معرفی ماشین های لباسشویی دوگانه ال جی

سیستم شستشوی دوگانه

ماشین لباس شویی جدید و نوآورانه TWINWash ال جی شستن دو سری لباس با جنس متفاوت را در یک زمان میسر می سازد. محفظه اصلی این ماشین لباس شویی دارای ظرفیت ۱۶ کیلوگرم می باشد درحالی که ظرفیت مخزن کوچکتر ۲٫۵ کیلوگرم می باشد. شیوه کار این ماشین لباسشویی خلاقانه جدید ال‌جی به این صورت است که شما لباس‌های اصلی مثل شلوار جین خود را می‌توانید در محفظه اصلی لباسشویی و لباسهای ظریف و با لکه های کمتر را در مخزن کوچکتر آن بشویید. در محفظه‌ی شست‌‌وشو، غلتک‌هایی به‌منظور چروک‌گیر تعبیه شده است که علاوه‌بر کمک به چرخش بهتر لباس‌ها، مانع چروک‌شدن آن‌ها می‌شود. فیلتر جذب پرز البسه ، پرزهای به‌وجود‌آمده طی فرآیند شست‌وشو را جمع آوری کرده و مانع چسبیدن مجدد آن‌ها به لباس‌ها می‌شود که ویژگی منحصر به فرد این محصول به‌شمار می‌رود.

 صرفه‌جویی در زمان 

زمان لباس شستن خود را به نصف کاهش دهید!
اکنون می‌توانید با ™LG TWINWash دو سری لباس را ظرف ۴۹ دقیقه بشویید. شما می توانید جحم زیادی از لباس را در این لباسشویی قرار دهید و در وقت خود صرفه جویی کنید به طوری که در محفظه اصلی این ماشین لباس شویی می توان ظرفیت ۱۶ کیلوگرم و درمخزن کوچکتر ۲٫۵ کیلوگرم لباس قرار داد پس با این ظرفیت می توان لباس های یک هفته خود را در کمتر از یک ساعت بدون اتلاف وقت بشورید.

پیشنهاد ویژه :  چگونه بوی بد ماشین لباسشویی را از بین ببریم؟

Twin_Wash_2

حرکات چندگانه

شستشوی لباس ها با ۶ حرکت مختلف شستشو (۶MOTION ) ، مجموعه‌ای از حرکت‌های بهینه‌شده که شامل(فیلتراسیون، پیچاندن، چرخاندن، پله‌ای، ساییدن و غلتاندن)می‌باشد و نتیجه این الگوی شستشو، صدمه کمتر به الیاف لباس و بهبود عملکرد ماشین لباسشویی می‌باشد. بنابراین بالاترین عملکرد شستشو با کمترین میزان آسیب به لباس ها را خواهیم داشت. برای هر برنامه ای که انتخاب می کنید تنظیماتی به صورت پیش فرض قرار گرفته است اما شما می توانید این تنظیمات را با دکمه های اطراف تغییر دهید؛ تنظیمات قابل دسترس بر روی پنل شامل سرعت چرخش موتور در هنگام خشک کردن ، دمای آب در هنگام شستشو ، قفل کودک و … خواهد شد.

Twin_Wash_3

سیستم Turbo Clean

برای تسریع زمان شستن درب اصلی ماشین لباس شویی دوگانه ال جی از ویژگی Turbo Clean استفاده می کند که عملکردش به این صورت می باشد که با حالت اسپری مانند آب را بر روی لباس ها در طول شستشو می پاشد که به طور قابل توجهی زمان شستشو را کاهش, در انرژی صرفه جویی و لباس های تمیزی را تحویل می دهد. لکه ها همچنین می تواند با بخار نیز تمیز شوند به طوری که ۱۶۰۰ ذره بخار در جهت حذف لکه ها در سطحی میکروسکوپی کار کند.

پیشنهاد ویژه :  دلایل سوختن موتور ماشین لباسشویی

Twin_Wash_4

شستشوی هوشمند

Smart ThinQ شما را قادر می سازد تا از راه دور حرکت شستشوی فعلی ماشین لباس شویی را کنترل کنید, برنامه های شستشوی جدید را بمحض در دسترس قرار گرفتن دانلود کنید, همچنین می توانید از ویژگی هوشمند تشخیص عیب یابی در ماشین لباس شویی استفاده کنید.

این ماشین لباس شویی همچنین دارای پروانه حباب ساز-دو موتور قدرتمند شستشو و خشک کن-کمترین لرزش و صدا-قابلیت تنظیم زمان خشک کن و شستشو-پمپ تخلیه-هدایتگر آب(شستشوی اسلامی)  می باشد.

Twin_Wash_5

دیگران خوانده اند:

پیشنهاد ویژه :  مشخصات کامل و ویژگی های ماشین لباسشویی برند بوش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *