بهترین برند کولرگازی سال ۲۰۲۴

تنها چند ماه دیگر تا تابستان مانده است و این بدان معناست که زمان آن فرا رسیده است که خود را برای هوای گرم آماده کنید. ممکن است قبلاً یک پنکه سقفی یا کولر آبی داشته باشید، اما با توجه به گرم شدن هوا و اینکه میانگین دما هر ساله در حال افزایش است، داشتن یک تهویه مطبوع ضروری است.

سیستم های تهویه مطبوع به بخشی ضروری از هر خانه مدرن ایرانی تبدیل شده اند. چه گرمای سوزان تابستان باشد و چه رطوبت زیاد در فصل بارانی، کولر گازی ها محیط داخلی راحت و معتدلی را در طول سال فراهم می کنند. اگر به دنبال یک کولر گازی جدید و حرفه ای هستید، ما لیستی از بهترین کولرهای گازی ۲۰۲۴ موجود در بازار ایران را گردآوری کرده ایم.

از آنجایی طرفداران خرید کولرگازی زیاد شده است به همین دلیل مدلهای بسیار زیاد و متنوعی در بازار کشور موجود شده می تواند باعث سردرگمی خیلی از خریداران شود که کدام مدل مناسب ترین میباشد. بنابراین قبل از خرید باید نکاتی مد نظر قرار دهید که بهترین مدل را خریداری کنید، بنابراین برای جلوگیری از سردرگمی این مطلب را مطالعه کنید که امیدواریم برای خرید کولرگازی کمک هرچند کوچکی کرده باشد.

ظرفیت/اندازه خنک کننده

اگر برای اتاق یا خانه یک مدل کولرگازی با ظرفیت بیشتر خریداری کنید قطعا راندمان دستگاه پایین می آید و همچنین مصرف برق نیز به طور قابل ملاحظه ای بیشتر میشود و اگر هم ظرفیت پایینتری خریداری شود در دراز مدت به دستگاه بیشتر فشار وارد می آید و سریعتر راهی تعمیرگاه خواهد شد.

ظرفیت کولرگازی از طریق اندازه گیری BTU (واحد حرارتی بریتانیا) نشان داده می شود. به طور کلی، ۷۰۰۰ تا ۱۰٫۰۰۰ BTU برای اتاق‌های کوچک (۱۴-۲۸ مترمربع)، ۱۱٫۰۰۰ و ۱۴٫۰۰۰ BTU برای اتاق‌های متوسط (۲۸-۶۵ مترمربع) و بالاتر از ۱۴٫۰۰۰ BTU برای اتاق‌های بزرگتر یا بیشتر از ۶۵ متر مربع توصیه می‌کند. .

اندازه کولرگازی (تن) ظرفیت کولرگازی (BTUs) اندازه خانه (متر مربع)

۱

۱۲۰۰۰ تا ۳۰ متر
۱٫۵ ۱۸۰۰۰

تا ۵۰ متر

۱٫۷۵

۲۱۰۰۰ تا ۶۰ متر
۱٫۹۲ ۲۳۰۰۰

تا ۸۰ متر

۲

۲۴۰۰۰

تا ۹۰ متر

۲٫۲۵

۲۷۰۰۰

تا ۱۱۰ متر

۲٫۵

۳۰۰۰۰ تا ۱۲۰ متر
۲٫۷۵ ۳۳۰۰۰

تا ۱۴۰ متر

به یاد داشته باشید که هر خانه منحصر به فرد است و عواملی مانند تعداد و اندازه پنجره ها، قرار گرفتن آن پنجره ها در جنوب و غرب و نحوه عایق کاری خانه بر اندازه واحد تأثیر می گذارد.

بهره وری انرژی کولرگازی

مواردی مانند میزان دریافت نور مستقیم خورشید به خانه و همچنین تعداد درها و پنجره ها بر کارایی واحد تهویه مطبوع شما تأثیر می گذارد. دستگاه های تهویه مطبوع یک شناسه بهره وری انرژی را دریافت کرده است. که پیشنهاد ما خرید مدلهایی با مصرف انرژی ++A می باشد.

همچنین به دنبال واحدهایی باشید که دارای جایزه Energy Star هستند، زیرا این گواهینامه نشان دهنده محصولاتی است که به شما در صرفه جویی در انرژی کمک شایانی می کند و راندمان بالایی دارند، که برای پایین آوردن هزینه خانواده شما و محیط زیست مفید است.

سایر امکانات کولرگازیهای ۲۰۲۴

نوع گاز مورد استفاده: گازهای کولر گازی در عملکرد کولر گازی و اسپلیت ها نقش بسیار مهمی را بر عهده دارند. اهمیت آن ها در سرمایش انواع کولرهای گازی به قدری زیاد است که اگر درست انتخاب نشوند یا وجود نداشته باشد، باعث اختلال در سیستم و کاهش راندمان می گردد.

میزان صدا تولیدی: صدای تولیدی از مهم‌ترین معیارهای انتخاب کولر گازی است. کولرهای گازی می‌توانند نویز و سر و صدای کم یا غیر قابل تحملی در خانه ایجاد کنند.

نوع عملکرد: تعدادی از آنها هم باعث تولید باد سرد و گرم می شوند بنابراین در هر ۴ فصل امکان استفاده دارند.

فیلتر تصفیه هوا: بخصوص اگر در محیط الوده زندگی کنید کولر دارای این قابلیت میتواند انتخاب اول شما باشد.

فناوری کنترل آمپر: کولر دارای این قابلیت میتواند جریان ورودی خود را در اوج پیک بار، پایین بیاورد بنابراین میتوان بدون قطع برق از هوای مطبوع بهره مند شد.

پرتاب باد: این ویژگی در کولرها متنوع می باشد و اگر محیط شما بزرگ می باشد پیشنهاد می شود کلور با پرتاب باد بالای ۱۰ متر خریداری شود.

بهترین کولرگازی در سال ۲۰۲۴

 

خرید کولرگازی ال جی سردوگرم دوال اینورتر مدل AMPN19T4

کولر گازی ال جی دوال اینورتر  AMP19T4 به سفارش کشورهای حاشیه خلیج فارس توسط شرکت ال جی ساخته شده است با توجه به اینکه دارای بورد اینورتر می باشد پس دارای مصرف انرژی بسیار به صرفه ای است. بنابراین خرید کولرگازی دوال اینورتر  AMP19T4 میتواند جزو ۳ اولویت اول شما باشد.

برای دریافت قیمت و خرید کولرگازی الجی مدل AMP19T4 و یا مشاوره انتخاب کولرگازی مناسب میتوانید با کارشناسان خبره فروشگاه مشورت فرمایید.

مشخصات و قیمت کولرگازی AMPN19T4
گاز R410A
سرمایش دارد
گرمایش دارد
اینورتر دارد
ظرفیت ۱۹۰۰۰
برند LG
ساخت قطعات کره مونتاژ تایلند
مدل AMPN19T4
کمپرسور روتاری دوال اینورتر کنترل آمپر پلاس

کولرگازی ال جی سردوگرم اینورتر ۲۰۲۳ مدل AMPU26T4

کولر گازی ال جی AMPU26T4 دارای کمپرسور dual inverter compressor است که با کاهش صدا و اصطکاک موتور و انرژی مورد استفاده دستگاه، جدیدترین نسل کمپرسور های ساخت شرکت ال جی می باشد. این کمپرسور به طور مداوم سرعت کمپرسور را برای حفظ درجه حرارت مطلوب تنظیم و صرفه جویی بالایی در مصرف انرژی می کند. همچنین پرتاب باد و سرعت پرتاب باد هم به طور قابل ملاحظه ای بالاتر می رود. کمپرسور های دوال اینورتر به دلیل نوسان بسیار کم کمترین صدا و اتلاف انرژی را دارند.

گاز R410A
سرمایش دارد
گرمایش دارد
اینورتر دارد
ظرفیت ۲۶۰۰۰
برند LG
ساخت تایلند
مدل AMPU26T4
کمپرسور روتاری دوال اینورتر

برای دریافت قیمت میتوانید با کارشناسان فروشگاه در تماس باشید.

خرید کولر گازی اینورتر سرد ال جی S4UQ12JA3QC

کولرگازی ال جی مدل S4UQ12JA3QC از اسپلیت های جدید شرکت کره ای ال جی محسوب می شود. این اسپلیت با قابلیت سرمایش و ظرفیت ۱۲ هزار، مناسب خانه یا اتاقهای متوسط و کوچک است. ال جی S4-UQ12JA3QC مجهز به کمپرسور اینورتر دوگانه (Dual Inverter) است که علاوه بر قدرت فوق العاده، با مصرف کم و حداقل تولید صدا همراه است.

این کمپرسور با کاهش انرژی تا ۵۳ درصد، نقش بسزایی در کاهش هزینه ها دارد. گاز مورد استقاده در این اسپلیت از نوع گاز R410A می باشد که با ظرفیت سرمایشی بسیار چشم گیر همراه است. قابلیت سرمایش سریع و کنترل اتوماتیک دما از دیگر شاخصه های ال جی S4UQ12JA3QC است.

کولر گازی فقط سرد گری اینورتر مدل I`SAVE PLUS-P30H3

این مدل کولر گازی اینورتر شاهکار گری و یکی از جدیدترین مدل های کولر گازی گری از سری I’save-plus می باشد که به تازگی وارد بازار ایران شده است. این مدل از کولر گازی دارای کیت اینورتر می باشد و کاهش چشمگیری در مصرف انرژی دارد و مناسب برای استفاده در مناطق آب و هوایی گرمسیری می باشد.کولر های گازی اینورتر گری سری I’save-plus در ظرفیتهای مختلف تولید و عرضه می شوند و به دلیل داشتن قابلیت اینورتر تا حد زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند. برند گری تولید کننده کولرهای گازی گری، از بهترین برندهای کولر گازی در بازار ایران هستند که با بهره گیری از تکنولوژی روز و مطابق با استانداردهای جهانی ساخته می شوند.

مشخصات و قیمت کولرگازی I`SAVE PLUS-P30H3

گاز R410A
سرمایش دارد
گرمایش ندارد
اینورتر دارد
ظرفیت ۳۰۰۰۰
برند GREE
ساخت چین
مدل I`SAVE PLUS-P30H3
کمپرسور روتاری T3

کولر گازی اینورتر سرد و گرم گری مدل Icmatic32-12H1

کولرگازی‌ها با حذف و تبدیل هوای گرم به هوای خنک و مطلوب به کمک گازی مبردی که در آن جریان دارد، یکی از سریع‌ترین راه‌های گذشتن از هوای گرم به هوایی مطلوب و البته ایده‌آل می‌باشد. گری یکی از کمپانی‌های معتبر در زمینه کولرگازی و اسپیلت است که محصولاتی با ظرفیت و کمپرسورهای جدید و پیشرفته تولید می‌کند. برای دریافت لیست قیمت کولرهای گازی گری لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

کولرگازی گری ۱۲۰۰۰ اینورتر icmatic32-12H1 محصول سال ۲۰۲۳ کمپانی باکیفیت گری در زمینه کولرگازی و اسپیلت است. به دلیل گرم شدن هوا در سال‌های اخیر، تقاضا برای کولرهای قدیمی و آبی کم و میل به خرید کولرهای گازی بیشتر است. به این دلیل که کولرگازی از قدرت و بازدهی بالاتری برخوردار است در سریع‌ترین زمان ممکن هوای محیط به دمای مطلوب برسد.

مشخصات کولرگازی icmatic32-12H1

گاز R32
سرمایش دارد
گرمایش دارد
اینورتر دارد
ظرفیت ۱۲۰۰۰
برند گری
ساخت چین
مدل Icmatic32-12H1
کمپرسور روتاری

کولر گازی سامسونگ سرد و گرم بدون اینورتر مدل AR24AQHRAWKX

 کولر گازی سامسونگ AR24AQHRAWKX دارای فناوری Fast Cooling هوای خنک را به سرعت در تمام نقاط اتاق پخش می کند باعث می شود که محیط به سرعت از گوشه‌ای به گوشه دیگر را کامل خنک کند . فناوری Digital Inverter Boost هوا را ۴۳ درصد سریعتر نسبت به سایر مدلهای عادی خنک می کند.

مشخصات کولر گازی سامسونگ AR24AQHRAWKX

گاز R410A
سرمایش دارد
گرمایش دارد
اینورتر ندارد
ظرفیت ۲۴۰۰۰
برند سامسونگ
ساخت چین
مدل AR24AQHRAWKX
کمپرسور روتاری (T3)

کولر گازی گری سردوگرم اینورتر سری پلار GWH12AGC

کولر گازی گری GWH12AGC-K3DTA1A یک مدل ممتاز چشمگیر است با قابلیت سرد و گرم، گاز R410 اینورتر موتور T3مدل GWH12AGC-K3DTA1A یکی از عالی ترین و بهترین کولر گازی های ساخته شده توسط برند خوشنام گری می باشد ؛ این کولر گازی دارای موتورروتاری میباشد و بهره بردن از گاز مبرد توانسته از رتبه بسیار عالی را در بین کولر گازی های ساخته شده است.

ویژگیهای کولر گازی گری GWH12AGC-K3DTA1A

کولرگازی گری ۱۲۰۰۰ اینورتر icmatic32-12H1  دارای کمپرسور روتاری است که سر و صدای زیادی نخواهد داشت و گاز خنک کننده « R410a » نیز در این میان عملکردی کم مصرف داشته و غیر قابل اشتعال و دوستدار محیط زیست است . یکی از مهمترین ویژگی های خرید کولر گازی ۱۲۰۰۰ گری GWH12AGC-K3DTA1A ، اتصال وای فای « Wifi » و کنترل از راه دور دستگاه می باشد که امکان استفاده از آن را توسط کاربر آسانتر می سازد . قیمت کولر گازی گری با امکاناتی همچون ؛ فیلتر پلاسما ، رادیات طلایی ، سیستم عیب یاب هوشمند ، کابل و لوله مسی ۵ متری به صرفه و ارزش خریدن را دارد . و از ویژگی های مهم آن میتواند به موارد پایین اشاره کرد.

 وای فای داخلی • سرمایش/گرمایش  • سرعت چند فن • لوورهای زاویه باز • کنترل جهت جریان هوا • حالت خواب راحت • تایمردار • دکمه توربو • قفل • عملکرد تمیز کردن خودکار • عیب یابی خودکار • نمایشگر LED • یخ زدایی هوشمند • عملکرد خشک کردن • فیلتر قابل شستشو  • مبرد نوع R410A

در بالا ما بهترین مدل و بهترین برند ۲۰۲۴ موجود د بازار کشور را معرفی کردیم که بدون شک با خرید کولرگازی های نامبرده در این مطلب، بهترین عملکرد، بهترین کیفیت و بهترین تکنولوژی همه با هم یکجا خواهید داشت.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *