تفاوت تلویزیون های مونتاژ اسلواکی با مجارستان

شرکت های زیادی هستند که تلویزیون را تولید کرده و یا مونتاژ می کنند. حتما دیده اید که امروزه تلویزیون های سامسونگ در بازار وجود دارد که تحت عنوان های ساخت مصر و یا سفارش اروپا به فروش می رسند. شرکت سامسونگ در کره واقع شده است و شرکتی چند ملیتی و عظیم در زمینه ساخت صفحه نمایش تلویزیون و بسیاری از کالاهای خانگی است. حالا چرا  سامسونگ و ال جی در کشور های دیگر شعبه تولید و یا مونتاژ زده است و اینکه آیا کیفیت محصولاتی که در کره ساخته می شوند با کیفیت محصول کشور مونتاژ فرق می کند یا نه؟

شرکت ها برای چند دلیل اساسی در جاهای دیگر و معمولا خارج از کشور وطنی خود شعبه تولید و مونتاژ می زنند. اولین دلیل به خاطر مالیات است برای اینکه در کشور میزبان متحمل مالیات زیاد نشوند در کشور های دیگر محصول خود را تولید و یا مونتاژ می کنند و دومین دلیل به خاطر هزینه تمام شده است که معمولا در کشور تولید کنند نیروی کار و هزینه های تمام شده گرانتر از کشور مونتاژ است.

و یک دلیل مهم دیگر هم این است که از قدیم گفتند که “همه تخم مرغ هایت را در یک سبد نچینید” اگر شرکت های عظیمی همچون سامسونگ و یا الجی همه امکانات و کارخانه های خود را تنها در کره جنوبی جمع کنند. اگر بلایای طبیعی، همه گیری یک بیماری و حتی جنگ باعث میشود این شرکت ها برای مدتی هر چند محدود، تنوانند محصولی تولید کنند و از گردونه رقابت حذف خواهند شد. بنابراین به این دلایل شرکت های سازنده تلویزیون و وسایل خانگی در کشور هایی متنوعی بخش تولید و مونتاژ خود را دایر کرده اند.

کشورهای سازنده تلویزیون سامسونگ

تلویزیون های سامسونگ در کارخانه های سامسونگ واقع در کشورهای، اسلوونی ، مجارستان ، رومانی ، کره ، روسیه ، چین ، مکزیک ، مالزی ، ویتنام ، برزیل ، هند و مصر تولید می شوند.

کارخانه تلویزیون سامسونگ در اسلواکی
سامسونگ از سال 2018 دیگر در داخل کره تلویزیون تولید نمی کند.

سامسونگ از سال ۲۰۱۸ دیگر در داخل کره جنوبی تلویزیون تولید نمی کند.

سامسونگ زمانی دو کارخانه در اسلواکی داشت ، یکی در شهر وودرادی (Voderad)، این کارخانه قطعاتی تولید می کرد که به کارخانه شهر گالانت (Galant) تحویل داده می شد. کارخانه Voderad تعطیل و با کارخانه ای در شهر Galant ادغام شد. تلویزیون های تولید شده در این کارخانه همراه تلویزیونهای ساخت مجارستان بیشتر به اروپا حمل می شوند، که دارای کیفیت تصویر و ساخت عالی میباشد. شما نباید هیچ نگرانی از خرید تلویزیون سامسونگ ساخت و مونتاژ اسواکی و مجار داشته باشید

کیفیت ساخت تلویزیون سامسونگ مونتاژ مجارستان

دلیل اصلی انتخاب شرکت کره ای سامسونگ در مجارستان به عنوان پایگاهی در اروپا این بود که مجارستان از مزیت و ظرفیت بالایی در رقابت و ساخت زیرساخت های خود (نیروی انسانی، تامین کنندگان مواد محلی) برخوردار است.

این شرکت حدود ۹۰۰ نفر را در مجارستان شهر Göd استخدام کرده است که این تعداد در مقایسه با چند سال قبل تقریباً دو برابر شده است. برای مدتی پس از تشکیل شرکت تابعه در مجارستان، مشکلات زیادی ناشی از تفاوت‌های فرهنگی بین کارکنان مجارستانی و مدیریت کره‌ای وجود داشت، با این حال همانطور که چانگ سون دونگ اشاره کرد، «برای غلبه بر تفاوت‌ها، مدیریت سامسونگ سیاست مدیریتی خود را تغییر داد تا فرصت‌هایی را برای مدیران مجارستانی برای اجرای عملیات و درک بهتر فرهنگ مجارستان به جای اینکه مجارها فرهنگ کره و سبک کاری سامسونگ را درک کنند، ایجاد کند. ”

در همین حال، Samsung SDI مجارستان، تجارت مونتاژ تلویزیون را در این کشور از سال ۲۰۰۹ آغاز کرد و باعث افزایش اشتغال و مالیات کسب و کار محلی (تقریباً یک میلیون یورو در سال ۲۰۰۹) شد. بهر حال کیفیت تلویزیون ساخت مجارستان و یا اسلواکی عالی و خرید تلویزیون مونتاژ مجارستان و یا خرید تلویزیون سامسونگ مونتاژ اسلواکی دقیقا همان کیفت تلویزیون ساخت کره را دارند. همانطور که گفته شده تلویزیون های تولید شده در کارخانه سامسونگ واقع در اسلواکی و مجارستان بیشتر به اروپا صادر میشوند.

پس می توان نتیجه گیری کرد که تلویزیون های ساخت اسلواکی و یا مجارستان بسیار با کیفیت میباشند و از کیفیت ساخت یک تلویزیون اصلی سامسونگ ساخت اسلواکی اصلا نگران نباشید. قیمت تلویزیونهای سامسونگ ساخت اسلواکی و قیمت تلویزیون ساخت مجارستان نسبت به تلویزیون ساخت دیگر کشورها تفاوت خاصی ندارد تا فروشنده به قیمت بالاتری به خریدار قالب کند(قیمت محصول بیشتر بستگی به زمان وارد شدن به کشور،نرخ دلار و تعداد موجودی مدل خاصی در بازار است).

حرف آخر

سامسونگ به عنوان پیشگام در محصولات سرگرمی خانگی و لوازم خانگی، متعهد است که به طور مستمر کیفیت و فناوری محصولات برند خود را بهبود بخشد تا تجربه سرگرمی صوتی و تصویری بهتری را برای کاربران به ارمغان بیاورد. تغییرات ایجاد شده در مبدأ تولید تلویزیون های سامسونگ و حتی ال جی بر کیفیت ساخت، فناوری های استفاده شده در مدل ها یا عملکرد محصولات تلویزیون ال جی تأثیری نخواهد داشت.

برای دریافت قیمت تلویزیون ۲۰۲۳ سامسونگ ، قیمت تلویزیون ال جی و یا خرید تلویزیون سونی می توانید با بخش مشاوره فروشگاه بانه ۹۰ تماس حاصل فرمایید.

/
گروه AUX که از سال 1986 در بازار فعالیت می کند، یکی از تولیدکنن…
/
گروه هایسنس یک تولید کننده عمده لوازم خانگی و الکترونیکی چندملیتی چی…
/
تهویه مطبوع وسیله ای است که برای خنک کردن یا گرم کردن یک اتاق یا …
/
کولرهای گازی، وسیله ای کارآمد برای خنک کردن محیط به حساب می آین…
/
کولر گازی اسپلیت کاستی یکی دیگر از انواع سیستمهای سرمایشی و تهو…
/
اکنون که تابستان نزدیک است و هوای گرمتر فرا رسیده است، بسیار…
/
وقتی نوبت به سرمایش و گرمایش هوای خانه یا محیط کار می‌رسد، د…
/
در جهان، کولرگازی O General یک برند محبوب و با سابقه شناخته می شود …
/
داما یکی از شرکتهای ایتالیایی است که در زمینه تولید لوازم تهو…
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *