روش دستیابی به منوی مخفی در تلویزیون های ال جی ۲۰۱۹- ۲۰۲۰

در تلویزیون های ال جی برای دستیابی به منوی اولیه تنظیمات تلویزیون، روش هایی وجود دارد که در این نوشته قصد داریم آنها را بیان کنیم. اما در واقع این منو که در بین کاربران به منوی مخفی شهرت دارد چه کارایی و کاربردی دارد؟ در بسیاری از موارد که نمی توان برای یک سری از تنظیمات، از منوی کاربری تلویزیون استفاده کرد، این منوی مخفی خیلی کارا خواهد بود. برای مثال برای تنظیمات زبان اصلی منو در تلویزیون، محدود کردن دسترسی افراد به تنظیمات و جستجوی کانال ها، تنظیم کیفیت تصویر صفحه نمایش و تنظیم کنتراست از منو ی مخفی استفاده می شود.

راهنمایی دستیابی به منوی مخفی در تلویزیون های ال جی ۲۰۱۹

 ۱- اطمینان حاصل کنید که ریموت کنترل اصلی یا به عبارتی ریموت کنترل مادر تلویزیون را در دست دارید.  معمولا تعداد محدودی از تلویزیون ها این ریموت را به همراه دارند.

۲- منبع ورودی را با استفاده از دکمه INPUT انتخاب کنید تا با ابن کار منبع ورودی و کانال ها نمایش مشخص شوند. در تلویزیون ها با دکمه INPUT منبع ورودی مشخص می شود که شاید منبع ورودی دستگاه بلوری  یا دستگاه رسیور و یا هر منبع دیگری باشد ولی در این قسمت باید منبع ورودی کانال های خود تلویزیون باشد.

پیشنهاد ویژه :  ماشین ظرفشویی بوش تقلبی با اصالت دوو

۳- دکمه  Menu را روی ریموت کنترل و روی تلویزیون همزمان فشار دهید. لازم به ذکر است که این دکمه شاید در بعضی از مدل ها متفاوت باشد برای مثال ممکن است به جای Menu دکمه Home، Settings و یا OK باشد.

۴- زمانی که یک صفحه را مشاهده کردید که دارای کادری کوچک است و پسورد یا رمز را می خواهد دکمه های Home را روی ریموت کنترل و تلویزیون رها کنید. سپس رمز آن را به صورت ۰۰۰۰ یا چهارتا صفر وارد کنید، سپس دکمه OK و یا Enter را روی ریموت کنترل بزنید. اگر لازم بود رمز یا پسورد های دیگر را امتحان کنید.

در این صورت شما به منوی مخفی در تلویزیون های ال جی دسترسی پیدا خواهید کرد.  شما می توانید میزان دسترسی افراد را به منو و یا جستجوی کانال های تلویزیون محدود کنید و یا بسیار از تنظیماتی را که نمی توان با منوی کاربری اتخاذ کرد از منوی مخفی کمک بگیرید.

پیشنهاد ویژه :  اتصال گوشی های آیفون به تلویزیون های ال جی و به اشتراک گذاشتن محتوا

نوشته های مرتبط:

بهترین تلویزیون های سامسونگ ۲۰۱۹

Full Array LED در تلویزیون های مدرن

تلویزیون نانوسل NanoCell بهتر است یا تلویزیون اولدOLED

تفاوت تلویزیون های نانوسل(NanoCell) ال جی با دیگر تلویزیون ها

جمع بندی

تلویزیون ها هم مانند هر محصول خانگی دیگر یک سری تنظیمات اولیه را دارند که می توان کارایی آنها را افزایش داد و یا برای کاربرد های متنوع از آنها استفاده کرد. تنظیمت تصویر صفحه، میزان روشنایی، زبان منو، اندازه تصویر، دسترسی به جستجوی کانال و … با منوی مخفی امکان پذیر خواهد بود. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *