ویژگی های فوق العاده در ماشین های لباسشویی بوش

شرکت بوش ماشین های لباسشویی متعددی را روانه بازار کرده است. این شرکت توانسته با تولید ماشین های لباسشویی با امکانات فوق العاده و همچنین دوام و طول عمر بالا برای ماشین لباسشویی، رضایت کاربران را جلب کند. در ماشین های لباسشویی بوش از ویژگی هایی استفاده شده است که نظیر انها در دیگر برندها چون ماشین های لباسشویی ال جی ویا ماشین های لباسشویی سامسونگ به ندرت دیده می شود.

ماشین لباسشویی بوش

بوش ماشین های لباسشویی خود را با عنوان هایی که با SMS شروع می شوند را در اختیار کاربران قرار می دهد و این مشخصه به نظر می رسد که فقط به بوش تعلق دارد. در ماشین های لباسشویی بوش روندنامگذاری بیانگر ارتقا و یا اتخاذ امکانات طراحی است. ماشین های لباسشویی بوش ظرفیت ها و یا دور چرخش درام متفاوتی را دارند و کاربران می توانند بسته به نیاز خود از میان آنها انتخاب کنند. اما ماشین های لباسشویی بوش چه امکانات و ویژگی هایی را دارند که در میان کاربران همچین محبوبیتی را پیدا کرده اند.

طراحی بدنه در ماشین های لباسشویی بوش

در ماشین های لباسشویی بوش طراحی بدنه منحصر به فرد است. معمولا قسمت های کناری یعنی صفحه سمت چپ و راست در ماشین های لاسشویی بوش طراحی حلزونی دوار دارد اما چرا؟ بوش از این شیوه طراحی برای کاربردی منحصر به فرد استفاده کرده است. هنگامی که موتور می چرخد تا حدودی نویز و لرزش ایجاد می کند، این شیوه طراحی نویز و لرزش ماشین لباسشویی را مهار کرده و شستشوی ارام را موجب می شود.

موتور اکوسایلنس درایو Eco Silence Drive

در ماشین های لباسشویی بوش از موتوری قدرت مند و تسمه ای استفاده شده است. این نوع موتور صدا و لرزش کمی دارد و در عین حال طول عمر بالایی را دارد. در صورت خرابی می توان تسمه آن را عوض کرد و تسمه ای جدید را جایگزین کرد هر چند به ندرت این موتور ها خراب می شوند و در کشور های اروپایی تا 10 سال ضمانت شده اند. Eco به معنه صرفه اقتصادی و مصرف کم انرژی و Silence به معنی شستشوی ارام و بی صدا است. در ماشین های لباسشویی بوش موتور توسط وزنه ای سنگین مهار شده است که این وزنه بتنی هم لرزش را به حداقل می رساند بنابراین می توان گفت که بوش از ویژگی های زیادی برای کاهش لرزش در ماشین های لباسشویی خود استفاده کرده است.

جلوگیری از نشت آب Aqua Stop

در ماشین های لباسشویی بوش ویژگی و یا سنسور نشت آب وجود دارد. این ویگی بسیار کاربردی است و ایمنی ماشین لباسشویی را موجب می شود. در آن زمانی که آب نشتی دارد جریان آب قطع می شود و از اب گرفتن آشپزخانه و یا آسیب رسیدن به موتور و ماشین لباسشویی جلوگیری می شود. این سنسور فشار اب را اندازه می گیرد و با استفاده از آن جریان اب را قطع می کند.

طراحی درام منحصر به فرد Wave Drum

در ماشین های لباسشویی بوش از طراحی درام منحصر به فردی استفاده شده است. در آنها درام طراحی موج گونه ای دارد که بسیار کاربردی است و کارایی ماشین لباسشویی را افزایش می دهد. در این نوع از طراحی لباس ها به راحتی در داخل درام خیس خورده شده و تمیز می شوند. در این نوع از طراحی درام در زمان اب کشی، میزان مصرف انرژی کاهش می یابد چراکه لباس ها سریعتر آب را از دست می دهند.

جمع بندی

ماشین های لباسشویی بوش از کاربرد و امکانات ویژه ای برخوردار هستند. این ماشین های لباسشویی وزن زیادی را نسبت به برند های دیگر دارند و دلیل آن هم وجود وزنه سنگین بتنی است که برای مهار موتور استفاده شده است. در ماشین های لباسشویی بوش از امکانات و ویژگی های منحصر به فرد استفاده شده است که تا حدودی قیمت ماشین های لباسشویی بوش به این واسطه در سطح بالایی قرار گرفته است. در هنگام خرید ماشین لباسشویی باید ویژگی های آن را مورد توجه قرار داد چرا که اکثر اختلاف قیمت بین برند های مختلف در ماشین های لباسشویی با ویژگی ها ایجاد می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *