بهترین تلویزیون های سامسونگ 2019

شرکت سامسونگ تلویزیون های زیادی را روانه بازار کرده است، هر سال مدل های جدیدی از تلویزیون های سامسونگ وارد بازار کشور شده و کاربران وخریداران زیادی را به خود جذب می کنند. این تلویزیون ها دارای ویژگی ها وکاربرد های متفاوتی هستند هر چند به صورت کلی مشترکاتی از لحاظ ظاهری و ساختار فنی دارند. شرکت سامسونگ از تکنولوژی و صفحه نمایش مخصوص به خود استفاده می کند. تلویزیون های سامسونگ در کل کنتراست تصویر و دقت رنگ بالایی دارند. کسانی که به تماشای فیلم ها علاقه دارند و از روبه رو بیشتر به تلویزیون تماشا می کنند تلویزیون های سامسونگ بهترین گزینه  ها هستند. تلویزیون هایی که در سال 2019 وارد بازار شدند و سهم زیادی از بازار کشور را در اختیار خود قرار دادند را مورد بررسی قرار می دهیم:

تلویزیون RU7100

این تلویزیون در سال 2019 وارد بازار شد و سهم زیادی از بازار فروش را در اختیار خود گذاشت. کاربران زیادی این تلویزیون را خریداری کردند و رضایت کامل کاربران را جلب کرد. تلویزیون RU7100 دارای موتور پردازشگر تصویر 4K UHD Engine و نرخ نوسازی تصویر 100 هرتز است. تلویزیون RU7100 دارای صفحه نمایش VA است که کنتراست تصویر و نمایش سطح وسیعی از رنگ ها را موجب می شود. خصوصیت این صفحه نمایش ارائه رنگ سیاه واقعی و خاکستری یکنواخت است. در این تلویزیون و بیشتر تلویزیون های ساخت شرکت سامسونگ ، ویژگی های ارتقای کیفیت تصویر PureColor و Mega Contrast را دارند، با این ویژگی ها تصویر تا سطح بالایی ارتقا می یابد. ویژگی های ارتقای کیفیت تصویر مانند استاندارد دینامیکی HDR و +HDR10 به خوبی به نمایش می گذارد. زمانی  که کاربران از آن به عنوان مانیتور استفاده کنند بالاترین بازده و کارایی را از خود نشان می دهد. به واسطه ورودی و خروجی هایی که پایین ترین تاخیر در انتقال داده ها را دارند برای کسانی که به بازی علاقعه دارند، بالاترین پتانسیل را از خود ارائه می دهد. شما می توانید برای مشاهده جزئیات بیشتر تلویزیون RU7100 به لینک  زیر مراجعه فرمایید:

تلویزیون RU7300

تلویزیون RU7300 دارای صفحه نمایش منحنی است. این صفحه نمایش به منظور حفظ تمرکز  و افزایش فوکوس در تصویر طراحی شده که در سال های اخیر تولید زیادی داشت اما اخیرا شرکت سامسونگ از این نوع صفحه نمایش را به بازار ارائه نمی دهد. برای این تلویزیون نیز از صفحه نمایش VA استفاده شده است. وقتی از روبه رو به آن تماشا شود بالاترین کنتراست و نمایش رنگ های غنی را می توان نظاره گر بود. این تلویزیون برای کاربرانی مناسب است که بیشتر از روبه رو به تلویزیون نگاه می کنند. استاندارد های دینامیکی و بروز رسانی و ارائه عمق 10 بیتی از داده ها را با پتانسیل بالایی به نمایش می گذارد. این تلویزیون منحصر به فرد بوده و کاربران خاصی آن را خریداری می کنند. ویژگی های ذکر شده برای تلویزیون RU7100 را دارد و بیشتر در طراحی با آن تفاوت ایجاد شده است. شما می توانید برای مشاهده جزئیات بیشتر تلویزیون RU7300 به لینک  زیر مراجعه فرماید:

 

تلویزیون های QLED ساخت 2019(Q80R-Q70R-Q60R)

این تلویزیون ها دارای فناوری جدیدی در صفحه نمایش هستند. در بین صفحه نمایش آنها و برد لامپ های LED که نور پردازی را برای پیکسل ها ایجاد می کنند، یک صفحه نازک حاوی فیلم و ذرات نانو قرار گرفته است و بر پایه تابش نقطه کوانتومی نور دهی را برای پیکسل ها فراهم می کنند در این فناوری اشباع رنگ های پایه مانند سبز، آبی و قرمز به خوبی انجام می شود و عمق بیشتری از رنگ های متنوع را می توان با این صفحه نمایش شاهد بود. در تلویزیون های QLED که از آخرین تکنولوژی تلویزیون های سامسونگ به حساب می آید از ورودی و خروجی های پیشرفته استفاده شده است که ویژگی های قدیمی را نیز پشتیبانی می کند. وردی و خروجی HDMI 2.1 و کانال بازگشت صوتی HDMI ARC برای کسانی که به تماشای فیلم های کیفیت بالا یا بازی علاقه دارند بسیار کاربردی خواهد بود. این تلویزیون ها کمترین تاخیر در انتقال داده دارند.

نوشته های مرتبط:

بررسی ورودی و خروجی های تلویزیون های 2019

امکانات تلویزیون های سامسونگ کیولد QLED ساخت 2019

جمع بندی

برای اینکه بهترین تلویزیون را مشخص کرد گزینه های زیادی مد نظر است. از یک سری از جنبه ها یک تلویزیون در بالاترین رده قرار دارد و از یک سری ویژگی دیگر تلویزیون دیگر بالاترین رده را به خود اختصاص می دهد. تلویزیون های سامسونگ وجه تشابهی که دارند این است که از صفحه نمایش VA استفاده می کنند. این صفحه نمایش ها تاریکی بیشتری را در تصویر نمایان می کنند و کنتراست بالایی را موجب می شوند. برای کسانی که به بازی علاقه دارند و یا کسانی که بیشتر از روبه رو به تلویزیون تماشا می کنند بسیار مناسب هستند. تلویزیون های سامسونگ ساخت 2019 دارای حداقل تاخیر در انتقال داده ها هستند و کنتراست بالای تصویر و ارائه رنگ سیاه عمیق در آنها به صورت فوق العاده است. تلویزیون های RU7100 و Ru7300 و همچنین تلویزیون های QLED از جمله مدرن ترین تلویزیون های سامسونگ به شمار می روند و کارایی فوق العاده در نمایش تصاویر و کنتراست دارند.

7 پاسخ
  • admin2
   admin2 گفته:

   تلویزیون های سامسونگ از HDR و HDR 10 و HDR 10 Plus استفاده می کند ولی ال جی به جای HDR 10 Plus از Dolby Vision استفاده می کند که هر دو تقریبا یکی استن و تنها شرکت سازنده آنها تفاوت دارد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *