تکنولوژی JET WASH (جت واش) در ظرفشویی بوش

می دانیم که محصولات بوش از نظر کیفیت و دوام در سطح بالایی قرار دارند و این تنها یک جمله نیست بلکه تجربه و نظر مشتریان گویای این موضوع است. بوش سعی کرده در محصولات خود از بهترین و به روز ترین فناوریهای دنیا بهره بگیرد و دلیل موفقیت روز افزون این برند را می توان در این امر دانست. با این تفاسیر باید انتظار داشت که هر سال تکنولوژی جدیدی در محصولات بوش به کار رفته باشد.

یکی از جدیدترین فناوریهایی که بوش در ماشینهای ظرفشویی خود استفاده کرده، تکنولوژی JET WASH (جت واش) است. اما جت واش چیست و چه کاربردی دارد؟ موارد کاربرد جت واش چیست؟

دستگاه جت واش چیست؟

در ابتدا باید بدانیم که دستگاه جت واش چیست و اصولا چه کاربردی دارد؟ این دستگاه با اعمال آب فشار قوی در شستشوی دیوار، کف، تجهیزات، ماشین آلات، خودروی سنگین و سبک و … کاربرد دارد. آب فشار قوی به وسیله پمپ دستگاه از آب ورودی به آن تولید می شود. پمپ الکتریکی با حرکت در یک مسیر رفت و برگشتی فشار آب ورودی به واترجت را افزایش می دهد. بنابراین پمپ مهم ترین بخش یک دستگاه واترجت صنعتی است.

آب پس از خروج از پمپ در داخل شلنگ فشار قوی حرکت کرده و به انتهای جت واش می رسد. در این بخش، آب از لنس عبور می کند و از نازل به سمت سطح مورد نظر پاشش می گردد. در بخش نازل دستگاه با توجه به نوع نازل آب را به شکل خاصی به سطح اعمال می کند. زاویه پاشش آب با توجه به نوع نازل می تواند از صفر تا ۶۰ درجه باشد.

جت واش در ماشین ظرفشویی بوش

حال که با مفهوم جت واش آشنا شدیم، می توان حدس زد که نقش جت واش در ماشین ظرفشویی چیست. بله درست است؛ تکنولوژی جت واش در ماشین ظرفشویی بوش باعث می شود که آب با فشار زیادی به ظرف داخل ظرفشویی پاشیده شده و در مرحله نخست، چربی ها و در مرحله دوم، مواد شینده را از روی ظروف پاک می کند. این امر می تواند هم در مصرف انرژی صرفه جویی کند و هم مدت زمان شستشو را کمتر کند و باعث صرفه جویی در زمان هم شود.

اگر آب با فشار کم بر ظروف داخل ظرفشویی پاشیده شود، پاک شدن چربی و مواد شوینده روی ظروف نیازمند مصرف بیشتر آب و نیز زمان بیشتر است. اما با استفاده از جت واش که بوش در ماشینهای ظرفشویی خود به کار برده است می توان با یک تیر دو نشان زد. یعنی هم در مصرف آب و انرژی و هم در زمان صرفه جویی کرد.

سخن پایانی

در این چکیده در مورد تکنولوژی جدید شرکت بوش به نام جت واش که در ظرفشویی بوش به کار رفته سخن گفته شد. چنانچه قصد خرید ظرفشویی بوش از بانه دارید پیشنهاد می کنیم قبل از خرید با مشاوران ما تماس گرفته تا شما را از قیمتهای بازار مطلع ساخته و بهترین و جدیدترین محصولات را نیز به شما معرفی نمایند. قیمت ظرفشویی بوش در بانه به دلیل عدم وجود واسطه مالی، در سطح بسیار پایین و منصفانه ای قرار دارد. اما این قیمت نسبت به سایر برندها در سطح بالاتری بوده و دلیل آن نیز همانگونه که در ابتدا گفته شد، کیفیت و دوام زیاد این محصولات است.

مطالب جذاب دیگر:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *