نقد و بررسی یخچال فریزر های ال جی مدل X257 و X267

شرکت ال جی یخچال فریزر های با کیفیتی را روانه بازار کرده است. در یخچال فریزر های ال جی ویژگی ها و امکانات  کاربردی زیادی وجود دارد که بسیار به هم شبیه هستند. موتور یا کمپرسور به عنوان هسته اصلی یخچال تاثیر زیادی در کارایی یخچال دارد. در یخچال فریزر های ال جی از موتور اینورتر خطی استفاده شده است که در عین سادگی طراحی،این موتور ها کارایی زیادی در بازده یخچال فریزر دارند. مصرف انرژی کم، صدای کم و طول عمر زیاد از ویژگی های این موتور اینورتر خطی است که ال جی از آن در یخچال های خود استفاده می کند. طراحی، یک گزینه با اهمیت برای کاربران است. در انتخاب یک یخچال فریزر طراحی می تواند تاثیر زیادی در کارایی و زیبایی ظاهری داشته باشد، برای طراحی نیز شرکت ال جی بسیار مبتکرانه عمل کرده و یخچال های زیبایی را تولید کرده است. در این نوشته یخچال فریزر های ال جی  مدل  GCX-267PHS  و GR-X257CSAV که در بازار به 267 و  257 معروف هستند را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم:

موتور اینورتر خطی در یخچال فریزر های 267 و257

 در هر کدام از این یخچال ها از موتور اینورتر خطی استفاده  شده است و از لحاظ فنی و عملکرد موتور، دقیقا یکی هستند.  موتور اینورتر خطی بی صدا و دارای حداقل مصرف انرژی است. ویژگی دیگری که در این موتور وجود دارد دوام و طول عمر بالای موتور است. این موتور به اینورتر مجهز شده است که به واسطه آن از نوسانات برق و شوک های الکتریکی در امان خواهد بود و به واسطه تبدیل جریان های برق توسط اینورتر مصرف انرژی موتور کاهش می یابد.

طراحی در یخچال فریزر های X267 و  X257

هر دوی این یخچال ها طراحی زیبایی دارند به گونه ای که در جذب مخاطب با هم رقابت می کنند. طراحی این یخچال فریزرها، ساید بای ساید بوده که یخچال در سمت راست و فریزر در سمت چپ قرار می گیرد. در کل این یخچال فریزر ها 3 درب دارند، که از این 3 درب، یک درب به بار یا بوفه با ویژگی انستا ویو اختصاص داده شده است. آبریزر و یخساز بر روی درب سمت چپ یعنی درب فریزر در هر دو مورد وجود دارد.  هر دوی این یخچال ها در رنگ  استیل در بازار  وجود دارند. آبریزر و یخساز بر روی درب فریزر  و پنل کنترل  با دکمه های لمسی mini LED بالای آبریزر قرار گرفته است.

ظرفیت یخچال فریز های  267 و 257

یخچال فریزر ال جی 267 دارای ظرفیت 601 لیتر است که از این میزان ظرفیت 405 لیتر به یخچال و 196 لیتر به فریزر اختصاص داده شده است در یخچال فریزر X257 است.هر دوی این یخچال فریزر ها از ظرفیت بالایی برخوردارند و برای خانواده های پر جمعیت مناسب هستند. فضای داخلی آنها به صورتی هوشمندانه طبقه بندی شده و برای قرار دادن مواد غذایی کاربران در میان کشو ها انتخاب زیادی را خواهند داشت.

امکانات در یخچال فریزر های  X267 و X257

یخچال فریزر 267  و  257 هر دو دارای قابلیت اتصال به آب شهری هستند. برای این منظور در هر دوی آنها از آبریزر و یخساز بر روی درب یخچال استفاده شده است. در هر دو یخچال فریزر از پنل کنترل لمسی در بالای آبریزر و یخساز استفاده شده که برای هر دو مدل از این یخچال فریزر ها همرنگ یخچال هستند. در این یخچال فریزر ها از طبقه های شیشه ای حرارت دیده و مقاوم استفاده شده است. فیلتر بو زدایی  +Hygine Fresh در هر دوی آنها وجود دارد که تا 99.999 درصد بوی بد یخچال را از بین برده و فضای داخل یخچال را از باکتری ها پاک می کند. برای آب هم فیلتر هایی سه گانه قرار دارد که در سه مرحله آب را تصفیه می کنند.  یخچال فریزر های X267  و X257 هردو دارای عایق سیکلوپنتان هستند و ویژگی های قفل کودک و هشدار باز ماندن درب را دارند. ویژگی های انجماد سریع و سیستم سرمایشی بدون برفک برای هر دو مدل یخچال فریزر 267 و257 تعبیه شده است.

نوشته های مرتبط:

طراحی و ویژگی های ظاهری در یخچال فریزر های 2019

معرفی امکانات موجود در یخچال فریزر های سامسونگ 2019

معرفی امکانات موجود در یخچال فریر های ال جی 2019

جمع بندی

یخچال فریزر های 267  و 257 از محصولات خوش فروش و پر طرفدار شرکت ال جی هستند که کارایی بالایی  به لحاظ فنی دارند. این یخچال ها از بهترین و کارآمد ترین موتور کمپرسور موجود در بازار استفاده می کنند. امکانات و ویژگی های زیادی دارند و در بسیاری از ویژگی ها دقیقا شبیه به هم هستند. این یخچال فریزر ها در رنگ، طراحی، ویژگی اینستا ویو، انجماد سریع، قابلیت بدون برفک، قفل کودک، محفظه نگهداری رطوبت، سیستم سرمایشی چند منظوره multi Air Flow، فیلتر های تصفیه هوا و آب، پنل کنترل، عایق سیکلوپنتان، آبریزر و یخساز شبیه هم هستند و تفاوت آنچنانی با هم ندارند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *