معرفی کولرگازی سری آرت کول الجی

کولر گازی هوشمند ال جی سری Art Cool یکی از کولرهای گازی ۲۰۲۳ بسیار با کیفیت این کمپانی کره ای است. همچنین با بهره گیری از فناوری™DUAL Inverter Compressor از توان بسیار بالایی برخوردار بوده و با بهره وری ۴۰% بیشتر نسبت به کولر گازی های معمولی و ۶۰% مصرف انرزی پایین تر جزء کولر گازی های مقرون به صرفه به حساب می آید.

کولر گازی ال جی قادر به ایجاد یک جریان باد فوق العاده است که میتواند تا فاصله ی ۱۳ متر برد داشته باشد و با دارا بودن کمپرسور ویژه مناطق گرمسیری قابلیت کارکرد در مناطق حاره ای را نیز دارد. همچنین با دارا بودن Wi-Fi قابلیت اتصال به گوشی همراه را دارد و از طریق گوشی های هوشمند قابل کنترل و دسترسی است.

همچنین این مدل کولرگازی هوشمند با فناوری Smart Diagnosis به کاربران اجازه می‌دهد به آسانی تنظیمات، نصب، رفع مشکل و سایر اطلاعات کولرگازی را مستقیماً از تلفن هوشمند کنترل کنند.

کمپرسور اینورتر دوگانه

شرکت ال‌جی با فناوری کمپرسور اینورتر دوگانه مشکلات صدا و عدم بازدهی بالا را حل کرده و باعث معرفی دستگاه تهویه هوایی شده که دارای خنک ‌کنندگی سریع‌تر، عمر طولانی‌تر و سروصدای کمتر است.

به طور ساده کولرگازی های اینورتر دوگانه قادرند همان سطوح خنک کننده گی فناوری اینورتر را با کسری از انرژی مصرفی را با استفاده از کمپرسورهای دوگانه خود تولید کنند. یک کمپرسور دوگانه می‌تواند به اندازه کولرهای گازی ساده اینورتر، اما با سرعت‌های چرخش پایین‌تر، مبرد متراکم را حرکت دهد.

سرعت‌های چرخشی پایین‌تر منجر به کارکرد موتور کمتر می‌شود و در نتیجه این واقعیت که کولرگازی اینورتر دوگانه در مقایسه با ACهای تک اینورتر تا ۷۰ درصد انرژی کمتری مصرف می‌کند یک واقعیت است، که آنها را به یک پیشنهاد ارزشمند تبدیل می‌کند.

یونیزه‌ کننده

با کولر گازی هوشمند ال جی سری Art Cool استریل بیش از ۳ میلیون یون نه‌ تنها هوای در حال عبور از دستگاه تهویه هوا، بلکه مواد مضر و بوهای اطراف دستگاه را استریل می‌کند. ثابت شده که یونیزه‌ کننده بیش از %۹۹از باکتری‌های اطراف را ظرف ۶۰ دقیقه اول استریل می‌کند. (استریل بیش از %۹۹٫۹ باکتری Escherichia coli ظرف ۳۰ دقیقه و بیش از %۹۹٫۶ باکتری Staphylococcus aureus ظرف ۶۰ دقیقه) بنابراین اگر در محیطهای آلوده زندگی میکنید میتوانید با خرید کولرگازی ال جی سری آرت کول ، هوای محیط را تصفیه کنید.
 تهویه هوای آرت کول ال‌جی به کمک فن منحصر به فرد ™LG DUAL Inverter Compressor علاوه بر اینکه باعث کاهش صدای غیرضروری و عملکرد نرم می‌شود دارای صدای بسیار اندک هستند.

سایر ویژگیهای کولرگازی الجی سری آرت کول

  • دستگاه‌های تهویه هوای ال‌جی به کمک فن منحصر به فرد ™LG DUAL Inverter Compressor علاوه بر اینکه باعث کاهش صدای غیرضروری و عملکرد نرم می‌شود دارای صدای بسیار اندک هستند.
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *