تکنولوژی google assistant در تلویزیونهای فیلیپس

تلویزیونهای فیلیپس از زمان پیدایش تا کنون توانسته اند جایگاه خود را در میان کاربران حفظ کنند. هر چند این جایگاه در مقایسه با روزهای ابتدای ظهور این برند تا حدودی کم رنگ شده است، اما شرکت فیلیپس کیفیت محصولات خود را پا به پای تکنولوژی روز دنیا همگام کرده و حتی کوچکترین تردیدی نسبت به کیفیت محصولات خود نداشته است و همین نیز باعث شده که سیر نزولی جایگاه این شرکت پرآوازه، حالت صعودی به خود بگیرد و تا حدودی نیز به جایگاه اولیه خود نزدیک شود. تلویزیونهای فیلیپس توانسته اند با به کارگیری آخرین تکنولوژی های روز دنیا حالت رقابتی خود را با سایر تلویزیونها حفظ کنند و در ارائه جدیدترین نوآوریهای این زمینه، هیچ گونه کمبودی را به خود راه ندهند. یکی از این فناوری ها قابلیت google assistant می باشد که کاربرد آن در تلویزیونهای امروزی بسیار حائز اهمیت است و استفاده های فراوانی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

با قابلیت google assistant در تلویزیونهای فیلیپس شما قادر خواهید بود با استفاده از ریموت کنترل هوشمند تلویزیون، با آن صحبت کنید و فرمانهای صوتی خود را از این طریق به تلویزیون انتقال دهید. سیستم عامل اکثر تلویزیونهای فیلیپس اندروید می باشد که این فناوری نیز در سایه این سیستم عامل می تواند به شما کمک کند تا با گفتن هرآنچه که در ذهن شماست، به تلویزیون دستور دهید و نیازهای خود را برآورده کنید. برای مثال شما می توانید با گفتن یک جمله به فروشگاه google play رفته و از آنجا آنچه را که قصد دانلود و نصب آن را دارید به راحتی مشاهده کنید و در اختیار داشته باشید. همچنین به راحتی خواهید توانست به تلویزیون دستور دهید که مرورگر اینترنت را برای شما باز کند و از وبگردی بر روی یک صفحه نمایش بزرگ لذت ببرید.

با تکنولوژی google assistant می توانید وضعیت جوی امروز و روزهای آینده را از تلویزیون خود بپرسید و نسبت به چیدن برنامه های روزانه خود اقدام کنید. اگر از قبل برنامه روزانه خود را در تلویزیون ثبت کرده اید، می توانید از آن بپرسید که امروز چه قراری دارید، به کجا می خواهید بروید، با چه کسی قرار ملاقات گذاشته اید و حتی بپرسید چه ساعتی قرار است این کارها را به انجام برسانید!

اگر نمی خواهید با ریموت کنترل به پیمودن مسیرهای منوی تلویزیون بپردازید، کافیست تا با استفاده از ریموت کنترل هوشمند آن، مسیری از منو را که قصد رفتن به آن قسمت را دارید از تلویزیون بخواهید تا در چند ثانیه به آن قسمت رفته و عملیات خود را انجام دهید. توانایی های تلویزیون های فیلیپس را باید از نزدیک دید تا به آنها پی برد. تمامی امکانات این تلویزیونها از طریق ریموت کنترل هوشمند آنها جامه عمل به خود می پوشند تا شما بتوانید آسوده ترین لحظات خود را در کنار تلویزیونهای فیلیپس سپری کنید. شرکت فیلیپس نیز همانند سایر شرکتهای سازنده تلویزیون، به فکر آسایش هرچه بیشتر کاربران محصولات خود بوده و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نکرده و شاید نیز قدمی فراتر از آنچه انتظار می رود، برداشته باشد.

جمع بندی

تلویزیونهای فیلیپس یکی از راحت ترین تلویزیونهای روز دنیا از لحاظ استفاده کردن هستند. آنها با سیستم عامل پرکاربرد خود دارای امکانات فراوانی هستند که هر کدام به نوبه خود از جهتی به آسایش کاربران کمک می کنند. یکی از این امکانات توانایی فرمان صوتی یا فناوری google assistant می باشد که به کمک آن اکثر کارهایی را که ممکن است در طول روز چندین بار با آن مواجه باشید، به راحتی و با گفتن یک فرمان صوتی به انجام برسانید و دیگر نیازی نیست که با دکمه های ریموت کنترل خود را خسته کنید. این قابلیت به شما این امکان را خواهد داد تا به راحتی در میان منوی تلویزیون به جستجو بپردازید، از اینترنت لذت ببرید و برنامه های روزانه خود را چک کنید.

مطالب مرتبط

8 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *