نشانی

قیمت تلویزیون از بانه : بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

خرید تلویزیون از بانه

تلویزیون های پرفروش فروشگاه بانه ۹۰

تلویزیون یک عضو جدا نشدنی از زندگی همه ماست که بخشی از نیازهای روزمره ما را تامین می‌کند. این قاب جادویی نه تنها در خانه ما، بلکه در سایر محیط‌ها مانند محل کار، کلاس‌های آموزشی و … نیز کارایی دارد و زندگی بدون آن تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد.

تا جایی که نمی توان خانه ای یافت که نمونه ای از این محصولات در آن وجود نداشته باشد و اگر هم چنین خانه ای هست، قطع به یقین قصد خرید تلویزیون بانه دارد زیرا قیمت تلویزیون بانه بسیار منصفانه است.

حتی آنهایی که از مدتها پیش تلویزیون دارند، اکثرا قصد تعویض تلویزیون دارند تا از تلویزیونهای هوشمند امروزی که با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده اند بی بهره نباشند.

کیفیت تصویر تلویزیون بانه

تلویزیونها در چند کیفیت به صورت انبوه تولید و عرضه بازار می شوند؛ تلویزیونهای HD، تلویزیونهای Full HD، تلویزیونهای ۴K و تلویزیونهای ۸K. اینها کیفیتهای استاندارد مورد استفاده در تلویزیونها هستند که به ترتیب از HD تا ۸K کیفیت تصویر بیشتر می شود.

امروزه بیشتر تلویزیونهای موجود در بازار از نوع ۴K هستند و قیمتهای بسیار متغیری هم دارند. قیمت تلویزیون ۴K نسبت به سایز و برند آن میتواند متغیر باشد. اما آنچه در این بحبوبه مورد اهمیت است قیمت تلویزیون بانه است که بسیار منصفانه تر از سایر نقاط کشور است و با خرید تلویزیون بانه تا چند میلیون می توانید در هزینه خود صرفه جویی کنید.

از مزایای خرید تلویزیون بانه می توان به اصالت تلویزیون اشاره کرد. به عبارتی دیگر با خرید تلویزیون بانه، شما یک محصول اورجینال را با قیمتی بسیار مناسب به منزل خود هدیه داده اید. قطعا محصولات اصل و اورجینال می توانند مطلوبیت بیشتری را عاید مصرف کننده و کاربران کنند.

قیمت تلویزیون بانه

خرید تلویزیون بانه

تلویزیونها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آنها در سایزهای مختلفی ساخته می شوند. قیمت تلویزیون بانه بسته به نوع و سایز آن متغیر است و کسی که قصد خرید تلویزیون بانه دارد باید با حداقل یک سری اطلاعات اولیه اقدام به خرید تلویزیون نماید. با داشتن اطلاعات اولیه مناسب، می توان بهترین گزینه را متناسب با استفاده و اهمیت تصویر تلویزیون انتخاب نمود.

همچنین باید به اطلاع رساند که خرید تلویزیون بانه می تواند بهترین فرصت برای خرید تلویزیون باشد زیرا قیمت تلویزیون بانه به دلیل وجود بازارچه مرزی نسبت به سایر مناطق کشور پایین تر بوده و دلیل آن نیز عدم وجود واسطه مالی است.

در ارتباط با انواع تلویزیونها باید گفت تلویزیون به طور کلی به دو دسته LED و OLED تقسیم می شوند که تلویزیونهای LED به دسته های زیادی قابل تقسیم بندی هستند و در ادامه نیز به مهمترین آنها پرداخته خواهد. اما تلویزیون OLED به دلیل ساختار خاصی که دارد زیرمجموعه خاصی ندارد.

قیمت تلویزیون OLED نسبت به تلویزیون LED بالاتر است اما امروزه در تلویزیونهای LED یک سری تکنولوژی به کار رفته که کیفیتی در حدود تلویزیون اولد داشته و قیمت آنها نیز تا حدودی برابری می کند.

انواع تلویزیون

تلویزیون OLED: این تلویزیونها بر خلاف تلویزیونهای LED دارای نور پس زمینه نیستند و روشنایی تصویر توسط هر کدام از پیکسلها تامین می شود. به عبارتی دیگر تمامی پیکسلهای مورد استفاده در تلویزیون OLED قابلیت انتشار نور دارند و هر کدام از آنها به صورت جداگانه نور مورد نیاز خود را تامین می کنند.

کیفیت تصویر در تلویزیون اولد بسیار بالاست و به دلیل اینکه ساخت آن هزینه زیادی می برد، قیمت بالایی هم دارد. اگرچه بیان نقاط قوت و نقاط ضعف آنها می تواند زمان زیادی نیاز داشته باشد پیشنهاد می کنیم مقاله همه چیز درباره تلویزیون های اولد را مطالعه فرمایید.

تلویزیونهای اولد و نیز سایر تلویزیونهای موجود در بانه به صورت مستقیم از طریق بازارچه مرزی وارد بانه می شوند و به همین دلیل قیمت تلویزیون بانه مناسبترین قیمت در کل کشور است. به عبارتی دیگر تنها چیزی که در قیمت تلویزیون بانه تاثیر دارد، قیمت ارز دلار است. این یعنی فراهم بودن شرایط برای خرید تلویزیون بانه با قیمتی بسیار معقول و منصفانه.

خرید تلویزیون بانه با کمترین قیمت

تلویزیون LED دارای انواع مختلفی است که به صورت مختصر به مهمترین آنها اشاره می کنیم. خرید تلویزیون بانه از این دسته هزینه کمتری مطلبد.

تلویزیون نانوسل ال جی: این نوع تلویزیونها از یک نوع فناوری خاص به نام نانوسل اسفاده می کنند که موجب خلوص رنگ بیشتر و در نتیجه کیفیت تصویر بهتر می شود. این فناوری مختص شرکت ال جی است و عبارت است از یک لایه شامل ذراتی نانومتری که پس از تجزیه نور سفید به رنگهای اصلی، نورهای مزاحم را حذف نموده و موجبات تصاویر زیباتر را فراهم می کنند.

خرید تلویزیون بانه از نوع نانوسل رضایت بسیاری از کاربران را در پی داشته است. برای اطلاعات بیشتر مقاله همه چیز درباره تلویزیون های نانوسل شرکت ال جی را مطالعه کنید.

قیمت تلویزیون بانه از نوع نانوسل چیزی در حدود تلویزیونهای LED است و در وصف کیفیت تلویزیونهای نانوسل همین بس که رنگهای تولید شده در این تلویزیونها، بیشترین شباهت را به رنگهای طبیعی دارند.

تلویزیون QLED: دسته ای دیگر از تلویزیونهای LED هستند که برای اولین بار توسط سامسونگ ساخته شدند. این نوع تلویزیونها نیز با به کار گیری فناوری کیولد توانستند کیفیت تصویر خود را تا حد چشمگیری افزایش دهند. اگر مقایسه ای بین تلویزیون نانوسل ال جی و تلویزیون کیولد سامسونگ انجام شود، به نظر می رسد تلویزیون کیولد برنده میدان باشد.

قیمت تلویزیون بانه از نوع کیولد بالاتر از تلویزیونهای عادی و حتی نانوسل است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله تلویزیون QLED چیست را مطالعه نمایید.

سامسونگ در این اواخر نسخه جدیدتری از تلویزیونهای کیولد را با عنوان نئوکیولد عرضه بازار کردهکه تفاوت قابل توجهی با تلویزیونهای کیولد دارند. یکی از این تفاوتها استفاده از نور پس زمینه Mini LED در این تلویزیونهاست.

تلویزیون QNED: این دسته از تلویزیونها توسط ال جی ساخته و وارد بازار شده اند. تلویزیون کیوند از یک فناوری نور پس زمینه به نام Mini LED استفاده می کند که علاوه بر افزایش میزان روشنایی تلویزیون، کیفیت تصویر را به طور چشمگیری افزایش می دهد.

قیمت تلویزیون بانه از نوع کیوند بسیار بالاتر از سایر تلویزیونهاست و این به دلیل هزینه بسیار بالای ساخت آنهاست که البته منجر به کیفیت خارق العاده تصاویر نیز شده است. در این زمینه می توانید به مقاله تلویزیون کیوند چیست مراجعه نمایید.

قیمت تلویزیون بانه

اگرچه سطح کیفیت این تلویزیونها در حالت کلی بسیار بالاست اما قیمت تلویزیون بانه حتی از نوع کیوند بسیار منصفانه تر از سایر نقاط کشور است و شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت تلویزیون بانه، با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

اطلاع از قیمت تلویزیون بانه و سایر شهرستانها شما را متحیر خواهد کرد. این تفاوت ناشی از عدم وجود واسط مالی از زمان ورود تلویزیون به کشور تا زمان رسیدن به دست مشتری است.

قیمت تلویزیون بانه از برندهای ال جی و سامسونگ در مقایسه با سایر برندها با توجه به کیفیتی که دارند بسیار مناسبتر است و این مهم را می توان در نظر کاربران و میزان خرید آنها از این برند جستجو کرد. پس چنانچه قصد خرید تلویزیون بانه دارید، تلویزیون خود را از میان برندهای نامی و مشهور که کیفیت آنها برای عموم به اثبات رسیده است، انتخاب کنید.

انتخاب تلویزیون از میان این برندها با توجه به قیمت تلویزیون بانه نه تنها موجب می شود که شما یک دستگاه با اصالت خریداری کنید، بلکه دوام و ماندگاری کیفیت آن تضمینی است و حتی آن را با قیمتی پایین تر از سایر نقاط کشور خریداری خواهید کرد. به نظر می رسد خرید تلویزیون بانه، بهترین مورد برای داشتن یک تلویزیون با کیفیت است.

می توانید از سایر تلویزیونهای ما دیدن فرمایید

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید