نشانی

خرید کولر گازی کاستی سقفی از بانه: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

کولر گازی کاستی سقفی

در کل کولر های گازی با تبادل دمایی از طریق گاز مبرد که در لوله ها و کویل های دستگاه جاری است موجبات خنک سازی محیط فراهم می شود. گاز مبرد با گرفتن گرمای هوای داخل و انتقال آن به فضای بیرون از ساختمان سبب حذف گرما از فضای داخلی ساختمان می شود. کولر گازی کاست سقفی نیز از این قاعده مستثنی نیست و دقیقاً بر اساس همین اصل کار می کند. تفاوت آن با سایر انواع کولر گازی، عمدتاً به دلیل نحوه نصب آن است.

همانطور که از نام آن پیداست، یونیت‌ های کاست سقفی در سقف نصب می‌شوند و برای سقف های کاذب، جایی که فضای کافی برای قرار دادن آن وجود دارد، مناسب هستند.

سیستم تهویه مطبوع کاست سقفی برای انواع واحد های تجاری اعم از مغازه ها، رستوران ها، پاساژها و غیره به خوبی کار می کند زیرا نیازی به نصب بر روی دیوار یا پنجره ندارد.

از آنجایی که کولر گازی کاست سقفی داخل سقف نصب می شود، می توانید آن را در طیف وسیعی از اندازه ها و انواع اتاقها با هر متراژی نصب کنید و با اندازه ی استاندارد و ارتفاع کمی که دارد در اکثر سقف های استاندارد جای می گیرد.

این تطبیق پذیری انواع کسب و کارها را قادر می سازد تا تهویه مطبوع موثر و حرفه ای را بدون نیاز به تنظیمات عمده و گران قیمت در محل خود نصب کنند.

کاست های سقفی می توانند بدون اینکه خودشان فضای زیادی را به خود اختصاص دهند محیطهای نسبتا وسیعی را به طور موثر خنک کنند.

طراحی زیبا و دکوراسیونی شیک

کاست‌های سقفی به اندازه‌ای کوچک هستند که با اکثر سقف های کاذب قابل تطبیق و جایگذاری هستند و می‌توانید به راحتی آن‌ها را در فضاهای سقفی مختلف نصب کنید، به طوری که فقط قسمت مشبک دستگاه قابل مشاهده می باشد.

این باعث می شود که این نوع تهویه مطبوع برای چیدمان فضا و طرح های مختلف دکوراسیون بدون تداخل با ظاهر کلی یا زیبایی فضا بسیار مناسب باشد.

برای آن دسته از افرادی که نسبت به صدا های مزاحم حساس هستند و یا این که به دلیل شرایط کاری نیاز به محیطی آرام برای جلوگیری از تداخل صدایی دارند و یا اینکه نمی خواهند در هنگام کار حواسشان پرت شود، کولر گازی کاست سقفی می تواند گزینه مناسبی باشد. چرا که قسمت کندانسور دستگاه در فضای خارجی ساختمان قرار دارد. و در هنگام کار هیچ گونه صدایی از آن شنیده نخواهد شد.

کولر های کاست سقفی می توانند برای محیطهایی که میزان مصرف انرژی بالایی دارند کارامد می باشند. چرا که سیستم های کاست سقفی اینورتردار به طور خودکار از اتلاف انرژی خودداری کرده و با کنترل سرعت چرخش موتور در هر لحظه سبب کاهش مصرف انرژی تا مقدار قابل توجهی خواهند شد.

کولر گازی کاستی سقفی