مقایسه و بررسی ماشین های لباسشویی بوش مدل wak24260gc و waw324de

ماشین های لباسشویی  بوش از کیفیت و کارایی عالی برخوردارند، به صورت کلی مخاطبان زیادی دارند. ماشین های لباسشویی بوش دارای ویژگی های فوق العاده کاربردی هستند و رضایت کاملی را از طرف کاربران بدست آورده اند. در ماشین های لباسشویی بوش  ویژگی هایی مانند قابلیت محافظت در برابر به هم پیچیدن لباس ها و چروک شدن بیش ازحد Anti tangle، قابلیت صرفه جویی آب Active Water، لرزش کم Anti Vibration، برنامه های کاربردی با صرفه جویی در زمان و انرژی Vario Perfect، قابلیت ضد آلرژی Allergy Plus و بسیار دیگری قرار گرفته است که ما در این نوشته به بررسی و مقایسه دو مدل از ماشن لباسشویی های بوش یعنی  مدل wak24260gc و  مدل waw324de می پردازیم.

موتور فوق العاده بی صدای Eco Silence در ماشین های لباسشویی  بوش  مدل wak24260gc و  مدل waw324de

در ماشین های  لباسشویی  بوش از موتور Eco Silence استفاده شده است که کارایی زیادی از آن استخراج می شود. این موتور  دارای صدای بسیار پایین و لرزش بسیار کم است. مصرف انرژی هم در آن بسیار پایین است در ماشین لباسشویی بوش مدل wak24260gc و  مدل waw324de  نیز مانند دیگر ماشین  های لباسشویی  بوش از این نوع موتور استفاده شده است. شما می توانید در هنگام شب یا حتی موقع خواب، ماشین لباسشویی را روشن کرده و فرایند شستشو را با آن انجام دهید. در این ماشین لباسشویی ها موتور توسط بتن مهار شده و از موتور و درام در برابر حرکت های جانبی و اضافی جلوگیری می نماید به همین دلیل است که ماشین های لباسشویی بوش وزن زیادی دارند.

پیشنهاد ویژه :  مزایا و معایب ماشینهای لباسشویی

برنامه های شستشو در ماشین های لباسشویی بوش مدل wak24260gc و  مدل waw324de

در هر کدام ازاین ماشینهای لباسشویی بوش برنامه های کاربردی و کارا برای شستن انواع لباسها در نظر گرفته شده است. شما در تصویر زیر می توانید انواع این برنامه ها را مشاهده کنید.