بیعانه

فرم پرداخت بیعانه در پایین صفحه قرار دارد

روش اول خرید: حضور در محل فروشگاه بانه نود

هموطنان عزیز می توانند خرید خود از فروشگاه بانه نود را به صورت حضوری انجام دهند به این صورت که  قبل از سفر به بانه می توانند محصولات موجود در فروشگاه را بررسی و سپس با حضور در محل فروشگاه بانه نود خرید خود را حضوری انجام دهند.

روش دوم خرید: غیر حضوری

در روش خرید غیر حضوری شما می توانید بعد از انتخاب محصول خود و مطالعه ی دقیق ان در فروشگاه بانه نود جزئیات سفارش خود را با کارشناسان فروش ما در میان گذاشته و محصول درخواستی خود را درب منزل خود تحویل بگیرید.
(جزئیات این روش خرید در پایین صفحه)

خرید از بانه

(برای اطلاع از قیمت بانه به صفحه ی محصولات مراجعه کنید): : بانه خیابان شهدا مجتمع تجاری تاج طبقه ۲ فروشگاه بانه ۹۰
۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۸ – ۰۹۱۸۵۲۱۳۹۰۷
فروشگاه :
۰۸۷۳۴۲۴۳۸۱۳

جزئیات خرید غیرحضوری از فروشگاه بانه ۹۰

 
ابتدا کالای مورد نظر خود را داخل وبسایت به طور کامل بررسی کنید و برای موجودی و قیمت روز با بخش مشاوره و فروش تماس بگیرید یا از طریق لینک واتساپ در ارتباط باشید.
و در ادامه:
۱٫هزینه ای به عنوان بیعانه که با توجه به قیمت و اندازه کالا و مسافت شما از بانه تعیین می شود پرداخت خواهید کرد.
شما می توانید این هزینه را به شماره کارت زیر به نام محمد عزیزی حسابدار معتمد فروشگاه انتقال دهید.

شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۸۹۵۵۳۱۵۷۷۱
شماره حساب: ۵۵۴۶۷۸۰۲۰۵
شماره شبا: IR950120020000005546780205
با نام محمد عزیزی “بانک ملت”

و یا از طریق درگاه پرداخت بانکی( فرم پایین همین صفحه) مستقیم از طریق فروشگاه بانه نود به بانک وصل شوید و فیش معتبر و قابل پیگیری از پرداخت خود به فروشگاه بانه نود دریافت نمایید. (پیشنهاد ما پرداخت از طریق درگاه اینترنتی می باشد)

فروشگاه بانه ۹۰ جهت رضایت مشتریان خود از یکی از معتبرترین و امن ترین درگاه های بانکی کشور به نام “به پرداخت ملت” استفاده می کند.

۲٫ بعد از تکمیل سفارش توسط شما و پرداخت بیعانه، کالای مورد نظر شما توسط یکی از پیک های ما به سمت شهر مقصد شما حرکت خواهد کرد که این زمان ارسال با توجه به مسافت از یک تا سه روز به طول می انجامد.

۳٫ پیک ما کالای مورد نظر را برای شما تست خواهد کرد(هر محصولی که قابلیت تست داشته باشد) و تا از سالم بودن آن مطمئن نشوید هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.بعد از بررسی سلامت دستگاه با پیک تسویه حساب می کنید.

توجه: رضایت مندی مشتریان همواره از آرمانهای وبسایت بانه۹۰ بوده و هست تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست متقاضی برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در این خصوص میتوانند از سرویس بازگشت کالا تا ۷ روز و همچنین گارانتی کالا بهرمند شوند.

فرم پرداخت بیعانه به فروشگاه بانه 90

پرداخت بیعانه به صورت اینترنتی و دریافت مدرک معتبر بانکی از پرداخت به فروشگاه بانه نود