مقایسه و بررسی ماشین های لباسشویی بوش مدل wak24260gc و waw324de

ماشین های لباسشویی  بوش از کیفیت و کارایی عالی برخوردارند، به صورت کلی مخاطبان زیادی دارند. ماشین های لباسشویی بوش دارای ویژگی های فوق العاده کاربردی هستند و رضایت کاملی را از طرف کاربران بدست آورده اند. در ماشین های لباسشویی بوش  ویژگی هایی مانند قابلیت محافظت در برابر به هم پیچیدن لباس ها و چروک شدن بیش ازحد Anti tangle، قابلیت صرفه جویی آب Active Water، لرزش کم Anti Vibration، برنامه های کاربردی با صرفه جویی در زمان و انرژی Vario Perfect، قابلیت ضد آلرژی Allergy Plus و بسیار دیگری قرار گرفته است که ما در این نوشته به بررسی و مقایسه دو مدل از ماشن لباسشویی های بوش یعنی  مدل wak24260gc و  مدل waw324de می پردازیم.

موتور فوق العاده بی صدای Eco Silence در ماشین های لباسشویی  بوش  مدل wak24260gc و  مدل waw324de

در ماشین های  لباسشویی  بوش از موتور Eco Silence استفاده شده است که کارایی زیادی از آن استخراج می شود. این موتور  دارای صدای بسیار پایین و لرزش بسیار کم است. مصرف انرژی هم در آن بسیار پایین است در ماشین لباسشویی بوش مدل wak24260gc و  مدل waw324de  نیز مانند دیگر ماشین  های لباسشویی  بوش از این نوع موتور استفاده شده است. شما می توانید در هنگام شب یا حتی موقع خواب، ماشین لباسشویی را روشن کرده و فرایند شستشو را با آن انجام دهید. در این ماشین لباسشویی ها موتور توسط بتن مهار شده و از موتور و درام در برابر حرکت های جانبی و اضافی جلوگیری می نماید به همین دلیل است که ماشین های لباسشویی بوش وزن زیادی دارند.

پیشنهاد ویژه :  بهترین روش برای شناسایی تلویزیونهای ال جی، سامسونگ و سونی

برنامه های شستشو در ماشین های لباسشویی بوش مدل wak24260gc و  مدل waw324de

در هر کدام ازاین ماشینهای لباسشویی بوش برنامه های کاربردی و کارا برای شستن انواع لباسها در نظر گرفته شده است. شما در تصویر زیر می توانید انواع این برنامه ها را مشاهده کنید.

برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی بوش مدل WAW324DE و مدل WAK2460GC

شباهات های ماشین های لباسشویی بوش مدل wak24260gc و  مدل waw324de

در ماشین های لباسشویی بوش ۳۲۴ و ۲۴۶۰ شباهت هایی به لحاظ کارایی و امکانات وجود دارد، هر دو این ماشین های لباسشویی دارای ویژگی Anti Angle هستند و از به هم پیچیدن، چروک و خراب شدن لباس ها جلوگیری می کنند. میزان ظرفیت برای این ماشین های لباسشویی ۸ کیلوگرم است. در این ماشین های لباسشویی از ویژگی Anti Vibration استفاده شده است که در آن از بتن آرمه  مقاوم برای جلوگیری از حرکت و لرزش موتور استفاده شده است و به این دلیل است که ماشین های لباسشویی بوش وزن زیادی دارند. ویژگی Active Water Plus در این ماشین های لباسشویی کمک می کند تا مصرف آب به حداقل برسد. ویژگی Vario Perfect  نیز در هر دوی این ماشین های لباسشویی بوش وجود دارد و تا ۶۰ درصد زمان شستشو و ۲۵ در درصد مصرف انرژی را پایین می آورد. ویژگی بارگذاری دوباره Reload Function در این ماشین های لباسشویی وجود دارد و در ماشین های لباسشویی بوش ۳۲۴ و ۲۴۶۰ از موتور Eco Silence Drive استفاده شده است که مصرف انرژی پایینی دارند و رده مصرف انرژی آنها +++A است.  همه ویژگی هایی که مورد بحث قرار گرفت در هر دوی این ماشین های لباسشویی بوش وجود دارند. اما تفاوت هایی در این ماشین های لباسشویی بوش مدل ۳۲۴ و ۲۴۶۰ وجود دارد که آنها را تفسیر خواهیم کرد:

پیشنهاد ویژه :  مقایسه و بررسی سری های 2، 4، 6 و 8 ماشین های لباسشویی بوش

تفاوت های موجود در ماشینهای لباسشویی بوش مدل wak24260gc و  مدل waw324de

ماشین لباسشویی بوش ۳۲۴ ساخت کشور آلمان و به صورت عمده در همان کشور مورد استفاده قرار می گیرد اما ماشین لباسشویی بوش ۲۴۶۰ مونتاژ کشور ترکیه و سفارش کشور امارات است. ماشین لباسشویی ۳۲۴ به صورت Exclusive است یعنی طراحی آن منحصر به فرد است و به تازگی وارد بازار شده است .ماشین لباسشویی بوش ۳۲۴ ویژگی Green Technology که به حفظ محیط زیست و مصرف کم انرژی مربوط می شود را دارد ولی این ویژگی در ماشین لباسشویی بوش ۲۴۶۰ موجود نمی باشد. رده و یا گرید خشک کردن و یا آبکشی لباس ها برای ماشین لباسشویی ۳۲۴ گرید A  و برای ماشین لباسشویی بوش ۲۴۶۰  گرید B است، عملکرد آبکشی و چرخش درام در ماشین لباسشویی ۳۲۴ بهتر است.  سرعت چرخش درام در ماشین لباسشویی ۳۲۴ برابر با ۱۶۰۰ دور در دقیقه و برای ماشین لباسشویی ۲۴۶۰برابر ۱۲۰۰ دور در دقیقه است.حجم درام که لباس ها در آن قرار می گیرد در ماشین لباسشویی ۳۲۴  برابر با ۶۵ لیتر و در ماشین لباسشویی ۲۴۶۰ برابر با ۶۰ لیتر است. ماشین لباسشویی ۳۲۴ سری ۸ بوده و ماشین لباسشویی ۲۴۶۰ سری ۴ است. ظرفیت ماشین های لباسشویی بوش سری ۸ از ۸ کیلوگرم به بالا و ظرفیت ماشین های لباسشویی سری ۴ از ۸ کیلوگرم به پایین است. 

پیشنهاد ویژه :  تقویت کننده خودکار در تلویزیون های سامسونگ (Samsung Auto Depth Enhancer)

نوشته های مرتبط:

امکانات موجود در ماشین های لباسشویی سامسونگ تا سال ۲۱۰۹

امکانات موجود در ماشین های لباسشویی ال جی تا سال ۲۰۱۹

جمع بندی

شرکت بوش ماشین های لباسشویی زیادی را روانه بازار کرده است. این ماشین های لباسشویی در سری های مختلفی وارد بازار شده و شباهت ها و تفاوت هایی با هم دارند. ماشین لباسشویی بوش ۳۲۴ به نسبت ماشین لباسشویی ۲۴۶۰ از امکانات بیشتری برخوردار بوده و حجم درام، سرعت چرخش، شستشوی سریع در ۱۵ دقیقه، گرید آبکشی و خشک کردن،  جذابیت طراحی، حذف آلرژن از روی لباس ها و برخی از برنامه های آن از ماشین لباسشویی ۲۴۶۰ بیشتر است، هرچند که شباهت هایی هم با هم دارند که این شباهت ها در بیشتر ماشین های لباسشویی بوش وجود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *