نمایشگرهای چند رسانه ای سامسونگ (Samsung Multilink Screen)

یک روز خوب در سال ۱۹۲۸ اولین مجموعه تلویزیونی پخش شد. جعبه ای که اتفاقی را نشان می داد که در قسمت دیگری دور از چشم بیننده اتفاق افتاده بود و تماشاگر را متعجب می ساخت. در واقع تصویر واضح نبود و صدا و تصویر نداشت اما انقلابی رخ داده بود و توسط آن هر کسی می توانست در اتاق راحت و آفتاب گیر خود، از اتفاقاتی که در هر گوشه دنیا رخ می داد با خبر شود و تمام مردم دنیا در سرتاسر جهان را در برگرفت. انسان قرن ۲۱ نمی تواند بدون تلویزیون چگونه زندگی کند. مردم اخبار را از طریق تلویزیون دنبال می کنند، بهترین فیلم ها را تماشا می کنند و مسابقه تیم مورد علاقه خود را نگاه می کنند. در قرن ۲۱ مردم انتظار تصویر بهتری از تلویزیون خود دارند و می خواهند مانند اینترنت به هر اطلاعاتی که می خواهند دسترسی داشته باشند. ارائه ترکیبی از یک تلویزیون عالی و یک شبکه اینترنت خوب و امکان دسترسی به آن در هر مکانی، راه حل آن است. ترکیب یک تلویزیون خوب و دسترسی به اینترنت یکی از چالش های کمپانی هایی مانند سامسونگ است و در واقع تلویزیون های دارای نمایشگر چند رسانه ایی سامسونگ دارای این ترکیب بوده و در حال حاضر در بازار موجودند.

نمایشگر چند رسانه ای سامسونگ (Samsung Multilink Screen) چیست؟

چگونه می توانید در هنگام تماشای تلویزیون از یک برنامه مفید یا یک فیلم لذت بیشتری ببرید؟ قطعا در صورتی بیشتر لذت می برید که اطلاعات بیشتری در مورد برنامه ایی که می بینید داشته باشید و به کنجکاوی هایی که در زمان تماشای برنامه در شما ایجاد می شود پاسخ داده شود. تکنولوژی نمایشگر چند رسانه ایی همه شرایط فوق را برای بیننده فراهم می سازد. تلویزیون سامسونگ به شما اجازه می دهد تا صفحه نمایش را به چهار قسمت تقسیم کنید و همزمان با تماشای تلویزیون بدون وقفه، تداخل یا قطعی تصویر،از اینترنت نیز استفاده کنید. بنابراین می توانید در حین تماشای برنامه مورد علاقه خود از تلویزیون در صفحه ایی دیگر، به مرورگر دسترسی داشته باشید و اطلاعات اضافه ایی در مورد بازیگران، سخنرانان، انتقادات و سوال هایی که احتمالا در ذهن شما ایجاد شده است به دست آورید و تجربه ی لذت بخشی داشته باشید. برای مثال ارائه کلیپ هایی از یوتیوب که در مورد موضوع مد نظر شما مطالب بیشتری ارائه می دهد می تواند مثال خوبی برای این موضوع باشد. علاوه بر موارد فوق ویدئوهای اینترنت می توانند همزمان با نمایش فیلم پخش شود که  شما جزئیات را از دست ندهید. دریافت اطلاعات بیشتر باعث می شود موضوع مدنظر خود را بهتر یاد بگیرید و درک بهتری از آن داشته باشید.

پیشنهاد ویژه :  دستیار صوتی گوگل اسیستنت در تلویزیون های اندرویدی در دسترس قرار گرفت

مزایای استفاده از تکنولوژی نمایشگر چند رسانه ای سامسونگ

استفاده راحت، لذت بخش و همزمان بیننده از چند صفحه، اساس تکنولوژی نمایشگر چند رسانه ای است. تلویزیون ها با گذشت زمان وتوانایی انجام چند کار مختلف به صورت همزمان، هوشمندتر می شوند. بنابراین همزمان با تماشای تلویزیون می توانید با یک کلیک صفحه را به دو قسمت تقسیم کنید و از اطلاعات ارائه شده توسط مرورگر تلویزیون هوشمند خود لذت ببرید. با یک کلیک دیگر می توانید به اطلاعات اضافه ایی که توسط سایتی مانند یوتیوب ارائه می شود دسترسی داشته باشید که پیشرفت بزرگی در صنعت تکنولوژی تلویزیون است. هم چنین می توانید همزمان صفحه ایی داشته باشید که با استفاده از برنامه های چندرسانه ایی، مطلب یا ویدئویی که می خواهید، دانلود کنید. اگر قصد دارید فقط صدای یک برنامه را بشنوید می توانید هدفون خود را بر روی صفحه دلخواه تنظیم کنید.

تلویزیونی اجتماعی تر، تلویزیونی شخصی تر

پیشنهاد ویژه :  تلویزیونهای 2019 QLED سامسونگ، متفاوت ببینید

تعداد زیاد برنامه های تلویزیون به شما حق انتخاب می دهد تا برنامه ایی که واقعا جالب است ببینید. مثلا اگر می خواهید برنامه خاصی ببینید و به دنبال گزینه ایی می گردید که به بهترین شکل نیاز شما را برآورده کند این ویژگی به شما کمک خواهد کرد تا به آرزویتان برسید. کسی نمی تواند تمام برنامه های تلویزیون را ببیند و هیچ کس تمایلی به دیدن تمام برنامه ها ندارد. به این ترتیب شاهد پیشرفت بیشتر تلویزیون های هوشمند در آینده خواهید بود. به لطف پیشرفت تکنولوژی هایی مانند نمایشگر چندرسانه ایی می توانید دو ویژگی را ترکیب کنید: اولین ویژگی این است که به اطلاعات موجود در اینترنت دسترسی دارید و از نظرات دیگران مطلع خواهید شد و همزمان می توانید تلویزیونی شخصی داشته باشید و براساس علایق خود، برنامه ای که میخواهید را مشاهده کنید.

دایره المعارف بزرگی مانند اینترنت در هر جایی در دسترس مردم است و در ترکیب با یک تلویزیون عالی به بیننده این امکان را می دهد تا از تماشای برنامه مدنظر خود نهایت لذت را ببرند.

پیشنهاد ویژه :  بزرگ‌ترین تلویزیون 4K در دنیا/ ۲۶۲ اینچ؛ قیمت: ۲ میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان!
مطالب جذاب دیگر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *