یخچال فریزر های دو قلوی تقلبی ال جی

آشفتگی بازار و پیدا شدن کالاهای تقلبی 

کاهش قدرت خرید مردم و افزایش نرخ تورم سبب آشفتگی بازار شده است در نتیجه آن افرادی سودجو با سوءاستفاده از اعتبار برند های معتبر، کالاهایی که کیفیت پایین دارند را به خریدار قالب می کنند. فروشنده محصولات تقلبی به دنبال حفره های موجود در بازار می گردد تا در این حفره ها محصول تقلبی خود را قرار داده و به خریدار بفروشد. یکی از این حفره ها محبوبیت کالاست، کالایی مانند یخچال فریزر دوقلوی ال جی از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است و کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. از دلایل محبوبیت یخچال فریزر دو قلوی ال جی می توان به قابل حمل بودن راحت و داشتن فضای زیاد داخل یخچال و فریزر اشاره کرد. فروشنده محصولات تقلبی با برچسب گذاری و حتی حک کردن برند ال جی محصولی که گاها معلوم نیست به چه شرکتی تعلق دارد را به نام ال جی به فروش می رساند. اگر قیمت یخچال فریزر اصلی ال جی ۱۹ میلیون تومان باشد فروشنده کالای تقلبی آن را به قیمت ۱۶ میلیون به خریدار قالب می کند که در اصل ارزش ۱۰ میلیون تومان دارد.

پیشنهاد ویژه :  تبدیل یخچال فریزر امرسان به یخچال فریزر با برند ال جی و بوش

کالا ها و ساختن نسخه تقلبی آنها از طرف افراد سود جو

کالا های اصلی معمولا قیمت بالایی دارند چرا که کیفیت بالا و کارایی آنها در رده بالایی قرارگرفته است، از طرفی خریدار قصد خرید کالا را دارد و تمام سعی خود را بر یافتن کالای ارزانتر می گذارد. حالا در این میان افراد سود جو از برند هایی مانند ال جی و بوش و… سوءاستفاده کرده و با جعل محصولات دیگر سعی در فریب خریدار دارند.

چندین روش برای جلوگیری از خرید محصولات تقلبی

شما اول باید از فروشنده مدل با عکس آماتور کالا را بخواهید ، سپس مدل را در سایت سازنده جستجو کنید، اگر مدل مورد نظر را پیدا کردید عکس های حرفه ای موجود در سایت سازنده را با عکس آماتوری که از فروشنده دریافت کردید به دقت مقایسه کنید حالا اگر مدل را در سایت سازنده پیدا نکردید از خرید خود منصرف شوید چون به احتمال زیاد آن کالا یا مدل تقلبی است.

پیشنهاد ویژه :  تبدیل جاروبرقی ایرانی به جاروبرقی پاناسونیک تقلبی

سعی کنید به چندین مغازه سر بزنید و از مغازه های معتبر خرید کنید. به گفته های فروشنده دقت کنید مثلا به میزان تخفیفی که می تواند در مورد یک کالا اعمال کند . به اختلاف قیمت یک مدل در چندین مغازه توجه کنید چون که فروشنده محصولات اصلی تخفیف کمتری می تواند اعمال کند در حالی که فروشنده کالای بدل دستش برای اعمال تخفیف بیشتر، بازتر است.

شما باید تمام قسمت های کالا را به دقت مورد بررسی و بازبینی قرار دهید، در بعضی از مواقع شباهت ها آنقدر زیاد است که نسخه اصلی و تقلبی  از لحاظ ظاهری بسیار به هم شبیه اند که در این صورت باید داخل کالا به دقت مورد بررسی قرار گیرد. شرکت ال جی برای یخچال فریزر های خود از قطعات و ویژگی های منحصر به فرد استفاده می کند ویژگی هایی مانند  زیبایی ظاهری و موتور کمپرسور اینورتر خطی فقط در یخچال فریزر های ال جی یافت می شود.

ما در اینجا چندین مثال آورده ایم که در آنها یخچال فریزر دوقلو با برچسب گذاری و حتی حک کردن لوگوی ال جی از برند ها ی دیگر به برند ال جی تبدیل شده است.

پیشنهاد ویژه :  یخچال های هوشمند نسل هاب (Hub Family) در آینده جایگزین یخچال های امروزی می شوند

بررس یخچال فریزر دوقلوی اصلی ال جی

ما در اینجا مدل یک نمونه از یخچال فریزر دوقلوی ال جی را که از محبوبیت فوق العده ی برخوردار است مورد برسی قرار می دهیم. مدل را به طور کامل در سایت سازنده جستجو کردیم و چون مدل در سایت سازنده موجود بود،عکس های سایت سازنده را با عکس آماتور آن در فروشگاه بانه ۹۰ مقایسه کرده و به این نتیجه رسیدیم که کاملا شبیه به هم هستند. شما هم می توانید همین روند را برای جلوگیری از خرید کالای تقلبی انجام دهید.

تصویر اول از سمت راست مربوط به یخچال فریزر دو قلوی ال جی مدل  GR-B404ELNL / GR-F401ELNZ از فروشگاه بانه ۹۰ و عکس دوم مربوط به همین مدل در سایت سازنده می باشد.

مشاهده یخچال فریزر دوقلوی ال جی در سایت فروشگاه بانه ۹۰

مشاهده یخچال درسایت سازنده

مشاهده فریزر در سایت سازنده

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *