تلویزیون ۲۰۲۴ سامسونگ؛ تلویزیون OLED سامسونگ

سامسونگ قیمت تلویزیون ۲۰۲۴ سامسونگ را اعلام کرد که ارزان ترین مدل اینچی اولد، S90D، از ۲۰۰۰ دلار شروع می شود. این قیمت با مدل ۵۵ اینچی C4 ال‌جی برابری می‌کند.

قابل توجه ترین پیشرفت OLED سامسونگ در سال جاری، فناوری ضد تابش آن در تلویزیون S95D است؛ مدل رده بالاتری از سری OLED آن که از ۲۶۰۰ دلار برای اندازه ۵۵ اینچی شروع می شود. این سری با G4 از LG رقابت می کند و قیمت بین این دو دوباره یکسان است. ما هنوز S95D را بررسی نکرده‌ایم، اما هیجان‌زده هستیم تا ببینیم تلویزیون چگونه در یک اتاق روشن از انعکاس نور جلوگیری می کند.

تلویزیون 2024 سامسونگ

ال‌جی و سامسونگ برای اینکه ببینند کدام شرکت می‌تواند در تولید تلویزیون‌های OLED گران‌قیمت امسال پیشتاز باشد، رقابت خواهند کرد. تلویزیون‌های OLED بهترین کیفیت تصویر را ارائه می کنند و به‌ویژه C3 ال‌جی و S95C سامسونگ برای بهترین انتخاب‌های OLED در سال گذشته رقابت کردند.

توجه به این نکته مهم است که ال‌جی همچنان در سال ۲۰۲۴ طیف بیشتری از اندازه‌های تلویزیون OLED را ارائه می‌کند. تلویزیون‌های ۴۲ و ۴۸ اینچی C4 آن به ترتیب ۱۵۰۰ و ۱۶۰۰ دلار قیمت دارند، در حالی که سامسونگ سایزهای کوچک‌تر را ارائه نمی‌کند. ال جی همچنین دارای یک تلویزیون اولد ۸۳ اینچی در سری C4 و G4 است.

دیگر مدل‌های ۲۰۲۴ سامسونگ که به زودی و پس از اعلام آن‌ها در CES عرضه می‌شوند، شامل Neo QLED 8K با مدل‌های QN900D و QN800D هر دو در اندازه‌های ۶۵ تا ۸۵ اینچی هستند.

تلویزیون‌های Neo QLED 4K در اندازه‌های بیشتری در دسترس هستند: ۴۳ تا ۹۸ اینچ در Q90D یا ۵۵ تا ۸۵ اینچ در QN85D. هر دوی این مدل ها برای کوچکترین سایز فقط از ۱۵۰۰ دلار شروع می شود.

تلویزیون Frame TV سامسونگ، مدلی زیبا که هنر را در حالت بیکار نشان می دهد، در اندازه های ۴۳ تا ۷۵ اینچی موجود است.

ما توصیه می‌کنیم تا زمانی که مدل‌ تلویزیون‌های سال گذشته در دسترس هستند، استفاده کنید، زیرا سال به سال بین مدل‌های یک سری تغییر زیادی نمی‌کند. (با توجه به این نکته مهم که، اگر ویژگی ضد تابش نور سامسونگ در S95D بتواند خود را حفظ کند، برای افرادی که به دنبال تلویزیون برای یک اتاق روشن هستند، یک مزیت بزرگ خواهد بود.)

منبع: cnet

تلویزیونهای سامسونگ

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *