چرا همه از بانه تلویزیون خریداری می کنند؟

امروزه مردم به لوازم خانگی نیاز مبرم دارند و این نیاز پایه و اساس زندگی مردم شده است. با گذشت زمان مردم به وسایل خانگی متنوع و پیشرفته بیشتر می شود. قیمت لوازم خانگی اولین گزینه ای است که کاربران به آن توجه دارند. بعد از مشخص شدن نوع وسیله خانگی، کاربر برای قیمت آن سوال می کند. با توجه وضعیت معیشت ، مردم سعی دارند تا وسیله مورد نظر خود را با کمترین هزینه و پایین ترین قیمت خریداری کنند، اما چطور؟ قبل هر چیزی باید مشخص شود که کجا قیمت وسایل خانگی ارزانتر است و یا کجا تنوع وسایل خانگی بیشتر است. شهرستان بانه باتوجه به موقعیت مرزی و همچنین استراتژیک در یک دهه اخیر سرشار از لوازم مصرفی خانگی و… شده است.

موقعیت جغرافیایی و استراتژیک بانه

شهرستان بانه موقعیت مرزی فوالعاده ای دارد. شهرستان بانه با شهر های عراق هم مرز است. شهر های عراق هم که با شهرستان بانه هم مرز هستند دارای شرکت های بازرگانی هستند. شرکت های بازرگانی در عراق انواعی از محصولات اعم از محصولات کشور های شرق آسیا و یا کشور های اروپایی و یا آمریکایی را وارد کشورعراق می کنند. موقعیت کشور عراق هم به واسطه بندر هایی که دارد برای امر بازرگانی بسیار کاربردی است. اما یک وسیله خانگی از سوی شرکت سازنده تولید و تا زمانی که به دست خریدار و مصرف کننده می رسد هزینه هایی را در پی دارد که بعضی از این هزینه ها انتخابی هستند. شهرستان بانه به واسطه نزدیک بودن به شهر های عراق میزانی از این هزینه ها را کاهش داده است.

هزینه هایی که بر روی یک محصول اتخاذ می شود تا به دست خریدار برسد.

زمانی که محصول از سوی شرکت سازنده تولید می شود یک قیمت برای آندر نظر گرفته می شود اما خوب هزینه های ارسال و یا هزینه های حمل و نقل به قیمت در نظر گرفته شده اضافه می شود. برای نمونه هر چه به کارخانه تولید و یا محل پخش نزدیک تر باشید می توانید محصول را با قیمتی پایینتر به نسبت خریداری کنید. شهرستان بانه با توجه به اینکه به مرز  و شهر های عراق که دارای شرکت های بازرگانی هستند نزدیک است هزینه حمل از انجا تا شهر بانه را کاهش داده است. همین کاهش هزینه حمل موجب شده تا قیمت محصولات خانگی در بانه کمتر از بقیه شهر های کشور باشد.

 ایجاد اعتماد شناخت کالای مورد نظر

خوشبختانه شهرستان بانه در زمانه فوش لوازم خانگی به خوبی پیشرفته است. مهمترین اساس در هنگام خرید، شناخت و آگاهی از کالا است. یک خریدار می خواهد تلویزیون را خریداری کند، دو حالت پیش می اید یا اینکه مدل را می داند و آن را از فوشنده می پرسد و یا اینکه رنج قیمت و توان پرداخت محدوده ای از هزینه را اعلام می کند و فروشند مدل هایی را پیش نهاد می کند. مورد اول عاقلانه تر است چون که فروشند می داند که خریدار با مدل مورد نظر خود آشنایی دارد ولی مورد دوم ممکن است به طبع و انتخاب خریدار نباشد. شهرستان بانه بیش از یک دهه است که در زمینه فروش لوازم خانگی فعالیت دارد و این بازار همچنان ادامه دار است، که نشان از عملکرد صحیح فروشندگان است.

نکاتی که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد.

در هنگام خرید برای اینکه سو ء تفاهمی بین خریدار و فروشنده پیش نیاید بایستی یک سری از موارد را رعایت کرد. خریدار بایستی دقیقا بداند که چه محصولی و چه مدلی را از فروشنده می خواهد. خریدار بایستی مدل مورد نظر را در وب سایت سازنده جستجو کند و حتما باید مدل در وب سایت سازنده موجود باشد. عکس هایی که در وب سایت سازنده است، آن عکس ها را با عکس هایی که از فروشنده دریافت می کند و  یا حضوری مدل را روئیت می کند را با هم مقایسه کند. در این صورت خریدار به مدل مورد نظر خود دست خواهد یافت.

تنوع کالا  و مدل محصولات

یکی دیگر از ویژگی هایی که موجب شده است که خریداران بیشتر از بانه خرید کنند، تنوع مدل و محصولات است. خریداری که قصد خرید تلویزیون را دارد می تواند همه اکسسوری و یا لوازمی را که همراه آن استفاده می شود را خریداری کند. برای نمونه به همراه تلویزیون سینما خانگی و یا شیک های صوتی، میزتلویزیون، محافظ صفحه نمایش، ریموت کنترل و… را می توان به همراه تلویزیون یکجا خریداری کرد. در بازار بانه کلیه لوازم اشپزخانه، تلویزیون، یخچال و… موجود می باشد.

جمع بندی

برای خرید از بانه و انتخاب این شهر برای خرید لوازم خانگی دلایل متعددی وجود دارد. قیمت مناسب به واسطه کم بودن مسیر حمل و حذف برخی هزینه های حمل ونقل، تنوع محصولات و فراوانی آنها، وارد کردن محصولات با کیفیت و برند های معتبر از سوی وارد کنندگان، پاسخگو بودن فروشندگان و… از جمله دلایل خرید از بانه می باشد. خرید کولر گازی، خرید تلویزیون  و حتی خرید محصولات ریز خانگی از بانه بسیار به صرفه خواهد بود و به طور فوق العاده ای موجب صرفه جویی در هزینه ها خواهد شد.

4 پاسخ
  • admin2
   admin2 گفته:

   سلام
   فقط با اطلاع از محصولی که می خواهید خریداری کنید می توان به فروشگاه اعتماد کنید. باید محصول و یا کالای مورد نظر را در وب سایت سازنده یافت و آنگاه آن را با آنچه فرشگاه به شما معرفی میکنه مقایسه کرد.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *