کولر درجا ماشین سنگین | کولر درجا خودرو

یکی از مشکلاتی که کولر ماشین دارد این است که از قدرت و توان ماشین به حد بسیار زیادی می کاهد. اما این به چه معناست؟ هنگامی که کولر خودرو شروع به کار می کند، بسیاری از بخش های دیگر را نیز درگیر می کند که این مورد باعث آن می شود که هم به موتور خودرو فشار مضاعف وارد آید و هم مصرف سوخت افزایش پیدا کند. چند سالی است که کولر گازی کوچک ماشین (کولر درجا ماشین سنگین)، راه چاره ای برای حل این مشکلات شده است.

کولر گازی درجا ماشین سنگین

این دستگاه کاربردی و کم مصرف، هم کار سرمایش و هم گرمایش را انجام داده و نیروی خود را در هنگامی که ماشین روشن باشد از برق ماشین دریافت می کند. در واقع یک ترانس در اتومبیل قرار می گیرد که کار برق رسانی به کولر گازی را بر عهده بگیرد. این کولر گازی توانایی کار با برق ۱۲ یا ۲۴ ولت ماشین را دارد.

موضوع جالب دیگر در مورد این کولر ها این است که بسته به سلیقه راننده می توان کولر گازی را در هر کجا که او بخواهد نصب و راه اندازی کند. البته که بهترین مکان برای نصب کولر گازی ماشین جایی است که باد به تمام نقاط ماشین به طور یکسان برسد. طبق تجربه، بهترین مکان برای نصب این دستگاه در قسمت جلوی اتومبیل است.

نکته ای که لازم است تا در ابتدا در مورد آن بدانید این است که نصب و به کار گیری کولر گازی درجا محدود به وسیله نقلیه خاصی نمی شود. یعنی هم خودرو های سبک و سواری و هم خودرو های سنگین مثل کامیون ها کاندید نصب کولر درجا ماشین هستند. دلیل به کار گیری آن نیز هم این است که عمدتاً ماشین ها پس از مدتی استفاده از گرم کن ها و یا سیستم های سرمایشی دچار رسوب و مشکل در رادیاتور می شوند؛ که برای جلوگیری از این خرابی ها استفاده از کولر گازی سرمایشی و گرمایشی بسیار توصیه می شود.

کولر درجا ماشین سنگین

مزیتهای کولر گازی درجا ماشین سنگین

 •  از قدرت و توان خودرو نمی کاهد.
 • دو حالت سرمایش و گرمایش را ارائه می دهد.
 • قیمت مناسبی دارد.
 • برای انواع وسیله نقلیه قابل استفاده است.
 • بسیار کم مصرف است.
 • در مدت زمان کوتاه فضای ماشین را خنک می کند.
 • با برق ماشین که ۱۲ و ۲۴ ولت است کار می کند.
 • در هر دو حالت ماشین (روشن یا خاموش بودن) کار می کند.
 • مصرف سوخت را افزایش نمی دهد.
 • بسیار کم خرج هستند.
 • برای خودرو های قدیمی که به طور پیش فرض فاقد کولر هستند گزینه مناسبی است.
 • صدای کمی دارد.
 • طول عمر بالایی دارد.

قیمت کولر گازی درجا ماشین

موضوع مهمی که باید در مورد آن صحبت شود قیمت کولر درجا ماشین است که در برخی موارد مشاهده شده که به دلیل بی اطلاعی خریدار، فروشنده وجه نسبتا زیادی را از وی گرفته و علاوه بر این به احتمال زیاد محصولی تقلبی به او داده است. برای جلوگیری از بروز چنین اتفاقی، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما در واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا علاوه بر اینکه شما را از قیمت کولر درجا ماشینهای سنگین مطلع سازند، راهنمایی های لازم را جهت خریدی امن و مقرون به صرفه ارائه نمایند. شایان ذکر است که قیمت کولر درجا خودرو در بانه نسبت به سایر شهرهای کشور مناسب تر بوده و دلیل آن هم وجود بازارچه مرزی شهر بانه است که محصولات از طریق مرز وارد شهر شده و بنابراین به صورت مستقیم به دست مصرف کننده می رسد.

خرید کولر درجا ماشین سنگین

همانطور که گفته شد قیمت کولر درجا خودرو در بانه منصفانه تر از سایر نقاط کشور است و علاوه بر این، محصولات بانه از اصالت برخوردار هستند. پس با خیالی راحت می توانید خرید کولر درجا برای ماشین سنگین از بانه را تجربه کنید. نباید فراموش کنید که با خرید کولر درجا از مراکز غیر معتبر، ممکن است علاوه بر تحمل هزینه بیشتر، محصولات تقلبی نیز به شما بفروشند. پس تا جایی که می توانید از فروشگاههای معتبر خرید کنید و قبل از آن از چندین فروشگاه قیمت بگیرید. پیشنهاد ما این است که با کارشناسان ما در واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را از قییمت دقیق این محصولات مطلع ساخته و همچنین شما را جهت خریدی امن و مقرون به صرفه راهنمایی نمایند.

کولر درجا برای ماشین سنگین

قصد خرید تلویزیون دارید؟

از تلویزیونهای ما دیدن کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *