نشانی

خرید ماشین لباسشویی از بانه: بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

یادداشت

با توجه به لباسشویی های تقلبی و تبدیلی موجود در بازار توصیه اکید می کنیم قبل از خرید، فیلم بالا را مشاهده بفرمایید تا با اطمینان خرید خود را انجام دهید. ( بارگذاری فیلم اندکی طول میکشد، لطفا منتظر بمانید. )

خرید لباسشویی از بانه (به ترتیب قیمت)

امروزه ماشین لباسشویی به یکی از ضروری ترین لوازم خانگی تبدیل شده است و در ۹۰ درصد منازل این وسیله یافت می شود. خرید ماشین لباسشویی هزینه ای تقریبا زیاد می خواهد که باید هنگام خرید در انتخاب خود دقت کرده تا با خیال راحت بتوانید از آن استفاده کنید. برندهای زیادی اقدام به تولید ماشین لباسشویی کرده اند که در این میان چند برند مشهور توانسته اند بیشترین سهم بازار را به دست بیاورند.

قیمت ماشین لباسشویی با توجه به یک سری از معیارها تعیین می شود از قبیل ظرفیت، برند، نوع موتور، برچسب مصرف انرژی و … که گزینه های اول تا سوم بیشترین نقش را ایفا می کنند. به عبارتی ظرفیت، برند و نوع موتور لباسشویی تاثیر مستقیم بر قیمت ماشین لباسشویی دارند که در ادامه به طور مختصر در این مورد سخن خواهیم گفت.

موتور ماشین لباسشویی

موتور ماشین لباسشویی از لحاظ فنی به دو دسته گیربکسی و تسمه ای تقسیم بندی می شوند. البته استفاده از کلمه گیربکسی برای موتور ماشین لباسشویی اشتباه است و باید به جای آن از لغت مغناطیسی استفاده می شد.

در هر حال موتور تسمه ای همانگونه که از نامش پیداست نیرو را از طریق یک تسمه به دیگ انتقال داده و موجب گردش دیگ می شود. اما در موتور گیربکسی یا مغناطیسی تسمه حذف شده و از یک موتور مغناطیسی که بر روی دیگ قرار گرفته استفاده شده است.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مقایسه موتور دایرکت درایو و موتور تسمه ای در لباسشویی را مطالعه نمایید

موتورهای مغناطیسی

این نوع موتور همانند یک آرمیچر قدرتمند عمل کرده که مستقیم روی دیگ لباسشویی نصب شده و دیگ را به چرخش در می آورد. استفاده از موتورهای مغناطیسی دو مزیت بزرگ به همراه داشته است. اول اینکه ماشینهای لباسشویی که از این نوع موتور استفاده می کنند بسیار کم صدا تر از هم نوع تسمه ای خود هستند. دوم اینکه به دلیل نوع انتقال نیرو به دیگ، لرزش دیگ به حداقل رسیده است.

تمامی اینها دست به دست هم داده اند تا این نوع لباسشویی بسیار مورد استقبال کاربران قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم چنانچه قصد خرید ماشین لباسشویی دارید، از میان مدلهای بدون تسمه به انتخاب بپردازید. اگرچه قیمت ماشین لباسشویی بدون تسمه بیشتر از هم نوع تسمه ای است اما این اختلاف قیمت در مقابل سایر تفاوتها به چشم نخواهد خورد.

ماشین لباسشویی بوش

بوش یکی از مشهورترین کمپانی های تولید کننده لوازم خانگی و از جمله ماشین لباسشویی است. تنوع ماشینهای لباسشویی بوش بالاست و چنانچه قصد خرید ماشین لباسشویی بوش دارید، گزینه های زیادی برای انتخاب پیش رو دارید.

استفاده از بهترین فناوریها در ساخت این دستگاه موجب شده محبوبیت بیش از اندازه ای در دل کاربران داشته باشد. قیمت لباسشویی بوش نسبت به سایر برندها بالاتر بوده که این تفاوت قیمت به دلیل کیفیت بالای این ماشینهاست.

ماشینهای لباسشویی بوش از ظاهر و طراحی بسیار زیبایی هم در کنار کیفیت برخوردار هستند و به نظر می رسد ماموریت این ماشینها جای گرفتن در دل کاربران است و تمام.

ماشین لباسشویی ال جی

ال جی نیز همانند بوش ماشینهای لباسشویی زیادی تولید و عرضه بازار کرده است. خرید ماشین لباسشویی ال جی از بانه برای شما دو هدف را تحقق خواهد بخشید. اول اینکه یک محصول با اصالت و کارایی را به منزل خود آورده اید و دوم اینکه این محصول را با قیمتی بسیار متفاوت از سایر نقاط کشور تهیه نموده اید.

اگرچه قیمت ماشین لباسشویی ال جی در بانه با توجه به قیمت دلار تعیین می شود اما به هر حال به دلیل عدم وجود رابط مالی، کیمت کمتری دارد.

قریب به اکثر ماشینهای لباسشویی ال جی که در بازار وجود دارند از فناوری اینورتر بهره می برند و همانگونه که در جریان هستید، اینورتر فناوری کاهش مصرف انرژی و کنترل عملیات در هر وسیله از جمله لباسشویی است.

ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشینهای لباسشویی سامسونگ از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارند و می توان آنها در سطح ماشین لباسشویی ال جی قرار داد. اکثریت ماشینهای لباسشویی سامسونگ دارای فناوری اینورتر هستند و به همین دلیل تمامی عملیات و مصرف انرژی این ماشینها هم کنترل شده و عملیاتی بهینه و مصرفی کمینه دارند.

سامسونگ طراحی زیبایی را برای ماشینهای لباسشویی خود به کار برده که به آنها جذابیت بیشتری داده است. قیمت ماشین لباسشویی سامسونگ در بانه در سطح ماشینهای لباسشویی ال جی است و خرید از بانه بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

ماشین لباسشویی از برندهای دیگری هم در بازار وجود دارد که از لحاظ کیفیت قابل قبول هستند اما قابل مقایسه با بوش و ال جی و سامسونگ نیستند.

ماشین لباسشویی بکو، ماشین لباسشویی هایسنس، ماشین لباسشویی هیتاچی و ماشین لباسشویی ویرپول بهترین ماشینهای لباسشویی بازار پس از بوش و ال جی و سامسونگ هستند. خرید لباسشویی از بانه از هر برندی مقرون به صرفه خواهد بود. کافی است محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید تا آن را با قیمتی باور نکردنی در خانه خود داشته باشید.

قصد خرید تلویزیون دارید؟

از تلویزیونهای ما دیدن کنید

 لیست قیمت لباسشویی های ال جی

(PRICE LIST OF LG WASHING MACHINES)

قيمت (تومان)

لباسشویی ال جی-۷ کیلویی-مدل ۲J3-رنگ سفید-۱۲۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۰ برنامه-مونتاژ چین- FH2J3QDNP0 ۲۳۵۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۸ کیلویی-مدل J5-رنگ سفید و نقره ای -۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-مونتاژ چین-F4J5TNP3W ۲۷۰۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۹ کیلویی-مدل R5-رنگ نقره ای -۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-مونتاژ مصر– F4R5VYG2P ۳۱۰۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۹ کیلویی-مدل R5-رنگ سفید -۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-مونتاژ مصر– F4R5VYG0W ۲۹۰۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۹ کیلویی-مدل V5-رنگ نقره ای درب فضایی-۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-بخارشور دار-مونتاژ چین- F4V5VYP2T-WV5149SVP ۳۳۰۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۹ کیلویی-مدل V5-رنگ سفید درب فضایی-۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-بخارشور دار-مونتاژ چین- F4V5VYP0W -WV5149WVP ۳۳۰۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی ۲۰۲۲-۸ کیلویی-مدل V4-رنگ نقره ای درب فضایی -۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-مونتاژ چین-بخارشوردار- WV4149AVP
لباسشویی ال جی-۹ کیلویی-مدل V3-رنگ سفید درب مشکی -۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-مونتاژ چین- F4V3VYP6WE
لباسشویی ال جی-۹ کیلویی-مدل J6-رنگ نقره ای درب فضایی-۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-بخارشور دار-مونتاژ چین- F4J6VYP2S ۳۲۰۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۱۰٫۵ کیلویی-مدل V5-رنگ سفید درب فضایی-۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-بخارشور دار-مونتاژ چین- WV9142WRP ۳۴۰۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۱۰٫۵ کیلویی-مدل V5-رنگ نقره ای درب فضایی-۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-بخارشور دار-مونتاژ چین- F4V5RYP2T ۴۰۰۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۱۰٫۵ کیلویی-مدل V9-رنگ دودی و سفید درب فضایی-۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-بخارشور دار-مونتاژ چین- WV9142BRP ۴۵۰۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۱۰٫۵/۷ کیلویی (۱۰٫۵ کیلو ۷ کیلو خشک کن)-مدل V9-رنگ دودی درب فضایی-۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-بخارشور دار-مونتاژ چین- WDV9142BRP ۴۶۵۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۱۲/۸ کیلویی (۱۲ کیلو ۸ کیلو خشک کن)-مدل V12-رنگ سفید درب فضایی-۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-بخارشور دار-مونتاژ چین- WDV1260WRP ۵۱۰۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۱۲/۸ کیلویی (۱۲ کیلو ۸ کیلو خشک کن)-مدل V12-رنگ دودی درب فضایی-۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-۱۴ برنامه-بخارشور دار-مونتاژ چین- WDV1260BRP ۵۴۰۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۱۶ کیلویی درب بالا-مدل T1788-رنگ سفید -۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-مونتاژ تایلند- T788NEHTD ۳۰۵۰۰۰۰۰
لباسشویی ال جی-۱۶ کیلویی درب بالا-مدل T1966-رنگ دودی-۱۴۰۰ دور-موتور گیربکسی اینورتر-مونتاژ تایلند- T1966NEHTD ۳۲۵۰۰۰۰۰
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید