نشانی

خرید اجاق گاز از بانه: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

اجاق گاز

امروزه وسایل زیادی برای پخت و پز در بازار وجود دارند ولی اجاق گازها جایگاه خاصی در میان این وسایل دارند. به عبارتی این وسیله جزو پیش نیازهای هر آشپزخانه ای می باشد. شرکتهای تولید کننده اجاق گاز نیز به این مهم پی برده و مدلهای پیشرفته ای از این وسایل تولید و عرضه بازار کرده اند. به طوری که خرید اجاق گاز از نوع امروزی که با طراحی و ساختار زیبایی ساخته می شوند، خود به زیبایی دکوراسیون منازل و آشپزخانه ها کمک می کند.

قیمت اجاق گاز نسبت به سایر لوازم پخت و پز در سطح نسبتا پایین تری قرار دارد و به همین دلیل بسیاری از خانواده ها رو به سمت خرید اجاق گاز می آورند. البته نباید از این نکته غافل شد که بسیاری از این اجاق گازها می توانند بسیاری از نیازهای هر خانواده ای را برطرف نمایند و گاها نیازی به وسیله دیگر نیست.

در دنیای مدرن امروزی اجاق گازها در اشکال و انواع مختلفی تولید و عرضه بازار می شوند. از جمله می توان به اجاق گاز صفحه ای اشاره کرد که خود در دو نوع برقی و گازی در بازار یافت می شوند. در ادامه به مهمترین برندهای سازنده این وسایل اشاره و توضیحات مختصری هم در این ارتباط خواهیم داشت.

اجاق گاز صفحه ای بوش: همانند بسیاری از لوازم مورد نیاز خانه که شرکت بوش صدرنشین جداول رقابت است، اجاق گازهای این برند پر آوازه در سطرهای نخست جدول کیفیت و رقابت با سایر رقبا است. این محصولات از بهترین اجناس ساخته شده و با ایمن ترین فناوریهای روز دنیا همراه شده اند.

منظور از ایمن ترین فناوریها این است که ذات اجاق گاز با یک حس خطر همراه است اما در اجاق گاز صفحه بوش کوچکترین خطری کاربر را تهدید نمی کند و برای کنترل و رفع خطرها از فناوریهای خاص خود استفاده کرده است. چنانچه قصد خرید اجاق گاز دارید، به شدت محصولات بوش پیشنهاد می گردد.

اجاق گاز صفحه ای ویرپول: ویرپول یکی از شرکتهای پیشکسوت در تولید لوازم خانگی از جمله اجاق گاز بوده و تا کنون نیز محصولات بسیار خاصی را در رقابت با سایر رقبا تولید کرده است. محصولات این برند نیز به نوبه خود از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در کنار این کیفیت قیمتهای مناسب تری هم دارند.

خرید اجاق گاز صفحه ای از برند ویرپول پس از محصولات بوش پیشنهاد می گردد. قیمت اجاق گاز صفحه ای ویرپول در سطح منصفانه تری قرار گرفته و تنوع نسبتا بالایی هم دارند. به عبارتی انتخاب در میان اجاق گازهای ویرپول نیازمند بررسی چندین مدل است.

انواع اجاق گاز صفحه ای

اجاق گازهای موجود در بازار در حالت کلی از سه نوع گازی و برقی و ترکیبی تشکیل شده اند. همان گونه که از نامهای آنها مشخص است اجاق گاز گازی به گاز شهری متصل شده و جرقه زن آن از نوع مکانیکی است. اجاق گاز برقی کاملا با برق کار می کند و برای گرم کردن و پختن غذا از نیروی برق استفاده می کند. اجاق گاز ترکیبی نیز از هر دو استفاده می کند. یعنی برای شعله از گاز استفاده می کند و برای بخش جرقه زن از نیروی برق بهره می گیرد.

اجاق گازی که کاملا با برق کار می کند، مزایای دیگری هم دارد از جمله اینکه بسیاری از آنها را می توان برنامه ریزی کرد و زمان روشن و خاموش شدن آنها را از قبل تعیین کرد. به عبارتی دیگر لازم نیست برای روشن یا خاموش کردن اجاق گاز، حتما منزل باشید بلکه می توانید با برنامه دادن به آن، زمان روشن و یا خاموش شدن را تعیین کنید.

خرید اجاق گاز از هر کدام از برندها و انواع فوق می تواند نیازهای هر کاربری را برطرف کند، مهم این است اجاق گاز از یک برند معتبر و با قیمت منصفانه خریداری کنید. قیمت اجاق گاز از برندهای معتبر در بانه به دلیل عدم وجود رابط مالی پایین تر سایر مناطق کشور بوده و نسبت به قیمت دلار تعیین می شود.

برای خرید اجاق گاز صفحه ای بوش با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را از قیمت روز این محصولات مطلع ساخته و نیز شما را در خریدی امن راهنمایی کنند. زیرا با وجود بازار گرم تقلب فروشان، بی گدار به آب زدن یعنی قبول فریب خوردن و تحمل هزینه های بیشتر برای اجناس فیک.

تمامی اجناس موجود در فروشگاه بانه ۹۰ از گارانتی معتبر و ضمانت اصالت کالا برخوردار هستند و حتی شرط برگشت کالا تا هفت روز نیز قابل اجراست. پس از بابت ضمانت، اصالت و ارجاع اجناس هیچ گونه شکی به دل راه ندهید.

قصد خرید تلویزیون دارید؟

از تلویزیونهای ما دیدن کنید