نقد بررسی یخچال فریزر های ال جی مدل J33 و J34 و J35

شرکت ال جی یخچال فریزر های با کیفیتی را روانه بازار کرده است. در یخچال فریزر های ال جی ویژگی ها و امکانات  کاربردی زیادی وجود دارد که بسیار به هم شبیه هستند. موتور یا کمپرسور به عنوان هسته اصلی یخچال تاثیر زیادی در کارایی یخچال دارد. در یخچال فریزر های ال جی از موتور اینورتر خطی استفاده شده است که در عین سادگی طراحی،این موتورها کارایی زیادی در بازده یخچال فریزر دارند. مصرف انرژی کم، صدای کم و طول عمر زیاد از ویژگی های این موتور اینورتر خطی است که ال جی از آن در یخچال های خود استفاده می کند. طراحی، یک گزینه با اهمیت برای کاربران است. در انتخاب یک یخچال فریزر طراحی می تواند تاثیر زیادی در کارایی و زیبایی ظاهری داشته باشد، برای طراحی نیز شرکت ال جی بسیار مبتکرانه عمل کرده و یخچال های زیبایی را تولید کرده است. در این نوشته یخچال فریزر های ال جی  مدل  GR-J33FWCHL  و GR-J34FTUHL  و GR-J35FTKHL که در بازار به J33 و  J34 و J35 معروف هستند را مورد بحث و بررسی قرار می دهیم:

موتور اینورتر خطی در یخچال فریزر های J33 و J34  و J35

 در هر کدام از این یخچال ها از موتور اینورتر خطی استفاده  شده است و از لحاظ فنی و عملکرد موتور، دقیقا یکی هستند.  موتور اینورتر خطی بی صدا و دارای حداقل مصرف انرژی است. ویژگی دیگری که در این موتور وجود دارد دوام و طول عمر بالای موتور است. این موتور به اینورتر مجهز شده است که به واسطه آن از نوسانات برق و شوک های الکتریکی در امان خواهد بود و به واسطه تبدیل جریان های برق توسط اینورتر مصرف انرژی موتور کاهش می یابد.

موتور اینورتر خطی، طراحی ساده ، کممصرف و کم صدا، دوام و طول عمر بالا

طراحی در یخچال فریزر های J33  و  J34  و J35

هر  سه تای این یخچال ها طراحی زیبایی دارند، به گونه ای که در جذب مخاطب با هم رقابت می کنند. طراحی این یخچال فریزرها، ساید بای ساید بوده که یخچال در بالا و فریزر در پایین قرار می گیرد. در کل 5 درب برای یخچال و فریزر در نظر گرفته شده است که از این 5 درب، یک درب به بار یا بوفه اختصاص داده شده است. آبریزر و یخساز بر روی درب سمت چپ یخچال در هر دو مورد وجود دارد.  یخچال های j33 و J34 در رنگ های دودی و نقره ای وجود دارند اما یخچال فریزر ال جی J35  فقط رنگ دودی آن موجود می باشد.  در یخچال فریزر J33 دکمه ای که با آن بار باز می شود و معمولا به آن شاسی گفته می شود بر روی درب بار و در بغل درب راست یخچال و سمت چپ قرار گرفته است، اما در یخچال فریزر J34 و J 35 دکمه یا شاسی بار، در زیر درب بار قرار گرفته است. در یخچال فریزر J33 طراحی ظاهری بدنه به گونه ای است که کناره ها قوسی شکل هستند، اما در یخچال فریزرهای J34  و J35 کناره ها گوشه دار و صاف هستند.  یخچال فریرزر های J33 و J34  در رنگ دودی طراحی شبیه به هم دارند اما در رنگ نقره ای تفاوتی ناچیز دارند  به گونه ای که یخچال فریزر J33 رنگ نقره ای  پوست سوسماری ضد خش دارد  در حالی که یخچال فریزر J34 رنگ نقره ای پوست ماری دارد و یخچال فریزر J35 فقط در رنگ دودی موجود می باشد.

ظرفیت یخچال فریزر های  J33 و J34 و J35

یخچال فریزر ال جی J33 دارای ظرفیت 930 لیتر است. و یخچال فریزر های J35 و J34 دارای ظرفیت 889 لیتر هستند که 407 لیتر به فریزر و 482 لیتر به یخچال اختصاص داده شده است. هر سه تای این یخچال فریزر ها از ظرفیت بالایی برخوردارند و برای خانواده های پر جمعیت مناسب هستند. فضای داخلی آنها به صورتی هوشمندانه طبقه بندی شده و کاربران برای قرار دادن مواد غذایی در میان کشو ها انتخاب زیادی را خواهند داشت.

امکانات در یخچال فریزر های J33 و J34 و J35

یخچال فریزر های  J33  و  J34  و J35 هر سه تا دارای قابلیت اتصال به آب شهری هستند. برای این منظور در آنها از آبریزر و یخساز بر روی درب یخچال استفاده شده است. در این  یخچال فریزر ها از پنل کنترل لمسی در بالای آبریزر و یخساز استفاده شده که برای یخچال فریزر J33 مشکی رنگ و  برای یخچال فریزر های J34 و J35 همرنگ یخچال است. در این یخچال فریزر ها از طبقه های شیشه ای حرارت دیده و مقاوم استفاده شده است. فیلتر بو زدایی Hygine Fresh در  آنها وجود دارد که تا 99.999 درصد بوی بد یخچال را از بین برده و فضای داخل یخچال را از باکتری ها پاک می کند. برای آب هم فیلتر هایی سه گانه قرار دارد که در سه مرحله آب را تصفیه می کنند.  یخچال فریزر های J33  و J34 و J35 ، دارای عایق سیکلوپنتان هستند و ویژگی های قفل کودک و هشدار باز ماندن درب را دارند. ویژگی های انجماد سریع و سیستم سرمایشی بدون برفک برای هرسه مدل یخچال فریزر J33  وJ34  و J35 تعبیه شده است.

نوشته های مرتبط:

طراحی و ویژگی های ظاهری در یخچال فریزر های 2019

معرفی امکانات موجود در یخچال فریزر های سامسونگ 2019

معرفی امکانات موجود در یخچال فریر های ال جی 2019

جمع بندی

یخچال فریزر های J33  و J34 و J35 از محصولات خوش فروش و پر طرفدار شرکت ال جی هستند که کارایی بالایی  به لحاظ فنی دارند. این یخچال ها از بهترین و کارآمد ترین موتور کمپرسور موجود در بازار استفاده می کنند. امکانات و ویژگی های زیادی دارند و در بسیاری از ویژگی ها دقیقا شبیه به هم هستند. می توان گفت که تنها تفاوت در یخچال فریزر های J33 و J34  و J35 به طراحی مربوط می شود که در یخچال فریزرهای j34  و J35 دکمه یا شاسی بار در زیر درب است و برای J33  بر روی درب بار و در قسمت بغل سمت چپ درب راست یخچال قرار گرفته است، تفاوت دیگر در طرح بدنه یخچال فریزر در رنگ نقره ای است که یخچال فریزر J33 رنگ نقره ای پوست ماری دارد و یخچال فریزر J34 رنگ نقره ای پوست سوسماری ضد خش دارد، طراحی بدنه هم برای j33 کناره های یخچال قوسی شکل است و برای J34 و J35 گوشه دار و صاف است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *