چگونه گوشی خود را به کنترل تلویزیون تبدیل کنیم؟ | کنترل تلویزیون با گوشی

کنترل تلویزیون با گوشی از سری قابلیت‌های تعبیه شده در تلویزیون‌های نسل جدید بوده که امکان ارتباط گوشی با تلویزیون را فراهم است. برنامه کنترل تلویزیون طراحی شده برای اکثر گوشی‌های تلفن همراه شرایط ارتباط با تلویزیون را در مواقع ضروری و تغییر تقش گوشی به کنترل فراهم کرده است. قابلیت کنترل تلویزیون با وای فای گوشی در مواقعی که کنترل تلویزیون آسیب دیده و در دسترس نیست بسیار کاربردی است. شرایط برقراری ارتباط در استفاده از امکانات کنترل تلویزیون با گوشی باید در هر دو دستگاه هوشمند باشند. در حال حاضر برنامه کنترل تلویزیون بدون نیاز به مادون قرمز برای گوشی‌های فاقد این قابلیت طراحی و مورد استفاده قرار گرفته است.

کنترل تلویزیون با گوشی

برنامه کنترل تلویزیون با هدف تبدیل گوشی به کنترل برای استفاده در مواقع ضروری طراحی و اجرا شده است. کنترل تلویزیون با گوشی پس از فعال سازی قابلیت کنترل روی تلفن همراه با نرم افزارهای واسط یا اصلی به راحتی امکان پذیر است. این قابلیت در مواقع نیاز ضروری شما به کنترل و مواجهه با خرابی این وسیله یا در دسترس نبودن آن بسیار کاربردی است. کنترل تلویزیون با وای فای گوشی به اتصال اینترنت برای فعال سازی برنامه کنترل گوشی در برخی برند‌ها و مدل‌های گوشی و تلویزیون نیاز دارد.

برنامه کنترل تلویزیون

امکان دسترسی به قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی در برند‌های مختلف با طراحی برنامه‌های خاصی همراه است. در این بخش به بررسی قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی در مدل و برند‌های مختلف و همین طور کاربرد برنامه کنترل گوشی برای تلویزیون‌های قدیمی و گوشی‌های بدون مادون قرمز پرداخته شده است. در واقع نسل جدید تلویزیون‌های هوشمند با هر برندی امکان اتصال دستگاه‌های جانبی مثل لپ تاپ و گوشی را با پوشش شبکه و وای فای در برنامه‌های کاربردی خود گنجانده‌اند. بنابراین امکاناتی مثل اتصال گوشی به تلویزیون قدیمی، برقراری اتصال لپ تاپ با تلویزیون و در شرایط خاص نحوه اتصال سینما خانگی به تلویزیون در شرایط پیشرفته تری در تلویزیونهای نسل جدید کار گذاشته شده است.

تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون ال جی

با دسترسی با بخش مدیریت و دانلود نرم افزارها روی گوشی با کیفیت ترین نرم افزار کنترل تلویزیون ال جی با گوشی را انتخاب و نصب کنید. با این کار امکان دسترسی شما به قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی در برند ال جی فراهم می‌شود. امروزه اهمیت تکنولوژی و تاثیرات شبکه در تنظیمات لوازم خانگی و دیگر موارد مشابه به وفور دیده می‌شود. توجه داشته باشید برای این کار گوشی شما باید قابلیت پشتیبانی از نرم افزار کنترل تلویزیون ال جی را داشته باشد.

 دانلود کنترل تلویزیون ایکس ویژن

برنامه X-Vision Smart Remote‏ رایج ترین نرم افزار طراحی شده برای تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون ایکس ویژن می‌باشد. امکان دسترسی به این نرم افزار بر روی گوگل پلی و دیگر واسط‌های دانلود و نصب برنامه در گوشی وجود دارد. توجه کافی به اجرای نرم افزارهای وابسته به راه اندازی قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی امری مهم است که باید مدنظر قرار گیرد.

کنترل تلویزیون سامسونگ با گوشی

در دسترس ترین برنامه برای کنترل تلویزیون سامسونگ با گوشی Remote for Samsung TV‏ بوده که در بیشتر نرم افزارهای واسط دریافت برنامه، نسخه قابل دانلود آن موجود است. با استفاده از این قابلیت به راحتی می‌توانید گوشی خود را به کنترل تلویزیون سامسونگ تبدیل کنید.

تبدیل گوشی به کنترل تلویزیون بدون مادون قرمز

امروزه شرایط تبدیل گوشی به کنترل بدون مادون قرمز با طراحی نرم افزارهای خاصی در این زمینه فراهم شده است. امکان کنترل بیشتر دستگاه‌های دیجتیال در برند‌ها و مدل‌های مختلف با این نرم افزارها امکان پذیر است. نسخه‌های آپدیت شده نرم افزار کنترل تلویزیون بدون مادون قرمز طراحی و برای نصب روی گوشی‌های مختلف ارائه شده است.

کنترل تلویزیون با وای فای گوشی

امکان کنترل تلویزیون با وای فای گوشی بیانگر همان قابلیت کنترل تلویزیون با گوشی تحت سیستم عامل‌های مختلف است. در این مطلب اشاره مختصری به نیاز اتصال به وای فای برای نصب برنامه کنترل تلویزیون با گوشی و همین طور فعال سازی این قابیت در گوشی برند‌های مختلف شده است. دسترسی به برنامه کنترل تلویزیون با گوشی علاوه بر تنظیمات گوشی در نصب نرم افزار مخصوص به این کار نیاز به اینترنت دارد. این قابلیت به دو صورت  مستقیم (wifi directe) و غیر مستقیم از طریق مودم یا گوشی واسط (hotspot) قابل اجراست. در هر دو حالت هم تلویزیون و هم گوشی باید قابلیت اتصال به یکدیگر و اینترنت را داشته باشند.

سخن پایانی

تلویزیونها یکی از بهترین وسایل برای اوقات فراغت به شمار می روند از این رو شرکتهای تولید کننده با کار گذاشتن انواع مختلف فناوریها در این محصولات، زمینه کاربرد آنها را در عرصه تبلیغات و سرگرمی فراهم می کنند. اگر به دنبال خرید تلویزیون از بانه هستید پیشنهاد می کنیم به فروشگاه اینترنتی ما سر بزنید و از محصولات ما دیدن فرمایید. قیمت تلویزیون ال جی و سامسونگ و سونی در فروشگاه ما بر اساس معیارهای استاندارد مشخص شده بنابراین از منصفانه ترین قیمتها برخوردار هستند.

مطالب جذاب دیگر:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *