تفاوت یخچال ۲۰۲۲ ال جی X267 با یخچال ۲۰۲۱ ال جی X267

شرکت ال جی در ادامه تولید موفق یخچال ساید بای ساید اینستاویو دور این دور خود در سال ۲۰۲۲ مدل X267 را در گام نخست وارد بازار کرده است که روند ادامه X267 در سال ۲۰۲۱ می باشد که بر پایه همان مدل تولید شده است و از لحاظ اسم تنها در پسوند ها دارای فرق می باشند. موتور و شکل ظاهری تقریبا یکسان می باشند با کمی تغییر در طراحی.

ساید اینیستاویو ساخت ۲۰۲۲ مدل X267

امروزه با پیشرفت دنیای تکنولوژی شرکت الجی با تولید یخچال X267 سری ۲۰۲۲ تحولات بسیار زیادی نسبت به سال گذشته ایجاد کرده است که نسبت به رقبای خود بسیار بالاتر قرار گرفته است، همین تحولات باعث شده است که الجی در رده اول قرار بگیرد. ساید بای ساید X267 دارای دو رنگ بسیار زیبای سیلور و X267 سفید هستند. قابلیت اینستاویو نسبت به سال قبل بسیار تحولات زیادی داشته است به صورتی که در سال گذشته اینستاویو بغل های ۵ سانتی متری داشتند و در سال ۲۰۲۲ بغل هایی باریکتر به رنگ مشکی که جذابیت آن را چندین برابر میکند، دور تا دور درب اینستاویو را احاطه کرده است. اینیستاویو در سال ۲۰۲۲ دارای یک صفحه شیشه ای آیینه ای براق است که با زدن دو ضربه روشن میشود. جنس این درب در مدل سال پیش از شیشه غیر آینه ای بوده و این نیز یکی از تفاوتهای این دو یخچال به شمار می آید.

تغیرات بدنه X267 نسبت به سال قبل

شرکت الجی در سال ۲۰۲۲ در بدنه ساید بای ساید مدل X267 ( 2022 ) تغیرات چشمگیری ایجاد کرده است به طوری که زیبایی خاص تری به این نوع یخچال بخشیده است. در سال گذشته ساید X267 از بدنه ای با تراکم زیاد ساخته شده بود که باعث میشد وزن ساید بیشتر و حمل و نقل آن سختر شود. در سال ۲۰۲۲ شرکت الجی در طراحی بدنه و بیرونی ساید X267 از جنس کاملا استیل ضد زنگ با روکش بافتی مقاوم در برابر خش افتادن استفاده کرده و هیچگونه اثر انگشتی بر بدنه جا نمیماند. در نتیجه میتوان گفت ساید بای ساید ۲۰۲۲ ظاهری با طراحی و ظرافت بسیار باریک و شیکتر خواهد داشت. ظاهر و زیبایی آشپزخانه شما با ساید X267 ساخت ۲۰۲۲ قطعا خیلی زیباتر و بهتر از گذشته خواهد بود و همین امر باعث میشود طرفداران ساید بای ساید ۲۰۲۲ X267 الجی بیشتر شوند.

فیلتر تصفیه آب UVnano

آب شیرین به سادگی طعم بهتری دارد. با ساید X267 الجی در سال ۲۰۲۲ همیشه در یخچال خود آب خنک آشامیدنی در هر وقت از روز داشته باشید. ساید ال جی X267 2022 دارای آبریز و یخریز UVnano است که این گزینه می تواند علاوه بر اینکه ناخالصی های موجود در آب ار رفع کند، حتی می تواند آب را از وجود باکتریها و حتی بوهای ناخوشایند پاکسازی کند. به عبارتی دیگر آب آشامیدنی شما همیشه سالم بوده و طعمی خوب خواهد داشت.

پنل کنترل در یخچال ۲۰۲۲ و ۲۰۲۱ ال جی X267

یخچالهای ساید ال جی تا قبل از ۲۰۲۲ دارای پنل کنترلی لمسی و در قسمت بالای آبریز و یخریز هستند. اگرچه دسترسی به این پنل بسیار راحت و کار با آن آسان است، اما به دلیل اینکه در دسترس کودکان و بچه ها نیز می باشد، می تواند توسط بچه ها دستکاری شده و آن را تغییر دهند. این گزینه یکی از نقاط ضعف یخچالهای ساید ۲۰۲۱ ال جی به شمار می آمد. در سال ۲۰۲۲، ال جی این پنل را به داخل یخچال منتقل کرده تا هم بتواند روی طراحی ظاهری یخچال بیشتر کار کند و هم اینکه پنل کنترل را از دسترس بچه ها و کودکان خارج کند. همانگونه که مستحضرید ظاهر یخچال ۲۰۲۲ X267 نسبت به سال پیش زیبایی چشمگیری کسب کرده است.

مطالب جذاب دیگر:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *