لباسشویی ارزان بانه | خرید لباسشویی ارزان قیمت از بانه

امروزه با تورم باورنکردنی موجود در اقتصاد، دیگر یافتن یک ماشین لباسشویی تمام‌ اتوماتیک باقیمت پایین (4 تا 5 میلیون تومان) یک رؤیای دست‌نیافتنی است. ازاینرو بسیاری خانواده‌ها قید خرید نمونه‌های اتوماتیک را زده و از میان ماشین‌های نیمه اتوماتیک یک گزینه را انتخاب می‌کنند. این در حالی است که از یک فروشگاه اینترنتی می‌توانید لباسشویی ارزان بانه را با درجه اعتبار بالا، مقرون‌ به‌ صرفه و تمام‌ اتوماتیک خریداری نمایید. امروزه فروشگاه‌هایی که اقدام به فروش کالاهایی در قالب نام بانه می‌کنند، به علت اینکه اقلام مختلف خود را به‌صورت مستقیم از مرز آزاد بانه وارد می‌کنند توانسته‌اند، ارزان‌تر به حوزه‌های مختلف خرید و فروش وارد شوند.

هزینه‌های گمرکی که بر تمامی کالاهای وارداتی اعمال می‌شود سبب شده، دست فروشندگان را برای عرضه محصولاتی باقیمت‌های نازل ببندد، اما موضوع در مورد سایت‌های عرضه کنند محصولات بانه فرق می‌کند و حذف مبالغ گمرکی کار را بر وارد کنندگان آنها آسان نموده است. از این‌ جهت لباسشویی ارزان بانه یکی از کیس‌های مطلوب برای تمامی خانواده‌ها می‌باشد که خرید آن امروزه به لطف وبسایت‌ها بسیار راحت شده است.

کیفیت ماشین لباسشویی ارزان بانه

اگر بخواهیم لباسشویی ها را به طور کامل بررسی و از نظر کیفیت بسنجیم، شکی نیست که ماشینهای لباسشویی ال جی و بوش و سامسونگ در درجه های اول قرار دارند اما خرید آنها با توجه به قیمتی که دارند برای بسیاری از خانواده ها، در شرایط اقتصادی کنونی امکان پذیر نیست. به همین دلیل این خانواده ها باید برای خرید به سایر مارکهای موجود در بانه روی بیاورند. از قبیل ماسین لباسشویی بکو که از کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسبی هم برخوردار است. نمونه دیگری از ماشینهای لباسشویی به نسبت ارزان قیمت، ماشین لباسشویی ایوولی است که این برند هم به نوبه خود دارای کیفیت خوبی است.

بهترین ماشین لباسشویی موجود در بازار

ماشین لباسشویی بوش و ماشین لباسشویی ال جی و همچنین ماشین لباسشویی سامسونگ بهترین ماشینهای لباسشویی در بازار هستن اما همانطور که پیشتر هم گفیم این ماشینها به دلیل قیمت و کیفیت بالایی که دارند برای بسیاری از خانواده قابل خرید نیست و به ناچار باید یکی از ماشینهای لباسشویی از برندهای ارزان تر را خریداری نمایند که به چند مورد اشاره شد. ماشینهای لباسشویی بکو و ایوولی نمونه هایی از ماشینهای لباسشویی ارزان قیمت (البته نسبت به برندهای قدرتمندی چون بوش، ال جی و سامسونگ) و موجود در بازار هستند که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت در سطوح خوبی قرار دارند.

در هر حال ما لیستی از بهترین ماشینهای لباسشویی بوش، ال جی و سامسونگ را در اینجا آماده کرده ایم که جزو بهترین ماشینهای لباسشویی بازار بوده اما به دلیل کیفیت بالا، از قیمت بالاتری هم برخوردار هستند.

بهترین ماشینهای لباسشویی بوش

ماشین لباسشویی بوش مدل WAJ20170ME 7 Kg
ماشین لباسشویی بوش مدل WAK2020SGC 7 Kg
ماشین لباسشویی بوش مدل WAK20200GC 7 Kg
ماشین لباسشویی بوش مدل WAT28461GC 9 Kg
ماشین لباسشویی بوش مدل WAW28590 9 Kg
ماشین لباسشویی بوش مدل WAX32MX0 10 Kg

بهترین ماشینهای لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J6VYP2W 9 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل F4V5VYP0W 9 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل F4J6VYP2S 9 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل F4V5VYP2T 9 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل WV5149SVP 9 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل F4V5RYP2T 10.5 Kg
ماشین لباسشویی ال جی مدل FH4G1JCHP6N 10 Kg

بهترین ماشینهای لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW70J3283KW 9 Kg
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل ww80k5210ux 8 Kg
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW90J5455MW 9 Kg
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل ww90j5456fx 9 Kg
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW90K5213WW 9 Kg
ماشین لباسشویی سامسونگ مدل WW10H9600EW 10 Kg

مطالب جذاب دیگر:

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.