ویژگی های یک ماشین ظرفشویی کم مصرف

ماشین ظرفشویی کم مصرف چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ به طور خاص ماشین های ظرفشویی برای صرفه جویی در مصرف انرژی از انواع فن آوری های جدید برای کاهش میزان آب مصرفی استفاده می کنند. جالب اینجاست که این فناوریها به آن ها امکان می دهند ظروف را بهتر تمیز کنند حتی اگر آب کمتری مصرف کنند.

این کاملاً خارق العاده است که چگونه فقط چند به روزرسانی در یک دستگاه می تواند چنین تفاوت بزرگی ایجاد کند. برای توضیح بیشتر، در اینجا فقط برخی از ویژگی هایی که بیشتر مدل های کم مصرف از آن استفاده می کنند آورده شده است :

طراحی بهبود یافته قفسه های ظرفشویی

موقعیت ظروف درون رک در سهولت تمیز کردن آن ها نقش اساسی دارد. طراحی رک در ماشین های ظرفشویی مدرن دستخوش تغییرات زیادی شده است. تا صرفاً با مرتب سازی مجدد نحوه بارگیری ظروف در فضا، قدرت تمیزکاری به حداکثر برسد. شگفت آور است که وقتی توجه به مسافتی که قفسه بین ظروف و انواع دیگر ظروف ایجاد می کند، تمیز کردن کارآمدتر می تواند باشد!

ظرفشویی

فناوری سنجش مواد غذایی

یکی از جالب ترین تغییرات طراحی در ماشین های ظرفشویی طی چند دهه گذشته ، معرفی سنسورهای تشخیص کثیفی است. این حسگرهای منحصر به فرد قادر به تشخیص کثیف بودن ظروف در طول چرخه هستند، که اگر به آن فکر کنید باورنکردنی است. نحوه عملکرد این است که به دستگاه اجازه می دهد مقدار آب مصرفی را بر اساس تمیز یا کثیف بودن ظروف تنظیم کند.

جت های کم مصرف در ماشین ظرفشویی

جت های ماشینهای ظرفشویی پیشرفته امروزی انرژی کمتری را برای انتقال جریان آب با انرژی بالا مصرف می کنند و تمیزی برتری نسبت به ماشینهای ظرفشویی گذشته را ارائه می دهند در حالی که انرژی کمتری نیز مصرف می کنند. دیگر نیازی به شستشوی ظروف قبل از قرار دادن داخل دستگاه برای تمیز کردن نیست!

فیلتر تصفیه شده داخلی

این ویژگی به این معنی است که آبی که در طول چرخه شستشو استفاده می شود به طور مداوم برای از بین بردن ذرات غذا فیلتر می شود و بیشترین استفاده را از آب و مواد شوینده می کند. با این حال، برای چرخه شستشوی نهایی، دستگاه همچنان از آب تازه و تمیز استفاده می کند تا ظروف را ضدعفونی و آماده استفاده کند. بنابراین، با این نوع ویژگی داخلی، دیگر نیازی به نگرانی در مورد هدر رفتن آب ندارید و مطمئناً پس از شستشو، هر بار ظرف های تمیز و براق خواهید داشت.

قصد خرید تلویزیون دارید؟

از تلویزیونهای ما دیدن کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *