شناسایی یخچال فریزر ال جی تقلبی

وجود یخچال های تقلبی ال جی در بازار کشور

معمولا به دلیل اختلاف قیمتی که بین کالا ها وجود دارد کالاهای تقلبی وارد بازار می شوند. کالاهای اصلی معمولا قیمت بالایی دارند و خریدار در بیشتر مواقع توانایی خرید آنها را ندارد در نتیجه ی آن بعضی از فروشندگان از نام و اعتبار برخی از برند ها مانند ال جی، سامسونگ، بوش و …. سواستفاده کرده و کالاهایی از برند های دیگر که برای مردم ناآشناترند و کیفیت کمتری دارند،  به برند ال جی، سامسونگ و … تبدیل می کنند. فروشنده کالای ۱۰ میلیون تومانی را به برند ال جی تبدیل می کند و آنرا ۱۵ میلیون می فروشد در حالی که قیمت کالای اصلی ال جی ۱۸ میلیون تومان است.عدم آگاهی خریدار از وضع بازار و شناخت ناکافی کالا های موجود، منجر به خرید محصولات تقلبی شده و خریدار ضرر زیادی را متحمل می شود.

راحت ترین کاری که می توان انجام داد تا از خرید محصول تقلبی در امان باشیم

برای شناسایی یخچال تقلبی ال جی از نسخه اصلی گزینه ها و روش هایی مد نظر است. یکی از این روش ها این است که شما مدل را از فروشنده بخواهید سپس مدل را جستجو کرده و معمولا اولین سایتی که نمایان می شود سایت اصلی شرکت سازنده است، اگر مدل در سایت سازنده موجود بود به دقت عکس دریافتی از فروشنده را با گالری عکس سایت سازنده مقایسه کنید. ما در اینجا چندین مثال از مدل های ال جی را مورد مقایسه و بررسی قرار می دهیم.

پیشنهاد ویژه :  تبدیل ماشین ظرفشویی های الحافظ به بوش در بازار کشور

مثال اول:در این مثال شما یخچال فریزر ال جی مدل GC-J247SLUV را مشاهده می کنید که تصویر حرفه ای آن در سایت سازنده و تصویر آماتور آن در فروشگاه بانه ۹۰ کاملا شبیه به هم هستند.

در بالا تصویر آماتور یخچال فریزر ال جی مدلGC-J247SLUV در فروشگاه بانه ۹۰ و تصویر حرفه ای GC-J247SLUV در سایت سازنده مشاهده می فرمایید

سایت فروشگاه بانه ۹۰

سایت شرکت سازنده

مثال دوم: در این مثال ما یخچال فریزر ال جی مدل GR-J33FWCHL را مشاهده می کنید که تصویر آماتور و حرفه ای آن دقیقا شبیه به هم هستند.

در بالا تصویر آماتور یخچال فریزر ال جی مدلGC-J247SLUV در فروشگاه بانه ۹۰ و تصویر حرفه ای GC-J247SLUV در سایت سازنده مشاهده می فرمایید

سایت فروشگاه بانه۹۰

سایت شرکت سازنده

اما در بعضی از موارد این روش که در بالا ذکر شد کفایت نمیکند،  شباهت بین کالای تقلبی و نسخه اصلی آنقدر زیاد است که نمی توان از روی عکس ها کالای تقلبی را از کالای اصلی تشخیص داد چون بیشتر عکس ها در سایت سازنده مربوط به قسمت بیرونی هستند و قسمت های داخلی کالا کمتر به تصویر کشیده می شوند، در نتیجه برای شناسایی دقیقتر، باید کالا را از نزدیک مشاهده نمود، برای نمونه یخچال فریزر ال جی مدل  GRF832HUHL را در تصویر زیر مشاهده می فرمایید که نسخه اصلی و نسخه تقلبی آن بسیار به هم شبیه هستند، در نسخه تقلبی  سیستم خنک کنندگی که با دایره سیاه در یخچال اصلی مشخص شده است را ندارد.

پیشنهاد ویژه :  تبدیل یخچال فریزر امرسان به یخچال فریزر با برند ال جی و بوش

نوشته های مرتبط

خنک کننده درب یخچال موجود در مدل اصلی که در نسخه تقلبی آن موجود نمی باشد.

عکس هایی از کالا های تقلبی  که از کانال های فروشگاه متقلبان جمع آوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. این کالا ها با برچسب گذاری از برند های دیگر به برند ال جی تبدیل شده اند.

تبدیل یخچال فریزر امرسان به ال جی

تبدیل یخچال فریزر از برند ناآشنا به برند ال جی

تبدیل یخچال فریزر امرسان به برند ال جی توسط تقلب فروشان

تبدیل یخچال فریزر از برند ناآشنا به برند ال جی توسط افراد سود جو و متقلب

جمع بندی

در حال حاضر بهترین و جامع ترین روش تشخیص کالای تقلبی همان روشی است که در بالا توضیح دادیم، هر چند به دلیل شباهت زیاد کالای تقلبی با نسخه اصلی امکان سردرگمی زیاد است اما خریدار برای اینکه گرفتار خرید کالای تقلبی نشود بایستی تلاش زیادی کرده و دامنه اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهد، مثلا از فروشنده عکس های بیشتری مربوط به داخل کالا را  بخواهد. یخچال فریزر های ال جی دارای فناوری متمایز  و منحصر به فرد هستند از طراحی ظاهری زیبا و جذاب گرفته تا موتور کمپرسور اینورتر خطی که کمترین مصرف انرژی و بیشترین کارایی خنک کنندگی را برای یخچال دارد. شما با خرید کالای تقلبی از بسیاری از فناوری های مدرن امروزی که شرکت ال جی در یخچال های خود قرار داده است بی بهره خواهید بود. سیستم باکتری زدایی پیشرفته، خنک کنندگی درب یخچال، بهینه  سازی مصرف انرژی ویژگی هایی هستند که در یخچال های تقلبی یافت نمی شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *