نحوه تنظیم درجه یخچال های سامسونگ

سامسونگ یک شرکت خوشه‌ای چندملیتی کره‌ای واقع در سئول است. سامسونگ مالک چندین شرکت تابعه و زیرمجموعه در صنایع مختلف است که برای نمونه می‌توان به سامسونگ الکترونیکس، سامسونگ لایف، سامسونگ فایر، صنایع سنگین سامسونگ، سامسونگ موتورز، سامسونگ سی‌اندتی و سامسونگ فری اشاره کرد.

گروه سامسونگ در سال ۱۹۳۸ توسط لی بیونگ-چول، به‌عنوان یک شرکت تجاری تأسیس شد و در طول ۳ دهه نخست، فعالیت‌های خود را در حوزه‌های ارائه خدمات مالی و بیمه، مبادلات اوراق بهادار و خرده‌فروشی توسعه داد و در پایان دهه ۱۹۶۰ وارد صنعت الکترونیک گردید و در میانه دهه ۱۹۷۰ نیز به صنایع کشتی‌سازی و ساخت‌وساز وارد شد. ورود به این حوزه‌ها بود که سبب رشدهای پسین آن گردید.

عواملی که قبل از خرید یخچال ساید باید در نظر گرفت

هنگامی که به دنبال خرید بهترین یخچال ساید بای ساید ۲۰۲۴ هستید، چندین فاکتور وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید تا اطمینان حاصل کنید که تصمیمی آگاهانه می گیرید.

اندازه و فضا

اندازه گیری فضایی که قصد دارید یخچال را در آن نصب کنید بسیار مهم است. ارتفاع، عرض و عمق دستگاه را در نظر بگیرید و مطمئن شوید که فضای کافی برای باز شدن کامل درها وجود دارد.

بهره وری انرژی

بهره وری انرژی یکی دیگر از موارد مهم است. به دنبال مدل‌هایی با رتبه‌بندی ستاره انرژی بالا باشید، زیرا این یخچال‌ها برق کمتری مصرف می‌کنند و به شما در صرفه‌جویی در مبلغ قبض برق کمک می‌کنند. مصرف کمتر انرژی نیز به معنای کاهش اثرات زیست محیطی است.

نیازهای ذخیره سازی

نیازهای ذخیره سازی خود را ارزیابی کنید. اگر اغلب اقلام حجیم را ذخیره می کنید، مدلی با قفسه های قابل تنظیم و کشو بزرگ انتخاب کنید.

ویژگی ها و فناوری

یخچال های مدرن ساید بای ساید دارای ویژگی های متنوعی هستند. دستگاه های تولید یخ و آب سرد، کنترل دماهای هوشمند و کشوهای کنترل شده با رطوبت تنها چند نمونه هستند. مشخص کنید کدام ویژگی برای سبک زندگی شما ضروری است.

بودجه

در نهایت یک بودجه تعیین کنید. یخچال های ساید بای ساید بسته به ویژگی ها، برند و اندازه آن ها می توانند از نظر قیمت متفاوت باشند. تعیین بودجه به محدود کردن گزینه های شما و جلوگیری از هزینه های بیش از حد کمک می کند. با در نظر گرفتن این عوامل، شما می توانید یخچال ساید بای ساید مناسبی را برای خانه خود انتخاب کنید.

طراحی و ویژگی ها

یخچال های ساید بای ساید به دلیل طراحی شیک و ویژگی های کاربردی خود شناخته شده اند. هنگام انتخاب بهترین یخچال ساید بای ساید برای سال ۲۰۲۴، عناصر طراحی و عملکردهای مختلف را در نظر بگیرید که می تواند تجربه آشپزخانه شما را بهبود بخشد.

چیدمان و سازماندهی

یخچال های ساید بای ساید دارای یک شکاف عمودی هستند که قسمت فریزر در یک طرف و محفظه مواد غذایی تازه در طرف دیگر قرار دارد. این طراحی امکان دسترسی آسان به اقلام یخ زده و تازه را می دهد. طرح به ویژه برای سازماندهی مواد غذایی به طور سیستماتیک مفید است.

قیمت و خرید یخچال سامسونگ

یخچال فریزرهای سامسونگ نه تنها دارای ظاهری بسیار شیک و زیبا هستند بلکه کارایی بالایی دارند و در واقع عملکرد بهینه به همراه ظاهر شیک، از دلایل عمده پرطرفدار بودن یخچال فریزرهای سامسونگ است. این یخچال با طراحی ساید بای ساید خود که قسمت فریزر در پایین و یخچال در بالا قرار دارد یک حالت جمع و جور را ایجاد نموده است. علاوه بر این با بهره گیری از ظاهر ساده و در عین حال شیک این یخچال به آشپزخانه ی شما ظاهری مدرن و مینیمال می بخشد و هر بیننده ای را مجذوب زیبایی خود می کند. سامسونگ این یخچالها را در چند دسته تولید و عرضه کرده است.

یخچال فریزر درب فرانسوی

یخچال فریزرهای درب فرانسوی دارای سه الی چهار درب هستند و طراحی بسیار زیبا و شیکی دارند. میزان مصرف برق یخچال فریزرهای درب فرانسوی سامسونگ، بهینه سازی شده است. یخچال فریزر درب فرانسوی سامسونگ دارای دو بخش یخچال و فریزر است و تهویه هر بخش نیز متناسب با نیازهایش صورت می گیرد. مثلا قسمت یخچال دارای تهویه مرطوب و قسمت فریزر نیز هوای سرد و خشک دارد و به سیستم خنک کنندگی دوگانه مجهز شده است.

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ

در یخچال فریزرهای ساید بای ساید نیز همانند یخچال فریزر درب فرانسوی از سیستم تهویه دوگانه استفاده شده به گونه ای که قسمت یخچال دارای هوای مرطوب و قسمت فریزر نیز هوایی سرد و خشک دارد. قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ را در وبسایت نمایندگی سامسونگ مشاهده نمایید.

یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ

این دسته از یخچال فریزرهای سامسونگ نیز برای فضاهای کوچک، کاملا مناسبند. یکی از مهمترین ویژگی های این دسته از یخچال فریزرهای سامسونگ، آن است که می توانید دمای قسمت فریزر را نیز همانند یخچال تنظیم کرده و مواد غذایی یخچالی را در آن نگهداری کنید. قیمت یخچال فریزر بالا پایین سامسونگ را در وبسایت نمایندگی رسمی سامسونگ مشاهده نمایید.

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ

یخچال های دوقلوی سامسونگ فضای زیادی از محیط آشپزخانه را به خود اختصاص میدهند. این یخچال فریزر سامسونگ دارای ۵ طبقه است و به راحتی می توانید از این فضای اختصاصی بزرگ برای نگهداری مقدار بالایی از مواد غذایی استفاده کنید. قیمت یخچال فریزر دوقلوی سامسونگ را در وبسایت نمایندگی رسمی سامسونگ مشاهده کنید.

نحوه تنظیم دما یخچال فریزر سامسونگ

اگر دمای پیش فرض در محفظه فریزر و یخچال خیلی زیاد یا خیلی کم باشد، تنظیم دمای دستی ضروری است. دمای ایده آل برای فریزر ۱۹- درجه سانتی گراد (۲- درجه فارنهایت) و یخچال ۳ درجه سانتی گراد (۳۸ درجه فارنهایت) است. برای اطلاع از نحوه تغییر دما در مدل یخچال خود به خواندن زیر ادامه دهید.

نوع ۱ – یخچال بالا
یخچال

برای شماره گیری، تنظیم توصیه شده بهینه یا **(۴) است.

برای کاهش دما برای خنک کننده قوی، سطح را روی ۵-۶ تنظیم کنید.
برای افزایش دما برای خنک کننده ضعیف، سطح را روی ۱-۲ تنظیم کنید.
هرچه این عدد بیشتر باشد، خنک کنندگی بیشتر است.

فریزر

برای تهیه یخ در تابستان (بالای ۳۵ درجه سانتیگراد)، این تنظیم توصیه شده مناسب است.

برای افزایش دما، کنترل دما را به سمت راست بلغزانید/بچرخانید.
برای کاهش دما، کنترل دما را به سمت چپ بلغزانید/بچرخانید.
در طول زمستان، کنترل دما را به سمت راست تا انتها بلغزانید/بچرخانید.
دیگر

نوع ۲ – یخچال سفارشی

ابتدا روی هر دکمه ای ضربه بزنید تا نمایشگر روشن شود. سپس روی «<» یا «>» ضربه بزنید تا به «یخچال/فریزر» برسید. برای تأیید، نماد دایره را فشار دهید.

دمای یخچال را می توان از ۱ تا ۷ درجه سانتی گراد تنظیم کرد.
دمای فریزر را می توان از ۲۳- تا ۱۵- درجه سانتی گراد تنظیم کرد.

نوع ۳ – یخچال درب فرانسوی

۱٫ اگر صفحه نمایش خاموش است، روی هر دکمه ای ضربه بزنید تا روشن شود.

۲٫ روی نماد دایره ضربه بزنید تا نشانگر یخچال یا فریزر چشمک بزند.

۳٫ روی “<” یا “>” ضربه بزنید تا دما یا عملکرد مورد نظر را انتخاب کنید.

۴٫ ۵ ثانیه صبر کنید یا روی نماد دایره ضربه بزنید تا انتخاب خود را تأیید کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نوع ۴ – یخچال Family Hub™

۰۱٫ تنظیمات دمای یخچال

۰۲٫ فلکس کریسپر

۰۳٫ تنظیمات دمای فریزر

۰۴٫ Cool Select+/FlexZone Settings

برای تغییر دما، روی ویجت Fridge Manager در Family Hub ضربه بزنید. روی بخش «یخچال» یا «فریزر» انتخاب کنید. سپس، از فلش های بالا و پایین استفاده کنید تا دمای مورد نظر را مشاهده کنید. پس از انتخاب، “ذخیره” را فشار دهید.

دما را می توان با ضربه زدن روی درجه های پایین نیز تغییر داد.
برای دسترسی راحت‌تر، می‌توانید روی فلش بالا یا پایین در صفحه اصلی برنامه مدیریت یخچال ضربه بزنید تا دما را تغییر دهید.

سخن آخر

اگر دنبال خرید یخچال فریزر اصلی و با کیفیت میباشد که دارای امکانات روز باشد مجموعه مدلهایی فروشگاه اینترنتی بانه۹۰ را با توجه به ظرفیت میتوانند در لیست خرید شما باشد و با خرید هر کدام قطعا از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد. برای مشاوره بیشتر و اطلاع از قیمت دقیق میتوانید در واتس اپ یا از طریق تماس از راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید. در ضمن برای دیدن قیمت یخچال اصلی، قیمت لباسشویی بانه، قیمت مایکروویو و سولاردوم، قیمت ظرفشویی خارجی و تلویزیون برند اصلی از برندهای معتبر خارجی از وب سایت ما دیدن فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *