راهنمای خرید کولر گازی کریر

کولر گازی کریر یکی از انواع کولرهای گازی است که در حال حاضر در بازار موجود است و از کیفیت خوبی هم برخوردار است. این کولر گازی به نسبت قیمت و امکاناتی که دارد گزینه ای بسیار مناسب برای کسانی است که می خواهند با کمترین هزینه، یک کولر گازی با کیفیت خریداری نمایند. کیفیت کولر گازی کریر را برند آن تضمین می کند. به عبارتی دیگر، کولر گازی کریر ساخت شرکت آمریکایی کریر است که یکی از شعبه های آن در چین بوده و بسیاری از کولرهای گازی کریر در چین مونتاژ می شوند. پس از لحاظ کیفیت نباید در مورد کیفیت کولرهای گازی کریر شک داشت. زیرا این کولر گازی همانند کولر گازی گری (که یکی از پر آوازه ترین کولرهای گازی در دنیا بوده و ساخت شرکت آمریکایی گری است)، در چین مونتاژ می شود. چین همانگونه که قول داده بود، در حال به دست گرفتن اقتصاد جهان است. امروزه چین به یکی از ابرقدرتهای جهان اقتصاد تبدیل شده است.

کمپرسور روتاری تروپیکال

یکی از بهترین گزینه هایی که شرکت کریر برای کولرهای گازی خود در نظر گرفته است، کمپرسور روتاری تروپیکال است. کمپرسور یکی از کارامدترین کمپرسورهای مورد استفاده در کولر گازی است که بهترین برندهای جهان، از جمله ال جی، گری و جنرال به وفور از آن استفاده می کنند. قید کلمه “تروپیکال” در کنار کمپرسور روتاری، به این معناست که “کمپرسور روتاری تروپیکال در هر کولر گازی کار گذاشته شود، این کولر گازی می تواند در شرایط آب و هوایی و اقلیمی T3 مورد استفاده قرار گیرد و دمایی تا حدود ۶۷ درجه سانتی گراد را تحمل کند”. در حال حاضر تمامی کولرهای گازی کریر موجود در بازار از کمپرسور روتاری تروپیکال استفاده می کنند بنابراین می توان از آنها حتی در مناطق بسیار گرم و حاره ای استفاده کرد.

تنوع کولر گازی کریر

از دیگر ویژگی های کولر گازی کریر، متنوع بودن آنهاست. کولرهای گازی کریر همانند سایر برندها، دارای انواعی از جمله اسپلیت دیواری کریر، کولر گازی پنجره ای کریر، کولر گازی ایستاده کریر، کولر گازی پرتابل کریر و نیز داکت اسپلیت کریر می باشد. هر کدام از این کولرها، در ظرفیتهای متنوعی تولید و عرضه بازار شده اند؛ به همین دلیل دست خریدار از لحاظ انتخاب بسیار باز خواهد بود. البته، علاوه بر ظرفیتهای متنوعی که برای این کولرها در نظر گرفته شده است، از لحاظ عادی و اینورتر بودن هم این کولرها دسته بندی می شوند. بنابراین گزینه های انتخابی دوچندان خواهند شد. پس از لحاظ تنوع باید گفت کولرهای گازی کریر دارای تنوع بسیار زیادی هستند به گونه ای که اگر قصد خرید کولر گازی داشته باشید، بدون شک در میان کولرهای گازی کریر گزینه ای مناسب سلیقه شما یافت خواهد شد.

کولرهای گازی سرد و گرم کریر

کولر های گازی کریر CARRIER دارای عملکرد سرمایش و گرمایش هستند و در طول سال می توان برای هر کدام از این دو منظور استفاده کرد. به عبارتی دیگر، از کولر گازی سرد و گرم کریر می توان در فصل تابستان برای خنک کنندگی و در فصل زمستان می توان از خاصیت گرمایش آن بهره برد. با این اوصاف با خرید کولر گازی کریر خیال خود را از بابت لوازم سرمایش و گرمایش راحت خواهید نمود.

در این چکیده در خصوص بسیاری از خصوصیات کولر گازی کریر سخن به میان آوردیم. در نهایت به اطلاع می رسانیم که با خرید کولر گازی کریر از بانه، از قیمتهای استثنایی این محصولات بهرمند خواهید شد. قیمت کولر گازی کریر در بانه نسبت به سایر نقاط کشور در سطح پایین تری قرار دارد و دلیل آن نیز عدم وجود واسطه است. پس از اگر قصد خرید کولر گازی دارید، پیشنهاد می کنیم از میان کولرهای گازی کریر به سلیقه خود انتخاب نمایید. چرا که قیمت این کولرها به نسبت امکاناتی که در آنها به کار رفته است بسیار مناسب بوده و در مقایسه با سایر کولرهای گازی هم سطح خود، پایین تر است.

مطالب جذاب دیگر:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *