امکانات موجود در ماشین های لباسشویی ال جی تا سال ۲۰۱۹

شرکت ال جی از عمده ترین تولید کنندگان لوازم خانگی است. این شرکت با تاریخچه ای که در زمینه تولید محصولات الکترونیکی دارد از اعتبار و شهرت زیادی در بین مصرف کنندگان وسایل خانگی و دیگر محصولات برخوردار است. این شرکت با شرکت های دیگری به خصوص شرکت وطنی خود (شرکت سامسونگ) در رقابت بوده و هر ساله ویژگی های جدیدی به محصولات خود اضافه می کند. ماشین های لباسشویی فوق العاده ای با کارایی و ویژگی های باورنکردنی توسط این شرکت کره ای تولید شده است که رضایت کامل کاربران را موجب شده است. ما در این نوشته به توصیف و بررسی ویژگی های جدید موجود در ماشین های لباسشویی ال جی می پردازیم:

موتور اینورتر گیربکسی Inverter Direct Drive

شرکت ال جی برای کلیه محصولات خود از جمله ماشین لباسشویی از موتور اینورتر خطی استفاده می کند. این موتور از دوام بالایی برخوردار است. در ماشین های لباسشویی ال جی، موتور به صورت مستقیم و بدون هیچ رابطه ای به درام وصل می شود، در نتیجه این طراحی هوشمندانه ال جی، تسمه و پولی و دیگر متعلقات وابسته به موتور و درام حذف شده و فضای بیشتری برای شستشو  فراهم می شود. اما اینورتر چیست؟  اینورتر یک قطعه الکترونیکی است که جریان الکتریکی از آن به داخل موتور جریان می یابد. اینورتر از نوسانات احتمالی برق و شوک های الکتریکی  و تاثیر آنها بر روی موتور جلوگیری می کند و با تبدیل جریان برق از مصرف زیاد انرژی جلوگیری می کند. موتور گیربکسی اینورتر ال جی دارای طول عمر بالا، مصرف انرژی پایین و صدای کمتر است.

پیشنهاد ویژه :  مقایسه تلویزیونهای LG SK9500 و LG SJ9500

ویژگی Smart ThinQ یا هوشمند بودن ماشین های لباسشویی ال جی

با توجه به اینکه عرصه پیشرفت و تکنولوژی در یک بستر نرم افزاری بیشتر در جریان است، شرکت ال جی در بستر نرم افزاری فناوری های فوق العاده ای را در ماشین های لباسشویی قرار داده است. ویژگی Smart ThinQ قابلیت هوشمند در ماشین های لباسشویی ال جی است که به واسطه آن می توان سایر وسایل هوشمند مانند تلفن همراه را با آن لینک کرد. قابلیت اتصال به وای فای برای آن ها در نظر گرفته شده است، بنابراین منوی کاربردی کنترل بر روی صفحه نمایش گوشی تلفن همراه یا تلویزیون هوشمند ظاهر شده و می توانید از طریق آن ماشین لباسشویی را کنترل کنید. برای مثال بعد از اتمام فرایند شستشو، آلارم و هشداری رو تلفن همراه به جریان می افتد.

ویژگی smart Diagnosis یا سیستم عیب یابی هوشمند در ماشین های لباسشویی ال جی

ویژگی کاربردی و بسیار مفید است.  این ویژگی که در ماشین های لباسشویی ال جی  و بیشتر وسایل خانگی تولید شده توسط این شرکت استفاده می شود.  شرکت ال جی برای وسایل خود خطا های احتمالی و یا مشکلات احتمالی را پیش بینی می کند و با قرار دادن این ویژگی می توان در سریعترین زمان مشکل به وجود آمده را برطرف کرد. با استفاده از گوشی تلفن همراه و وای فای به اینترنت وصل شده و عیب مورد نظر برای سازنده ارسال می شود و بدون نیاز به تکنسین و تعمیر کار  مشکل یا خطای احتمالی برطرف می شود.

ویژگی turbo Wash در ماشین های لباسشویی ال جی

در این ویژگی فرایند شستشو سریعتر و کارا تر انجام می شود. در این ویژگی جریان آب سریعتر لباس ها را خیس می کند و زمان در نظر گرفته شده در برنامه آن ۵۹ دقیقه است. ویژگی و کاریی که این نوع شستشو دارد مصرف انرژی کمتر، زمان کمتر و کارایی شستشو است که  کمک می کند در اسرع وقت لباس های شستشو شده و خشک شده داشته باشید. شستشوی سریع علاوه بر کارایی که در شستن لباس ها دارد موجب افزایش طول عمر موتور نیز می شود چرا که موتور کمتر در جریان فرایند شستشو قرار می گیرد.

پیشنهاد ویژه :  سرعت نمایش تصویر غیر واقعی (Fake Refresh Rate)

ویژگی شستشوبا بخار true Steam در ماشین های لباسشویی ال جی

شستشو با بخار برای یک ماشین لباسشویی از اهمیت زیادی برخوردار است. در فرایند شستشو با بخار مواد شوینده بهتر در آب حل شده و به همین واسطه بهتر لکه ها را در خود حل می کنند.  در ماشین لباسشویی ال جی از ۲ نازل برای سیستم بخار استفاده شده است. این ویژگی با توجه به دمای بالا و قابلیت نفوذ بخار میزان منابع آلرژی زا تا ۹۹٫۹ در صد از بین می رود و میزان چروک روی لباس ها نیز حذف می شود. ویژگی بخارشور لباس ها را نرم و برای ایمنی لباس ها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

ویژگی مادون قرمز در ماشین های لباسشویی ال جی( NFC(Near Field Connection

مادون قرمز همان شیوه اتصال در گوشی های قدیمی بود که امروزه زیاد در گوشی ها استفاده نمی شود. از طریق این ویژگی گوشی را به ماشین لباسشویی ال جی نزدیک کرده، سپس با استفاده از اپلیکیشنی که قبلا روی گوشی نصب کرده اید به دانلود برنامه ها و یا آپدیت آنها برروی گوشی می پردازید، سپس برنامه ها را بر روی ماشین لباسشویی اعمال می کنید. این ویژگی  در آینده از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود و روز به روز وسایل خانگی را با ترکیب ویژگی های دیگر به هوشمند تر شدن نزدیک می کند.

پیشنهاد ویژه :  ماشین لباسشویی تقلبی ال جی برگرفته از مدل F4J6VYP2W

ویژگی تعادل و تمیز شدن داخل ماشین لباسشویی ال جی Tube Fresh Technology و True Balance

این ویژگی در ماشین لباسشویی ال جی کاربردی است. با این ویژگی ها ایمنی لباس ها و ماشین لباسشویی تضمین می شود. در ویژگی Tube fresh Technology، داخل ماشین لباسشویی به خوبی تمیز می شود و برای سیکل های بعدی شستشو آماده و تمیز دراختیار کاربران قرار می گیرد. در ویژگی True Balance نیز تعادل ماشین لباسشویی به خوبی حفظ شده و از لرزش ماشین لباسشویی و صدای درام آن جلوگیری به عمل می آورد.

نوشته های مرتبط:

معرفی امکانات موجود در ماشین های لباسشویی تا سال ۲۰۱۹

جمع بندی

در ماشین های لباسشویی از ویژگی های فوق العاده کاربردی استفاده شده است. این ویژگی ها در جهت رفاه کاربران بوده و از طرفی با این ویژگی ها ایمنی ماشین لباسشویی و موتور آن تضمین می شود. شرکت ال جی طراحی زیبا را برای وسایل خود در نظر می گیرد. ویژگی هایی که در بالا مورد بحث و بررسی قرار دادیم در ماشین لباسشویی های ال جی موجود می باشد البته شاید یک مدل از ماشین لباسشویی ال جی یکی از این ویژگی ها را نداشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *