ماشین لباسشویی تقلبی ال جی را به چه شکلی شناسایی کنیم

تشخیص ماشین لباسشویی تقلبی ال جی از مدل های اصلی آن

به طور حتم برند ال جی بیش از هفتاد درصد بازار تلویزیون و لوازم خانگی کشور را در اختیار دارد اما متأسفانه عده ای سود جو و کلاه بردار از محبوبیت این برند معتبر سوء استفاده میکنند و با کمکی عده ای چینی لباسشویی های بی کیفیت و ساخت ناکجا آبادی رو برچسب گذاری میکنند و به عنوان لباسشویی برند ال جی می فروشند.

تیم فروش فروشگاه بانه نود به طور مخفیانه از بعضی از این لباسشویی های تقلبی در ویترین فروشگاه های مختلف عکس هایی رو از این لباسشویی های تقلبی تهیه کرده اند که انشاالله کسی فریب این سودجویان را نخورد.

لباسشویی تقلبی ال جی

photo_۲۰۱۷-۰۸-۲۱_۱۲-۴۳-۵۱

لباسشویی تقلبی الجی لباسشویی تقلبی ال جی نحوه شناسایی ماشین لباسشویی تقلبی ال جی

همچنین نمونه دیگری از ماشین لباسشویی ایولی که تبدیل به برند ال جی شده و کسی که در خصوص نحوه شناسایی ماشینهای لباسشویی تقلبی اطلاعی نداشته باشد، به راحتی فریب این افراد را خواهد خورد.

شاید بعضی اوقات برایتان پیش آمده باشد که بعد از خرید، متوجه شده اید که ماشین لباسشویی تقلبی است ولی برای راضی کردن وجدان خودتان با خود می گویید که ” این ماشین هم کار اون ماشین اصلی روانجام میده” اما نکته قابل توجه و غیر قابل انکار این است که مقایسه کیفیت محصولات تقلبی و اصلی از دید کسی که به صورت حرفه ای با این محصولات سرو کار دارد همانند مقایسه دو خودروی پراید و پورشه است. پراید و پورشه هر دو خودروهایی هستند که انسانها را جابجا می کنند اما …….. . تفاوتها فاحش هستند و تنها کسی به طور کامل این تفاوتها را درک خواهد کرد که به صورت حرفه ای با خودروها سر و کار داشته باشد. در خصوص ماشینهای لباسشویی هم دقیقا به همین صورت می باشد. پس این مسئله چیزی نیست که بتوان به راحتی از کنار آن گذشت و تفاوت بین ماشینهای لباسشویی اصل و تقلبی رو نادیده گرفت.