نشانی

خرید کولر گازی جنرال از بانه: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

یادداشت

لطفا منتظر بمانید فیلم راهنمای خرید کولر گازی جنرال بارگزاری شود (تهیه شده توسط تیم فروش فروشگاه بانه ۹۰)

کولر گازی جنرال

کولر های گازی جنرال در مدلهای مختلفی وارد بازار شده اند. این کولرها در سطح بسیار مناسب از قیمت قرار گرفته و در ۹۵ درصد مناطق جغرافیایی ایران کارایی بسیار خوبی را از خود نشان داده اند که توسط شرکت تایلندی توشیبا تولید و در چین مونتاژ می گردد. کمپرسور کولر گازی جنرال ساخته شده توسط شرکت GMCC توشیبا می باشد.

محصولات برند جنرال با پسوندهای دیگری هم در بازار عرضه شده اند که عبارتند از جنرال شکار، جنرال گلد، جنرال مکس، جنرال هاوس و جنرال برلین. طراحی کولرهای گازی جنرال با پسوندهای بالا متفاوت است اما می توان از لحاظ کیفیت آنها را در یک سطح قرار داد.

در میان زیر برندهای جنرال، کولر گازی جنرال گلد بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که قیمت کولر گازی جنرال گلد در میان سایر زیر برندها اندکی پایین تر بوده و در کنار آن کیفیت یکسانی را ارائه می دهد. بی گمان انتخاب کولر گازی جنرال گلد از سوی اکثریت کاربران دلیلی بر اثبات ادعای فوق است.

کولر گازی جنرال

خرید کولر گازی جنرال

جنرال دارای انواع کولرگازی های ایستاده، دیواری و داکت اسپلیت می باشد. کولرگازی های ایستاده جنرال در ظرفیت های بالاتری از ۳۶۰۰۰ بی تی یو می باشند و کولر گازی های اسپلیت دیواری جنرال از ۱۲ تا ۳۰ هزار نیز در بازار موجود هستند. چنانچه به دنبال یک کولر گازی با کیفیت و قیمت مناسب می گردید، خرید کولر گازی جنرال را فراموش نکنید.

در میان زیرگروه های جنرال، قطعا مدلی خواهید یافت که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت با شرایط شما هم خوانی داشته باشد. زیرا قیمت کولر گازی جنرال نسبتا مناسب تر از سایر برندهای مشهور بوده در صورتی که از کیفیت نسبتا خوبی هم برخوردار هستند.

قیمت کولر گازی جنرال بسیار مناسب بوده و کیفیت خوبی دارند که طی چند سال گذشته بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته اند. ظرفیت گرمایش کولرهای جنرال معمولا بیش تر از سرمایش آن می باشد. این شرکت کولرگازی های خود را در ظرفیت های ۱۲۰۰۰، ۱۸۰۰۰، ۲۴۰۰۰، ۳۰۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ تولید می کند.

درباره راندمان انرژی، کولرهای گازی جنرال از تکنولوژی‌های پیشرفته مانند کمپرسورهای اینورتر و روش‌های مدیریت مصرف انرژی استفاده می‌ کنند. این تکنولوژی‌ها به کولرهای گازی جنرال این امکان را می‌دهند تا مصرف انرژی را به طور موثر کنترل کرده و بهینه‌ سازی کنند.

به همین دلیل، کولرهای گازی جنرال عموماً دارای راندمان انرژی بالا بوده و به صورت مداوم به بهبود کارایی انرژی خود می ‌پردازند. در نتیجه با خرید کولر گازی جنرال، هم از کیفیت خوب لذت خواهید برد و هم در مصارف انرژی صرفه جویی به عمل خواهید آورد.

خرید کولر گازی جنرال از بانه

چنانچه قصد خرید کولر گازی جنرال دارید پیشنهاد می کنیم از میان گزینه های اینورتردار، کولر گازی خود را انتخاب نمایید. اگرچه با این کار هزینه نسبتا بیشتری خواهید پرداخت، اما در آینده ای نه چندان دور متوجه خواهید شد که این تفاوت قیمت نسبت به رانمان و کیفیت کولر گازی اینورتر جنرال، به چشم نمی آید.

پیشنهادی مهمتر از آن اینکه محصول خود را از بانه خریداری کنید زیرا با خرید کولر گازی جنرال از بانه از قیمتی پایین تر از سایر نقاط کشور خرید کرده اید.

هنگام خرید کولر گازی جنرال باید شرایط آب و هوایی منطقه خود را بسنجید زیرا این فاکتور می تواند در نوع موتور آنها تعیین کننده باشد و همچنین بر قیمت کولر گازی جنرال تاثیر بگذارد. موتورهای کولر گازی جنرال دارای انواع مختلفی هستند. یعنی اگر شما در شرایط آب و هوای معتدل زندگی کنید باید موتور مناسب این محیط را استفاده کنید.

چرا که در این شرایط آب و هوا شرجی هست و اگر کولر گازی قدرت مناسب را نداشته باشد، مطمئنا راندمان خوبی را مشاهده نخواهید کرد. همچنین اگر در یک منطقه گرمسیر ساکن باشید باید موتور مناسب این محیط را در اختیار داشته باشید تا کولر گازی اختلالی در عملکرد نداشته باشد.

قیمت کولر گازی جنرال در بانه

قیمت کولر گازی جنرال بسته به ویژگی‌ها، ابعاد و قدرت خنک کنندگی آن، متغیر است. همچنین در نظر داشته باشید که قیمت کولر گازی جنرال ممکن است در مناطق مختلف و در فروشگاه‌های مختلف متفاوت باشد. با این حال، برای خرید کولر گازی جنرال و هر دستگاه خنک کننده دیگری، باید به ویژگی‌های آن دستگاه، نیازها و بودجه خودتان توجه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را در خرید دستگاه خود بگیرید.

کولر گازی جنرال با پسوندهای متفاوت که در بالا یاد شدند، با کارایی ها و امکانات و نیز ظرفیتهای گوناگونی عرضه بازار شده اند و شما هنگام خرید کولر گازی جنرال گزینه های زیادی را پیش رو خواهید داشت.

قبل از خرید کولر گازی جنرال یا هر دستگاه خنک کننده دیگری، بهتر است نظرات کاربران را جستجو کرده و با دقت ویژگی‌های محصول را بررسی کنید. آنچه طی چندین سال گذشته برای ما و تیم فروشگاه بانه نود به اثبات رسیده این است که قیمت کولر گازی جنرال در بانه با سایر شهرهای ایران متفاوت است و دلیل واضح برای این امر مراجعه حضوری و اینترنتی مشتریان جهت خرید از بانه است.

قصد خرید تلویزیون دارید؟

از تلویزیونهای ما دیدن کنید

سایر برندهای کولر گازی