نشانی

خرید کولر گازی شارپ (SHARP) از بانه: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

کولر گازی های شارپ (sharp)

شارپ از معتبرترین برندهای جهان در زمینه تولید محصولات و کالاهای الکترونیکی می باشد. از جمله محصولات این کمپانی می توان به کولر گازی شارپ اشاره کرد. محصولات تهویه مطبوع شارپ با ضمانت به فروش می رسد.

کولر گازی شارپ میتواند یکی از گزینه های مناسب برای خرید باشد. چرا که از بهترین کیفیت در کنار قیمتی اقتصادی و مقرون به صرفه بهره می برد. تمامی قطعات بکار رفته از بهترین برند ژاپنی تهیه شده است. قابلیت عملکرد سرمایشی و گرمایشی نیز یکی از دلایل محبوبیت این برند به شمار می آید.

عملکرد دوگانه ی دستگاه موجب می شود که در تمامی فصل های سال قابل استفاده باشند. به این ترتیب میتوان بسیاری از هزینه ها را مدیریت نمود. اسپلیت شارپ دارای ابعاد و وزن مناسبی است. میتوان بدون محدودیت در هر فضایی آن را نصب و اجرا نمود. برخورداری از ویژگی های منحصر بفرد موجب محبوبیت این برند در بازار داخلی شده است.

کولر گازی شارپ از ظاهری زیبا و منحصر به فرد بهره می برد. شما میتوانید از این کولر گازی در ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی برای ایجاد هوایی مطبوع و دلنشین استفاده کنید. تنوع در ظرفیت و کیفیت بسیار بالا این امکان را فراهم کرده که در متراژ های مختلف از این اسپلیت بهره مند شوید.

کولر گازی شارپ

برخی ویژگی های کولر گازی شارپ

کولر گازی شارپ مطابق آخرین فناوری روز دنیا طراحی و ساخته شده است. با استفاده از این مدل کولر گازی میتوانید با کمترین میزان مصرف انرژی هوایی مطبوع را به محیط هدیه بخشید. تکنولوژی های متعددی در این دستگاه بکار رفته است که در ادامه به ویژگی های مهم و کلیدی اسپلیت های شارپ اشاره می کنیم.

تکنولوژی TURBO در اسپلیت شارپ سبب سرمایش سریع می شود. با تنظیم کردن دستگاه روی این قابلیت میتوانید در کوتاهترین زمان، دمای محیط را به دمای مناسب برسانید.

پرتاب باد قوی: کولر گازی شارپ قابلیت پرتاب باد تا ۱۵ متر را دارد. به این ترتیب در تمامی فضای اتاق هوایی یکنواخت و مطبوع را خواهیم داشت.

فیلتر پلاسما بکار رفته در اسپلیت شارپ با قابلیت فیلتراسیون بالا هر نوع آلودگی موجود در هوا را حذف می نماید. فیلتر بکار رفته در این اسپلیت قدرت جذب بالایی دارد که همانند یک دستگاه تصفیه هوا عمل می کند. به این ترتیب علاوه بر خنک سازی محیط هوایی تصفیه شده به محیط هدیه می بخشد.

ریموت کنترل کولر گازی شارپ برای کاربر سهولت استفاده از دستگاه را فراهم می کند. دکمه های بکار رفته روی ریموت قابلیت تنظیم کردن کولر گازی را دارد.