تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ

نحوه تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ

در ادامه نوشته های نحوه تشخیص اجناس تقلبی از اصلی، در این نوشته قصد داریم نحوه تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ را بیان کنیم. اگر مایل باشید می توانید نحوه تشخیص تلویزیون های ال جی اصلی از تقلبی را در اینجا بخوانید.

تشخیص اصل بودن تلویزیون سامسونگ

شرکت سامسونگ رویه مشخصی را برای آنکه خریداران قبل از خرید تلویزیون سامسونگ از اصلی بودن آن مطمئن شوند پیش بینی کرده است. کافی است مراحل زیر را طی کنید.

  1. باید لوگو و نشان توزیع کننده محصول بر روی کارت گارانتی آن وجود داشته باشد. برای مشاهده لیست توزیع کننده های جهانی محصولات سامسونگ به اینجا مراجعه کنید.
  2. باید برچسب شماره تلفن پشتیبانی مشتریان سامسونگ بر روی محصول وجود داشته باشد. شماره تلفن بین المللی پشتیبانی مشتریان سامسونگ ۸۷۲۱-۷۲۶-۸۵۵-۱ است. همچنین در صورت داشتن هر گونه سوال فنی در مورد تلویزیون مورد نظرتان می توانید با شماره ۷۸۶۴-۷۲۶-۸۰۰-۱ تماس بگیرید.
  3. از صحت املای Samsung و همچنین لوگوی آن بر روی کارتن مطمئن شوید.
  4. دفترچه راهنما و برگه گارانتی باید در داخل کارتن موجود باشد.
  5. سریال نامبر و مدلی که روی خود تلویزیون درج شده است با اطلاعات درج شده بر روی کارتن محصول یکی باشد.
  6. سریال نامبر تلویزیون (از شماره ای که روی خود تلویزیون به عنوان سریال نامبر درج شده است استفاده کنید در مدل های تقلبی تلویزیون سامسونگ سریال نامبر درج شده بر روی دستگاه با سریال نامبر درج شده روی کارتن آن متفاوت است) را از فروشنده دریافت کرده و آن را در سایت سامسونگ (اینجا کلیک کنید) رجیستر کنید. اگر محصول پذیرفته شد مشخص است که تلویزیون مورد نظر یک تلویزیون اصلی سامسونگ است و اگر نه تلویزیون تقلبی است. همچنین میتوانید ویژگی های تلویزیون را در سایت اصلی سامسونگ چک کرده و صحت گفته های فروشنده را بررسی نمایید.
پیشنهاد ویژه :  تقویت کننده خودکار در تلویزیون های سامسونگ (Samsung Auto Depth Enhancer)

سریال نامبر و مدل تلویزیون سامسونگ کجا قرار داده شده اند؟

برای تلویزیون های جدید سامسونگ، با