خرید لباسشویی ال جی قیمت مناسب | قیمت لباسشویی ال جی

اگر گردشی کوچک در میان بازار لوازم خانگی و به خصوص لباسشویی کرده باشید، نام چند برند در همان شروع به گوش شما خواهد رسید. به عبارتی دیگر در حال حاضر چند برند معروف و با کیفیت توانسته اند قدرت و کیفیت را به رخ سایر ماشینهای لباسشویی بکشند. این شرکتها عبارتند از بوش، ال جی، سامسونگ و بکو. در کنار ماشینهای لباسشویی این شرکتها محصولات فراوان دیگری وجود دارد اما از لحاظ کیفیت و دوام قابل مقایسه نیستند. برای مثال ماشینهای لباسشویی ایوولی هم دارای کیفیت خوبی هستند و شاید طول عمر زیادی هم داشته باشند اما در مقایسه با بوش، ال جی و سامسونگ حرفی برای گفتن نخواهند داشت و از همین رو، متقلبان محصولات این برند (ایوولی) را به محصولات سه برند فوق تبدیل می کنند تا از اختلاف قیمتی که دارند سود زیادی را به جیب بزنند.

در میان ماشینهای لباسشویی موجود در بازار، آنگونه که ما در بازار مشاهده می کنیم، ماسینهای لباسشویی ال جی بیشترین طرفداران را به خود اختصاص داده اند و به همین دلیل هم فروش بیشتری نسبت به سایر ماشینهای لباسشویی بازار دارند. البته ناگفته نماند که دلیل این محبوبیت را در کیفیت و قیمت باید جستجو کرد. به عبارتی دیگر این ماشینها با توجه به کیفیتی که دارند توانسته اند دل بسیاری از مخاطبان را به دست آورند؛ در مقابل کیفیتی که دارند، مناسب ترین قیمت را هم دارند و این تناسب باعث محبوبیت بیش از اندازه این ماشینها شده است. ماشینهای لباسشویی ال جی که عرضه بازار می شوند از برد اینورتر بهره می برند و به همین دلیل مصرف انرژی بسیار کمی دارند. نوع موتور ماشینهای لباسشویی ال جی از نوع دایرکت درایو یا به اصطلاح بدون تسمه است. این نوع موتور به جای اینکه قدرت خود را از طریق تسمه به دیگ منتقل کند، به صورت مستقیم بر روی محور دیگ ماشین نصب شده و به این ترتیب از قدرت بیشتر و صدای کمتری هم برخوردار هستند.

بهترین ماشینهای لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J6VYP2W 9 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل F4V5VYP0W 9 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J6VYP2S 9 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل F4V5VYP2T 9 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل WV5149SVP 9 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل F4V5RYP2T 10.5 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل FH4G1JCHP6N 10 Kg

از دیگر مزایای ماشینهای لباسشویی ال جی طول عمر زیاد آنهاست. به طوری که به نظر می رسد یک ماشین لباسشویی ال می تواند برای یک عمر زندگی کفایت کند. شرکت ال جی نه تنها در ماشینهای لباسشویی خود بلکه در تمامی محصولات خود از بهترین و با کیفیت ترین قطعات و تکنولوژیهای روز دنیا استفاده می کند و به همین دلیل هم با اطمینان محصولات خود را تا 10 سال ضمانت می کند. برای محصولات برقی 10 سال زمان بسیار زیادی است؛ چه بسا بسیاری اوقات وسیله ای را به صورت نو خریداری می کنیم و در همان ابتدای شروع کار می سوزد. اینکه شرکت ال جی محصولات خود را 10 سال گارانتی می کند نشان کیفیت ساخت و جنس قطعات دارد.

بهترین ماشین لباسشویی موجود در بازار

ماشین لباسشویی بوش و ماشین لباسشویی ال جی و همچنین ماشین لباسشویی سامسونگ بهترین ماشینهای لباسشویی در بازار هستن اما همانطور که پیشتر هم گفیم این ماشینها به دلیل قیمت و کیفیت بالایی که دارند برای بسیاری از خانواده قابل خرید نیست و به ناچار باید یکی از ماشینهای لباسشویی از برندهای ارزان تر را خریداری نمایند که به چند مورد اشاره شد. ماشینهای لباسشویی بکو و ایوولی نمونه هایی از ماشینهای لباسشویی ارزان قیمت (البته نسبت به برندهای قدرتمندی چون بوش، ال جی و سامسونگ) و موجود در بازار هستند که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت در سطوح خوبی قرار دارند.

سخن پایانی

پس از محصولات گروه سه برندی (ال جی، بوش و سامسونگ)، محصولات بکو و ایوولی هم دارای کیفیت خوبی هستند که می توانند رضایت شما را به دست آورند و حتی قیمت پایین تری هم دارند. روی دوام این محصولات به نسبت قیمتی که دارند می توانید حساب کنید. البته دوام ماشینهای لباسشویی روی نحوه استفاده از آنها خلاصه شده است. به عبارتی دیگر استفاده صحیح از ماشینهای لباسشویی می تواند روی طول عمر و دوام آنها تاثیر مستقیم گذاشته و آنها را برای یک عمر مفید واقع کند. اما گذشته از نحوه استفاده از ماشینهای لباسشویی، پیشنهاد فروشگاه بانه 90 برای خرید ماشین لباسشویی یکی از برندهای ال جی، بوش و یا سامسونگ خواهد بود.

مطالب جذاب دیگر:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.