تلویزیونهای 2019 QLED سامسونگ، متفاوت ببینید

تلویزیونهای سامسونگ 2019 QLED هیجان انگیز تر از همیشه، تجربه رنگ های باور نکردنی، عمیق ترین سطح رنگ سیاه، دسترسی به سرگرمی بدون مرز و برای اولین بار در قالب وضوح 8K

تلویزیون خود را انتخاب کنید

مدلهای QLED را مقایسه کنید و تلویزیونی را که نیازهای شما را برآورده می کند پیدا کنید

کدام تلویزیون مد نظر شماست؟

سیاهی ها را عمیق تر از همیشه مشاهده می کنید بنابراین هیچ جزئیاتی از تصاویر واقعی را از دست نخواهید داد

Direct Full Array Elite

کنتراست و جزئیات غنی را حتی در تاریک ترین صحنه فیلم ها، تلویزیون ها و بازی ها مشاهده کنید. با عمیق ترین سطوح رنگ سیاه و نمایشگرهای ضد انعکاس نور 2019 QLED درخشش فوق العاده تصاویر را حتی در اتاقهای روشن حفظ می کنند.

رنگ های پر جنب و جوش، برای یک تجربه بسیار عالی حتی در اتاق هایی با روشنایی زیاد

Ultra Bright

لذت ببرید از تصاویر عالی در هر ساعت از روز و در هر محیط با هر درجه از روشنایی، نه فقط زمانی که در محیط باز هستید و یا در اتاق تاریک به آن نگاه کنید. صفحه نمایش فوق العاده روشن می تواند تصاویر روشن و واضح با کنتراست و رنگ عالی، حتی در فضاهای پر از نور را خلق کند.

به کمک تلویزیونهای QLED رنگهای بیشتری را مشاهده و شناسایی کنید

Quantum Dot Technology

به سمت تصاویر رنگارنگ و واضح و ستودنی قدم بردارید. فن آوری نقطه کوانتومی در تلویزیونهای 2019 QLED، تجربه تماشای تلویزیون سامسونگ 4K با تصاویری که از همیشه به واقعیت نزدیک تر است.

تصاویر را از هر زاویه ای با تمام جلوه های واقعی ببینید

Wide Viewing Angle

در گوشه اتاق بنشینید، کنار دیوار باستید، روی کاناپه تکیه دهید، مهم نیست از چه زاویه ای به تلویزیونهای QLED سامسونگ 2019 نگاه می کنید. تصاویر از هر زاویه ای به صورت واضح و پر جنب و جوش به نظر بیننده خواهد رسید.

تلویزیونی که می تواند با هر اتاق و محیطی سازگار و ترکیب شود

Ambient Mode

یک تلویزیون نباید از فضای اتاق و محیط شما بکاهد. هنگامی که در حالت آماده به کار است، حالت Ambient QLED به شما امکان نمایش هنر خیره کننده، عکس های مورد علاقه خود و یا ساعت و وضعیت آب و هوایی را می دهد. همه اینها بر روی صفحه تلویزیونی که نه خیلی روشن است و نه خیلی کوچک است و برای هر شرایط محیطی مناسب است.

 

مطالب جذاب دیگر

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *