نشانی

خرید کولر گازی ۱۲۰۰۰ از بانه با گارانتی: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

کولر گازی با ظرفیت ۱۲۰۰۰

کولر گازی ۱۲۰۰۰ یکی از ظرفیت های کولر گازی هست که برای فضای اتاق یا هال کوچک مناسب است. این دستگاه مانند بسیاری از مدل های دیگر کولر گازی دیواری دارای عملکرد سرمایشی و گرمایشی است. کولر گازی ۱۲ هزار به صورت اینورتر هم در بازار یافت می شود. کمپرسورهای استفاده شده در کولر گازی ۱۲۰۰۰ از نوع روتاری بوده و گاز مصرفی  نیز R22 و یا R410 می باشد. با این تفاسیر می توان گفت کولر گازی ۱۲۰۰۰ دوست دار محیط زیست بوده و یکی از انواع کولر گازی کم صدا است.

قیمت کولر گازی ۱۲۰۰۰

کولر گازی ۱۲۰۰۰ بعد از کولر گازی ۹۰۰۰ تقریبا در لیست کولر گازی ارزان قرار میگیرد. قیمت کولر گازی ۱۲۰۰۰ با توجه به برندی که مد نظر دارید و اینکه از کجا خریداری شود متفاوت است. همچنین نوع کارایی و قطعات آن، به خصوص کمپرسور می تواند روی قیمت کولر گازی ۱۲۰۰۰ تاثیر داشته باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت و خرید کولر گازی ۱۲۰۰۰ با مشاوران ما در بخش پشتیبانی فروشگاه بانه نود تماس بگیرید و جهت خریدی امن و مقرون به صرفه مشاوره دریافت نمایید.

خرید کولر گازی ۱۲۰۰۰

اولین چیزی که باید در خرید کولرگازی ۱۲۰۰۰ در نظر بگیرید اندازه محیط اتاق شما است. معمولا برای اتاق دفاتر و اتاق خواب ها از کولر گازی ۱۲۰۰۰ استفاده می شود. کولرگازی ۱۲۰۰۰، یک اتاق را به راحتی خنک می کند، بی سر و صدا کار می کند، جابجایی از یک اتاق به اتاق دیگر آسان است. استفاده و خرید کولر گازی ۱۲۰۰۰ را به تمامی کسانی که در محیطهای نسبتا کوچک برای مدت طولانی می مانند (مانند محیط کار، فروشگاههای کوچک و … ) پیشنهاد می کنیم.

با خرید کولر گازی ۱۲۰۰۰ از بانه نیز می توانید علاوه بر اینکه محصولی با اصالت خریداری کنید، از قیمتهای استثنایی هم بهرمند خواهید شد. قیمت کولر گازی ۱۲۰۰۰ در بانه با سایر نقاط کشور متفاوت بوده و به دلیل عدم وجود واسط مالی این محصول را با قیمت مرز خریداری نمود.

قصد خرید تلویزیون دارید؟

اینجا کلیک کنید