فناوری بخارشوی در ماشین های لباسشویی LG چگونه عمل می کند؟

بخار به معنای واقعی کلمه یک تمیزکننده همه فن حریف است و برخلاف بسیاری از تمیزکننده‌ها در عین حال هم قدرتمند است و هم نافذ و ملایم. دلیل اصلی این امر قابلیت بخار در رسیدن به دمای بالا، یعنی بالاتر از دمای جوش آب است.این ویژگی باعث می‌شود که بتوان به‌وسیله بخار تمام ذرات مولکولی خاک و کثیفی را از لباس جدا کرده و بدون آسیب رسانی به تار و پود لباس، آن را تمیز کرد. بخار به ذرات چربی و کثیفی ها نفوذ کرده و با متلاشی کردن پیوند مولکولی آنها کمک می‌کند تا با کمترین مقدار مواد شوینده، تمیزترین حالت ممکن را برای لباسها شاهد باشید و در عین حال این فناوری صدمه‌ای به لباس نمی زند. فناوری بخار ضمن کاستن از زمان شستشو باعث بهبود عملکرد و کم شدن مقدار قابل توجهی از مصرف انرژی می‌شود.

برای فهمیدن چگونگی کار ماشین های لباسشویی بخارشو، باید سیکل شستشو را تقسیم بندی کنید.

  1. قبل از استفاده از سیستم بخارشو: زمانی که در مرحله شستشوی اولیه آب وارد دیگ (درام) می شود آب و بخار به همراه هم لباس ها را کاملا خیس می کنند.
  2. هنگام استفاده از سیستم بخارشو: بخار هنگام شستشو دمای آب را افزایش می دهد, افزایش دمای آب باعث حل شدن ماده شستشو می شود و امکان پخش شدن عمیق آن در لباس و پارچه فراهم می کند.
  3. پس از شستشو با بخارشو: وقتی سیکل شستشو به اتمام رسید بخار بیشتری به درام وارد می شود و دما را به حدی افزایش می دهد که باعث ضدعفونی شدن لباس ها می شود. سپس پارچه را نرم می کند و چروک های عمیق را که طی سیکل شستشو ایجاد شده است برطرف می کند.
پیشنهاد ویژه :  ۶Motion Direct Drive چیست؟

cc

وقتی پارچه گرم و خیس می شود، خصوصیاتش تغییر می کند, آسیب پذیرتر شده و همین باعث چروک شدن آن ها می شود. استفاده از بخار در ماشین لباس شویی باعث کاهش چروک در لباسها می شود. مرحله بعد از شستشو در کاهش این چروک ها موثر است چون بخار به داخل پارچه نفوذ کرده و زبری آن را از بین می برد.

مزایای فناوری بخار شوی در ماشینهای لباسشویی ال جی:
* ضد چروک(Steam Refresh)
* از بین رفتن باکتری های آلرژی زا

مطلب نهایی

کمپانی ال جی با نوآوری در زمینه‌ی ماشین‌های لباسشویی، تکنولوژی بخار را چاشنی عملکرد متدوال این وسیله ضروری خانگی کرده است تا مصرف کننده با شرایطی فراتر از کارکرد یک ماشین لباسشویی عادی، خدمات متفاوتی را تجربه کند. ال‌جی با استفاده از فناوری جدید باعث بهبود عملکرد در زمینه‌ی شستشوی لباس‌ها شده است. می‌توان قضیه را اینطور خلاصه کرد که شما با تکنولوژی بخار به تمیز کاری خود سرعت بیشتری می‌دهید، به لحاظ سلامت موقعیت بهتری را تجربه می‌کنید و در نهایت با صرفه جویی در انرژِی‌، هزینه کمتری را متحمل می‌شوید.

پیشنهاد ویژه :  مشخصات کامل و ویژگی های ماشین لباسشویی برند بوش

دیگران خوانده اند:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *