ویژگی های موجود در ماشین های ظرفشویی بکو2020

شرکت های زیادی ماشین های ظرفشویی را تولید می کنند که هر کدام از آنها ویژگی های منحصر به فردی را در ماشین های ظرفشویی خود قرار می دهند. بکو یکی از برند هایی است که ماشین های ظرفشویی متنوعی را در بازار دارد. این شرکت ویژگی و امکانات فوق العاده ای را در ماشین های ظرفشویی خود قرار می دهد و کاربرد و کارایی شگفت انگیزی از انها استخراج می شود.در این نوشته به ویژگی های موجود در ماشین های ظرفشویی بکو می پردازیم.

موتور Pro Smart

در ماشین های ظرفشویی بکو از موتوری به نام پرو اسمارت Pro Smart استفاده شده است. این موتور از این جهت که با سنسور هایی فرایند شستشو را زیر نظر دارد و دور و میزان چرخش آن با داده های ارسالی از سنسور ها تنظیم می شود. در واقع موتور هوشمند بعد از اینکه تشخیص داد که چه نوع ظرف و با چه میزان کثیفی در ماشین ظرفشویی قرار دارد، تعداد دور های خود را اتخاذ  می کند. مصرف انرژی و صدا در ماشین های ظرفشویی بکو به واسطه کارایی بالای موتور کم است.

ویژگی Aqualntense

ویژگی فوق العاده جالبی در ماشین های ظرفشویی بکو وجود دارد و آن هم ویژگی شستشوی پرفشار است. در واقع در ماشین ظرفشویی بکو از ویژگی شستشوی پرفشار استفاده شده است که در آن می توان ظروف بسیار کثیف را در آن قسمت Aqualntense قرار داد تا با کارایی بیشتری ظرف ها شستشو داده شوند. نمایی از این فناوری را در زیر آورده ایم.

ویژگی Tray Wash

در واقع بعضی از اوقات ظرف ها لکه های سختی را دارند. و در این صورت لازم است تا آب با فشار زیادی بر روی ظرف ها جریان پیدا کند. در ماشین های ظرفشویی بکو از ویژگی tray Wash استفاده شده است که این ویژگی مصرف آب و انرژی را به حداقل می رساند.

ویژگی Water Safe

در ماشین های ظرفشویی بکو از ویژگی Water Safe  استفاده شده است که این ویژگی آب را به صورت اتوماتیک از داخل ماشین ظرفشویی خارج می کند. در صورتی که در ماشین ظرفشویی برای شستشوی ظرف های بسیار کثیف آب بیشتری با فشار زیاد بر روی ظرف ها جریان یابد  آنگاه آب اظافه همراه با کثیفی ها و لکه ای برداشت شده از ظرف ها از داخل ماشین ظرفشویی خارج می شود.

ویژگی شستشوی سریع Fast Plus

 در صورتی کاربر به ظرف ها در سریع ترین زمان نیاز داشته باشد می تواند از ویژگی شستشوی سریع استفاده کند. این ویژگی کارایی بالایی را دارد و ظرف ها را در 45 دقیقه شستشو می دهد. در آن ظرف های با ایده ال ترین حالت ممکن شستشو داده می شوند و معمولا در مواقع ضروری از آن استفاده می شود.

جمع بندی

ماشین های ظرفشویی بکو از ویژگی های فوق العاده ای برخوردار هستند. این ماشین های ظرفشویی علی رغم کیفیت بالا از قیمت پایینی برخوردار هستند. موتور اینورتر پرو اسمارت، ویژگی شستشوی Aqualntense، ویژگی شستشوی Fast Plus، ویژگی Tray Wash و… در ماشین های ظرفشویی بکو بسیار کاربرپسند و رضایت بخش هستند. در هنگام  خرید ماشین ظرفشویی بکو باید به ویژگی های موجود در آن ها توجه داشت.

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *