نشانی

خرید کولر گازی ایستاده از بانه: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

کولر گازی ایستاده

کولر های گازی ایستاده یکی دیگر از انواع کولرهای گازی است که همانطور که از نامش پیداست پنل داخلی به صورت ایستاده می باشد. این نوع کولر گازی مانند کولر گازی دیواری هم از دو تکه تشکیل شده که پنل داخلی در داخل محیط مورد استفاده قرار گرفته و کندانسور یا موتور در بیرون از محیط نصب می گردد. کندانسور به دلیل سر و صدا و مخصوصا گرمای زیادی که تولید میکند باید در خارج از محیط خانه باشد و مانند کولر های گازی دیواری از طریق لوله به هم وصل می شوند.

کولر گازی ایستاده را می توان یکی از گزینه های مناسب برای تهویه فضاهای بزرگ همچون سالن های نمایش، مساجد، لابی هتل و… دانست. اگر فضای خانه یا محیط کار شما بسیار بزرگ است و برای تهویه مطبوع آن به دنبال گزینه مناسب و کارآمد هستید، قطعا خرید کولر گازی ایستاده می تواند یک پیشنهاد عالی برای شما باشد. این سیستم های سرمایشی بدون هیچ گونه زحمتی خانه شما را خنک نگه می دارد و هوای بسیار مطبوعی را برای شما و سایر افراد حاضر در محیط ایجاد می کند.

یکی دیگر از ویژگی های کولر گازی ایستاده گنجاندن دو قابلیت سرد و گرم در یک دستگاه است. به عبارتی دیگر با خرید کولر گازی ایستاده سرد و گرم، می توانید در هر دو فصل سرما و گرما از آن استفاده کرده و دمای محیطهای بزرگ را به دمای مطلوب برسانید. قیمت کولر گازی ایستاده سرد و گرم بیشتر از کولر گازی ایستاده فقط سرد است و اگر قصد خرید کولر گازی ایستاده دارید پیشنهاد می کنیم نمونه ای که دارای قابلیتهای سرمایش و گرمایش هستند خریداری کنید.

در بسیاری از کولرهای گازی ایستاده از آپشنهای ویژه از جمله قابلیت اتصال به وای فای، استفاده از فیلترهای تصفیه هوا با قابلیت شستشو و بهره گیری از ریموت کنترل، استفاده شده است که بر قیمت کولر گازی ایستاده تاثیر گذار هستند.

مزایای کولر گازی ایستاده

  • سرمایش منطقه ای: هر واحد داخلی را می توان به طور جداگانه کنترل کرد، که سرمایش منطقه ای و صرفه جویی در انرژی را ممکن می کند.
  • بهره وری انرژی: با حذف تلفات کانال، این سیستم ها به طور کلی نسبت به سیستم های هوای مرکزی از نظر انرژی کارآمدتر هستند.
  •  انعطاف‌پذیری نصب: نصب آسان‌تر در مقایسه با سیستم‌های هوای مرکزی، به‌ویژه در ساختمان‌های بدون کانال‌های موجود.
  • جذابیت زیبایی شناسی: کولر گازی ایستاده روی زمین قرار گرفته و با طراحی زیبایی که در اکثر برندها به چشم می خورد،مزین محیطهای شما می باشد.
  • عملکرد بی صدا: واحدهای داخلی ساکت تر هستند زیرا کمپرسور پر سر و صدا در فضای باز قرار می گیرد.

کولر گازی ایستاده

خرید کولر گازی ایستاده

اگر به دنبال خرید کولر گازی ایستاده هستید قطعا با برند، مدل ها و اندازه های مختلف در بازار روبه رو خواهید شد. در این سیستم های سرمایشی و تهویه مطبوع برند گری سازنده بهترین کولرهای گازی است که می توانید از آن برای خنک کردن فضاهای مختلف استفاده کنید.

برای انتخاب کولر گازی ایستاده باید شرایط مد نظر خودمان را بسنجیم، شرایطی از قبیل شرایط آب و هوایی، شرایط ساختمان، میزان مصرف برقی که می توانیم تهیه کنیم، قیمتی که برای خرید مد نظر داریم و یکی از مهم ترین عوامل فضا و متراژ مورد استفاده است. اگر متراژ مد نظر متراژ زیادی است بهتر است  از کولر گازی ایستاده استفاده کنید.

ظرفیت کولر گازی ایستاده

کولر گازی ایستاده سه فاز شامل ظرفیت ۴۸۰۰۰ و ۶۰۰۰۰ هستند ولی ظرفیت ۳۶۰۰۰ تک فاز است. ظرفیت کولر گازی های ایستاده از ۳۶۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ در بازار موجود می باشد. از این دستگاه بیشتر برای سرمایش و بعضا برای گرمایش استفاده می شود. همچنین می توان از کولر گازی ایستاده خانگی برای منازل، کولر گازی ایستاده فروشگاهی برای فروشگاه های بزرگ و کولر گازی ایستاده صنعتی برای سالن ها استفاده نمود.

قیمت کولر گازی ایستاده

قیمت کولر گازی ایستاده سرد و گرم با توجه به ظرفیت آنها متفاوت می باشد و طبیعتا کولر گازی ایستاده با ظرفیت بیشتر، قیمت بیشتری هم دارد. اما آنچه مسلم است این است که با خرید کولر گازی ایستاده می توانید فضاهای بزرگ را پوشش داده و نیازی به وسایل گرمایش و یا سرمایش دیگری نخواد بود. از عوامل دیگر که بر قیمت کولر گازی ایستاده تاثیر می گذارد می توان به برند و شرکت سازنده آن اشاره کرد.

کولر گازی ایستاده ساخت شرکتهای نامی از قبیل گری، ال جی، هایسنس، جنرال گلد و … از بهترین های موجود در بازار هستند و نسبت به کیفیت و کارایی خود از قیمت مناسبی هم برخوردار هستند. البته برندها دیگری هم در زمینه ساخت کولر گازی ایستاده فعالیت دارند که ذکر نام آنها در چکیده میسر نیست اما تمامی کولرهای گازی ایستاده که در فروشگاه بانه نود موجود هستند از برندهای قدرتمند و مشهور دنیا برگزیده شده اند.

قیمت کولر گازی ایستاده در بانه

چنانچه صرفا برای اطلاع از قیمت کولر گازی ایستاده در بانه و سایر شهرهای کشور کنجکاو شده باشید، قطعا متوجه شده اید که قیمت کولر گازی ایستاده بانه تفاوت زیادی با سایر نقاط کشور دارد. دلیل آن وجود بازارچه مرزی بانه است که این محصولات به صورت مستقیم از مرزها وارد بانه می شوند و به این ترتیب هیچ واسطه مالی برای افزایش قیمت وجود نخواهد داشت.

اگرچه ممکن است در برخی موارد قیمت کولر گازی ایستاده بانه با سایر شهرها برابری کند، اما باید به اصالت آن کولر گازی مشکوک شد. به عبارتی دیگر چنانچه قیمت کولر گازی ایستاده در سایر نقاط کشور کمتر از قیمت کولر گازی ایستاده بانه باشد، یقین داشته باشید که آن محصول تقلبی است. در پایان پیشنهاد می کنیم قبل خرید کولر گازی ایستاده، با کارشناسان ما در واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را نسبت به قیمتها آگاه نموده و برای خریدی امن راهنمایی نمایند.

قصد خرید تلویزیون دارید؟

از تلویزیونهای ما دیدن کنید

سایر برندها