تشخیص تلویزیون های اصلی و تقلبی با استفاده از کارتن بسته بندی

تشخیص تلویزیون های تقلبی با استفاده از کارتن و نحوه بسته بندی

برای همه خریداران جنس اصلی و تقلبی از اهمیت بالایی برخوردار است اما کمتر کسی به نکات ریز توجه می کند که از سوی متقلبان بر روی محصولات پیاده شده است. گاهی اوقات افراد سود جو  برای محصولات بی کیفیت کارتن بسته بندی درست کرده و آن را با بسته بندی ساختگی خود به فروش می رسانند. برای هر وسیله و محصول اصلی که وارد بازار می شود فقط و فقط یک کارتن موجود می باشد و آن هم کارتن بسته بندی است که محصول از کارخانه به همراه خود آورده است از طرفی دیگر هر محصول مثلا تلویزیون با شماره سریال خود وارد بازار می شود که این شماره سریال برای کارتن و تلویزیون یکی است نتیجه اینکه افرادی که در زمینه تقلبی محصولات کار می کنند دسترسی کمتری به این کارتن ها و بسته بندی اصلی دارند و مجبورند که برای فروش محصول  خود کارتن بسازند.این افراد با در دست داشتن امکانت کمتر نمی توانند دقیقا یک کپی برابر با اصل از کارتن بسته بندی اصلی تولید کنند که اگر خریدار کارتن ها و نحوه بسته بندی و حتی برچسب ها را بشناسد به راحتی می تواند اصلی و تقلبی را از هم تشخیص دهد. هر مدل از محصول مانند تلویزوین با کارتن مخصوص به خود بسته بندی شده و وارد بازار می شود خریدار می تواند اصلی بودن آن را با افزایش دانش خود تشخیص دهد.

پیشنهاد ویژه :  بهترین تلویزیون منحنی دیواری ال جی با ضخامت 2.5 میلیمتر

شما می توانید با مراجعه به سایت اصلی و جستجوی مدل به صورت کامل  در قسمت اندازه Dimensions اندازه کارتن بسته بندی را پیدا کرده و با اندازه کارتن محصولی که می خواهید خریداری کنید مقایسه کنید، از طرفی دیگر می توانید به آن چه سایت های فروش محصولات اصلی در نوشته های خود درج می کنند نگاهی انداخته و معلومات خود را بالا ببرید. در اینجا ما به دو مورد از کارتن های تقلبی که در آن ها محصولات بی کیفیت به فروش می رسد اشاره کرده و عکس آن ها را آورده ایم تا کمکی برای خریدارن تلویزیون در بازار باشد.

تلویزیون ال جی LJ550 تقلبی                          تلویزیون ال جی LJ550 اصلی                         تلویزیون های اصلی با کارتن یک رنگ

همانگونه که در تصویر اول از سمت راست مشاهده می شود از یک برچسب ساختگی استفاده شده است و محل قرارگیری برچسب با محل قرار گیری آن بر روی کارتن های های اصلی فرق دارد. در تصویر وسط که کارتن تلویزیون اصلی است برچسب به صورت برجسته نبوده و انگار همان قسمت کارتن سفید رنگ است که در کارتن تقلبی با برچسب ساختگی این قسمت برجستگی دارد. در تصویر آخر یعنی تصویر سوم چند کارتن تلویزیون را مشاهده می کنید و محل قرارگیری مدل و شماره سریال مشخص است. با مقایسه تصویر اول و سوم جواب معما مشخص می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *