نشانی

خرید دستگاه تصفیه هوا از بانه: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

دستگاه تصفیه هوا

دستگاه تصفیه هوا دستگاهی است که هوای محیط را از ذرات گرد و غبار و دود یا گازهای مضر پاک کرده و هوا را تصفیه می‌کند. آلاینده‌های بسیاری در هوای خانه وجود دارند که می‌توانند سلامتی شما را تحت تأثیر قرار دهند، حتی بعضی از این آلاینده‌ها می‌توانند متأثر از موارد مورد علاقه شما باشند، مانند حیوانات خانگی، سوزاندن شمع، روشن کردن شومینه، پخت‌وپز و …. این موارد ذرات ریز آلودگی را در هوا آزاد می‌کنند که بر کیفیت هوای داخل خانه تأثیر منفی می‌گذارد.

ویژگی های دستگاه تصفیه هوا

خوشبختانه، تصفیه‌ کننده‌های هوا که در زمره‌ دستگاه‌های کمک تنفسی هستند و برای بهبود وضعیت تنفس شما تولید شده‌اند، این امکان را به شما می‌دهند که از کیفیت هوای داخل خانه خود محافظت کنید؛ بدون اینکه از موارد یا فعالیت‌های مورد علاقه خود در منزل دست بکشید. پس خرید دستگاه تصفیه هوا می تواند در سلامتی شما و افراد خانواده نقش به سزایی داشته باشد.

تصفیه ‌کننده‌های هوا دستگاه‌های تقریباً کوچک و قابل‌ حملی هستند که یک فیلتر و یک فن در داخل آن تعبیه ‌شده است. این دستگاه هوای اتاق را مانند جاروبرقی به داخل می‌کشد، آن را از فیلتر عبور می‌دهد تا ذرات آلودگی را از هوا پاک کند و سپس به‌وسیله فن، هوای تصفیه ‌شده را به داخل اتاق باز می‌گرداند. فرآیند فیلتراسیون چندین بار در ساعت و تا هنگامی ‌که دستگاه روشن باشد تکرار می‌شود. هرچه دستگاه تصفیه هوا بیشتر در منزل روشن باشد، کیفیت هوای داخل خانه افزایش می‌یابد.

خرید دستگاه تصفیه هوا

خرید دستگاه تصفیه هوا در شهرهایی با آلودگی هوای بالا برای تمام افراد بخصوص کسانی که در مرکز شهر و در مناطق شلوغ زندگی می‌کنند و افرادی که کودک خردسال دارند بسیار ضروریست. آلاینده‌های موجود در چنین هوایی برای افراد دارای بیماری قلبی و ریوی، افراد مسن، بانوان باردار، کودکان و نوجوانان بسیار مضر بوده و آسیبهای بسیاری به دنبال دارد.

جهت انتخاب و خرید دستگاه تصفیه هوا، ابتدا با در نظر گرفتن متراژ مکان خود، نوع دستگاه تصفیه هوا مورد نیاز را تعیین کنید. در هنگام انتخاب دستگاه تصفیه کننده هوای خانگی برای منازل یا محل کار خود، علاوه بر توجه به تعداد مراحل فیلتراسیون هوا و انواع فیلترهای تعبیه شده در دستگاه، به سطح و ابعاد فیلترهای اصلی برای جذب ذرات معلق، دوده و دیگر آلودگی ها نیز توجه داشته باشید، زیرا هر قدر ابعاد و سطح فیلترهای تصفیه کننده هوا بزرگتر و وسیع تر باشند، دستگاه مذکور توانایی تصفیه واقعی هوای بیشتری را خواهد داشت.

چنین دستگاه هایی قادر خواهند بود بطور موثرتری هوا را تصفیه نمایند و با دور و سرعت کمتر فن و سر و صدای کمتر (به دلیل ابعاد مناسب فیلترها) می توانند هوای پاک را در اختیار شما قرار دهند. قیمت دستگاه تصفیه هوا به عواملی که در بالا یاد شد بستگی دارد. پس با خرید دستگاه تصفیه هوا که دارای فیلترهای بزرگتر است، می توانید هوای محیطهای بزرگتری را با سرعت بیشتر تصفیه نمایید.

بنابراین اگر مایلید که دستگاه انتخابی شما با صدا و دور موتور کمتری کار کند، از دستگاه های تصفیه کننده هوا که دارای ابعاد بزرگتر و مساحت فیلتر بیشتری می باشند استفاده نمائید.

قیمت دستگاه تصفیه هوا

قیمت دستگاه تصفیه هوا بستگی به مدل، سایز و برند تولید کننده‌ آن دارد. از برندهای معروف سازنده دستگاه تصفیه هوا می‌توان به ال جی، گری و هایسنس اشاره کرد. همانگونه که در جریان هستید این برندها در زمینه تولید سایر لوازم خانگی از جمله کولر گازی هم فعالیت دارند و از جمله مهمترین برندها در این زمینه هستند. قیمت دستگاه تصفیه هوا بسته به برند و نوع کارایی آن متفاوت است و آنچه مسلم است این است که قیمت دستگاه تصفیه هوا در بانه در رنج بسیار مناسبی قرار دارد و این قیمت با توجه به قیمت ارز دلار تعیین می شود.

چنانچه قصد خرید دستگاه تصفیه هوا دارید پیشنهاد می کنیم قبل اقدام، با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی فروشگاه بانه نود تماس گرفته تا شما را در رابطه با قیمت دستگاه تصفیه هوا در بانه مطلع کنند و نیز جهت خریدی امن و مقرون به صرفه راهنمایی نمایند. انتخاب دستگاه تصفیه هوا با در دست داشتن اطلاعات اولیه می تواند نتیجه بهتری را عاید کند و به ویژه اینکه با خرید از بانه، از لحاظ اقتصادی هم به صرفه خواهد بود.

قصد خرید تلویزیون دارید؟

از تلویزیونهای ما دیدن کنید