امکانات موجود در ماشین های لباسشویی بوش تا سال ۲۰۱۹

ماشین های لباسشویی  بوش از کیفیت و کارایی عالی برخوردارند، به صورت کلی مخاطبان زیادی دارند. ماشین های لباسشویی بوش دارای ویژگی های فوق العاده کاربردی هستند و رضایت کاملی را از طرف کاربران بدست آورده اند. در ماشین های لباسشویی بوش  ویژگی هایی مانند قابلیت محافظت در برابر به هم پیچیدن لباس ها و چروک شدن بیش ازحد Anti tangle، قابلیت صرفه جویی آب Active Water، لرزش کم Anti Vibration، برنامه های کاربردی با صرفه جویی در زمان و انرژی Vario Perfect، قابلیت ضد آلرژی Allergy Plus و بسیار دیگری قرار گرفته است که به توصیف آنها می پردازیم:

ویژگی Anti tangle، قابلیت محافظت در برابر به هم پیچیده شدن لباس ها

شاید در بعضی از ماشین های لباسشویی، بعد از فرایند شستشو متوجه به هم پیچیده شدن لباس ها شده باشید. در ماشین لباسشویی بوش به واسطه طراحی کاربردی و زیبای درام یا محفظه شستشو دیگر شاهد چنین وضعیتی برای لباس های خود نخواهید بود. شیوه طراحی درام به گونه ای است که در مراحل آبکشی، آب به طور کامل و به آسانی از سوراخ هایی که بر روی درام قرار دارد، خارج می شود و از به هم پیچیده شدن لباس ها، خراب شدن آنها و چین و چروک روی لباس ها جلوگیری می شود.  

پیشنهاد ویژه :  نکاتی در مورد خرید از بانه که آن ها را باید بدانید

قابلیت ضد لرزش Anti Vibration در ماشین های لباسشویی بوش

در ماشین های لباسشویی بوش از محافظ هایی برای جلوگیری از حرکت موتور استفاده شده است. همان طور که می دانید موتور در هنگام چرخش اگر ثابت نباشد به جای اینکه درام را در یک محیط دایره ای بچرخاند، در واقع آن را در یک محیط بیضی وار چرخانده و به واسطه نیروی گریز از مرکز درام ماشین لباسشویی نامتعادل می شود. برای این منظور در ماشین لباسشویی بوش از بتن برای ثابت نگه داشتن موتور استفاده شده است و به همین واسطه وزن ماشین لباسشویی افزایش یافته است. ماشین لباسشویی بوش تا ۹۰ کیلوگرم وزن دارند و از جمله وسایلی هستند که دوام بالایی داشته و بالاترین کیفیت را از خود نشان می دهند.

ویژگی Vario Drum، محافظت  و ایمنی لباس های نازک

در این ویژگی با توجه به طراحی کاربردی درام یا محفظه شستشو ایمنی لباس ها تضمینی است. در ماشین لباسشویی چون انواع لباس در یک فرایند شستشو با هم شستشو داده می شوند، گاها لباس های نازک هم در فرایند شستشو حضور دارند و این ویژگی از لباس های نازک در برابر پاره شدن و از دست دادن کیفیت اولیه جلوگیری می کند.

ویژگی Active Water Plus، صرفه جویی در مصرف آب و انرژی

پیشنهاد ویژه :  منو مخفی تلویزیونهای سامسونگ

در ماشین لباسشویی بوش ، میزان آب مصرفی بسیار پایین است.  ماشین های لباسشویی بوش آب را تصفیه و بازیابی  می کنند. در نتیجه این ویژگی فوق العاده(Active Water Plus) مصرف آب و انرژی به پایین ترین حد خود می رسد. با توجه به اینکه آب دوباره بازیابی می شود، پمپ آب کمتر در جریان فرایند قرار می گیرد و از طرفی با توجه به عملکرد و طراحی درام مصرف انرژی کمتر را موجب می شود.

موتور فوق العاده کارا و بی صدای Eco Silence Drive

این موتور در ماشین های لباسشویی بوش وجود دارد و به واسطه مصرف انرژی کم، صدای پایین و دوام و طول عمر بالا در بین مخاطبان و خریداران ماشین لباسشویی بوش از محبوبیت زیادی برخوردار است. این موتور صدای بسیار پایینی دارد به گونه ای که می توان شبها هنگام خواب با این ماشین لباسشویی فرایند شستشو را انجام داد. 

ویژگی Vario Perfect، صرفه جویی در زمان و انرژی

این ویژگی در یک برنامه شستشو قرار گرفته است و کارایی زیادی دارد. با این ویژگی مصرف انرژی تا ۲۵ درصد کاهش می یابد و زمان شستشو نیز تا ۶۰ درصد نسبت به برنامه های دیگر آن، کاهش پیدا می کند. همه این ویژگی های کاربردی در طراحی درام ماشین لباسشویی خلاصه می شود که به واسطه طراحی کاربردی آن سریعترین زمان آبکشی وبسیاری از گزینه های مفید در آن اتفاق می افتد.

پیشنهاد ویژه :  مقایسه سیستم عامل های موجود در تلویزیون های هوشمند 2019

قابلیت ضد آلرژی Allergy Plus

در ماشین های لباسشویی بوش قابلیت ضد آلرژی وجود دارد. با این قابلیت منابع آلرژی زا تا ۹۹٫۹۹ درصد از روی لباس ها حذف می شوند. در ماشین لباسشویی بوش دما تا میزان زیادی بالا می رود و به از بین بردن باکتری ها و دیگر منابع آلوده کمک می کند. با این ویژگی دیگر لباس ها هیچ گونه حساسیتی را برای پوست شما به وجود نمی آورند.

نوشته های مرتبط:

امکانات موجود در ماشین های لباسشویی سامسونگ تا سال ۲۱۰۹

امکانات موجود در ماشین های لباسشویی ال جی تا سال ۲۰۱۹

جمع بندی

ماشین های لباسشویی بوش دارای ویژگی های منحصربه فردی هستند به گونه ای که کمتر برندی این ویژگی ها را دارد.  ماشین های لباسشویی بوش دارای حداقل صدا در هنگام فرایند شستشو  هستند. ماشین های لباس شویی بوش به واسطه موتور Eco Silence Drive مصرف انرژی پایینی دارد. ویژگی های کاربردی و منحصر به فرد ماشین های لباسشویی بوش، مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *