یادداشت

فرم پرداخت بیعانه در پایین صفحه قرار دارد

خرید حضوری

روش اول خرید: حضور در محل فروشگاه بانه نود 

هموطنان عزیز می توانند خرید خود از فروشگاه بانه نود را به صورت حضوری انجام دهند به این صورت که  قبل از سفر به بانه می توانند محصولات موجود در فروشگاه را بررسی و سپس با حضور در محل فروشگاه بانه نود خرید خود را حضوری انجام دهند.

خرید غیر حضوری

روش دوم خرید: غیر حضوریدر روش خرید غیر حضوری شما می توانید بعد از انتخاب محصول خود و مطالعه ی دقیق ان در فروشگاه بانه نود جزئیات سفارش خود را با کارشناسان فروش ما در میان گذاشته و محصول درخواستی خود را درب منزل خود تحویل بگیرید.

(جزئیات این روش خرید در پایین صفحه)

خرید از بانه

(برای اطلاع از قیمت بانه به صفحه ی محصولات مراجعه کنید): بانه خیابان شهدا مجتمع عمده فروشان تاج فروشگاه بانه ۹۰ ( آدرس جدید )
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۲۳۶۰۷
۰۸۷۳۴۲۲۳۳۲۰

جزئیات خرید غیرحضوری از بانه

ابتدا کالای مورد نظر خود را در وبسایت ما به طور کامل بررسی کنید:
۱٫هزینه ای به عنوان بیعانه که با توجه به قیمت و اندازه کالا و مسافت شما از بانه تعیین می شود پرداخت خواهید کرد. 

شما می توانید این هزینه را به شماره کارت  ۶۱۰۴۳۳۷۵۹۵۶۰۶۰۷۸ به نام محمد عزیزی حسابدار معتمد فروشگاه انتقال دهید.

و یا از طریق فرم پایین همین صفحه، مستقیم از طریق فروشگاه بانه نود به بانک وصل شوید و فیش معتبر و قابل پیگیری از پرداخت خود به فروشگاه بانه نود دریافت نمایید. (پیشنهاد ما پرداخت از طریق درگاه اینترنتی می باشد)

۲٫ بعد از تکمیل سفارش توسط شما و پرداخت بیعانه، کالای مورد نظر شما توسط یکی از پیک های ما به سمت شهر مقصد شما حرکت خواهد کرد که این زمان ارسال با توجه به مسافت از یک تا سه روز به طول می انجامد.

۳٫ پیک ما کالای مورد نظر را برای شما تست خواهد کرد(هر محصولی که قابلیت تست داشته باشد) و تا از سالم بودن آن مطمئن نشوید هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

پرداخت بیعانه به صورت اینترنتی و دریافت مدرک معتبر بانکی از پرداخت به فروشگاه بانه نود

لطفا در قسمت توضیحات درج کنید که بیعانه را بابت چه محصولی واریز میکنید. (فقط نوشتن مبلغ نیز می تواند کفایت کند و شما بعد از خرید کد رهگیری را دریافت خواهید کرد اما لطفا اطلاعات کامل خود را وارد کنید)

توجه۱ : ایمیل ضروری نمی باشد.

توجه۲:لطفا در قسمت توضیحات درج کنید بیعانه را بابت چه محصولی واریز می کنید.

تومان