید کولر گازی ۹۰۰۰ از بانه با گارانتی: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

کولر گازی با ظرفیت ۹۰۰۰

کولر گازی ۹۰۰۰ توسط بسیاری از برندهای معروف تولید شده و برای فضاهایی با متراژ حداکثر ۱۵ متر کاربرد موثری دارند. همچنین به علت سطح کیفیت متفاوت، قیمت کولر گازی ۹۰۰۰ در برندهای مختلف، یکسان نمی باشد. این نوع کولر گازی تنها در مدل دیواری تولید و ارائه می گردد. کمپرسور اسپلیت ۹۰۰۰ از نوع روتاری ویژه مناطق معتدل تهیه شده، و درمناطقی با آب و هوای معتدل و مرطوب  کاربرد موثری دارند و به خوبی می توانند هوا را به دمای دلخواه کاربر برسانند.

مشخصات کولر گازی ۹۰۰۰

سازنده های داخلی و خارجی که در این عرصه فعالیت دارند به جهت صرفه جویی در مصرف برق از تکنولوژی اینورتر در ساخت کولر گازی ۹۰۰۰ بهره می برند. در کمپرسور این نوع از تجهیزات از گاز مبرد R22 و یا R410 استفاده شده است. در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از افراد تمایل به خریدن تجهیزاتی مدرن و در عین حال کارآمد دارند، به همین جهت سازنده های اسپلیت ۹۰۰۰ نهایت خلاقیت را به کار گرفته و محصولاتی با رعایت استاندارد طبق جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا تولید و ارائه می نمایند.

کولر گازی 9000

نصب این اسپلیت ها به دلیل حجم کم و ابعاد کوچکی که دارند بسیار آسان است. امروزه سازنده های خارجی و داخلی با خلاقیت هایی که به خرج داده اند توانسته اند کولر گازی هایی با تکنولوژی و امکانات پیشرفته طراحی و تولید کنند. بسیاری از برندها، کولر گازی ۹۰۰۰ خود را با هر دو قابلیت سرد و گرم تولید می کنند که نیاز کاربر به وسایل گرمایشی و سرمایشی دیگر را از بین خواهد برد.

همچنین وجود برد اینورتر در بسیاری از این محصولات، خرید کولر گازی ۹۰۰۰ را بیش از پیش در دل کاربران جای انداخته است. با این قابلیت مصرف کولر گازی ۹۰۰۰ بسیار کمتر شده و حتی می توان از چند کولر گازی ۹۰۰۰ در یک واحد مسکونی استفاده نمود.

قیمت کولر گازی ۹۰۰۰

یکی از مزیتهای کولر گازی ۹۰۰۰ قیمت بسیار پایین آن است و تقریبا می توان گفت در میان مدلهای دیواری، ارزان ترین مدل است. قیمت کولر گازی ۹۰۰۰ بسته به برند و نیز کارایی آن متفاوت است که البته با هزینه ای نه چندان زیاد می توان این نوع کولر گازی را خریداری کرد. با توجه به قیمتی که این محصولات دارند، خرید کولر گازی ۹۰۰۰ بسیار کم هزینه و برای محیطهای کوچک مقرون به صرفه خواهد بود.

قصد خرید تلویزیون دارید؟

اینجا کلیک کنید